КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 березня 2011 р. N 331 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 680 від 15.06.2011 )
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням, що додається.
Прем'єр-міністр України | М.АЗАРОВ |
Інд. 70 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2011 р. N 331
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням" (далі - бюджетні кошти).
Ціллю використання бюджетних коштів є забезпечення здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням.
2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.
Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами.
3. Бюджетні кошти спрямовуються на облаштування регіональних перинатальних центрів, яке здійснюється шляхом розширення, реконструкції, технічного переоснащення, у тому числі на виконання ремонтних робіт приміщень, виділених в установленому порядку для розміщення центрів, придбання інноваційних технологій та сучасного обладнання.
4. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня або одержувачами бюджетних коштів є замовники проектів створення регіональних перинатальних центрів, визначені Радою міністрів Автономної Республіки Крим, Кіровоградською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Одеською, Тернопільською, Харківською облдержадміністраціями.
5. З метою організації супроводження та моніторингу реалізації проектів створення регіональних перинатальних центрів Міністерство економічного розвитку і торгівлі утворює експертну комісію як консультативний орган, до складу якої включаються експерти (консультанти), у тому числі міжнародні, які мають відповідний досвід.
Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності експертної комісії здійснює державне підприємство "Державна інвестиційна компанія".
6. Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами на підставі пропозицій відповідно Ради міністрів Автономної Республіки Крим та облдержадміністрацій, визначених у пункті 4 цього Порядку, подає до 15 квітня Міністерству економічного розвитку і торгівлі з урахуванням позитивного рішення експертної комісії перелік проектів створення регіональних перинатальних центрів у розрізі регіонів з визначенням загальної вартості кожного проекту, строків його реалізації, джерел фінансування, в тому числі за рахунок бюджетних коштів, з визначенням конкретних напрямів та обсягів витрат. До переліку проектів створення регіональних перинатальних центрів додається затверджена в установленому порядку проектно-кошторисна документація.
7. Міністерство економічного розвитку і торгівлі затверджує до 1 травня перелік проектів створення регіональних перинатальних центрів.
8. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), і Порядку затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17), за наявності проектної-кошторисної документації на об'єкти, яка оформлена згідно з Порядком затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх державної експертизи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. N 1269 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 84, ст. 3106).
9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства. Остаточні розрахунки згідно з договором здійснюються на підставі відповідних рахунків та актів приймання-передачі.
10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.
11. Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами подає щомісяця до 10 числа Міністерству економічного розвитку і торгівлі, а замовники проектів створення регіональних перинатальних центрів щомісяця до 5 числа - Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами інформацію про стан виконання бюджетної програми за формою, затвердженою Міністерством економічного розвитку і торгівлі.
12. Узагальнена інформація подається Міністерством економічного розвитку і торгівлі щомісяця до 15 числа наступного періоду Мінфіну.
13. У разі виявлення за результатами узагальнення інформації фактів відхилень від показників проектно-кошторисної документації Міністерство економічного розвитку і торгівлі приймає рішення про перерозподіл бюджетних коштів у розрізі регіональних перинатальних центрів з визначенням конкретних напрямів та обсягів витрат.
14. Державна казначейська служба подає щомісяця до 16 числа наступного періоду Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки.
Відповідальний виконавець бюджетної програми подає щомісяця до 16 числа наступного періоду Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки в розрізі центрів та об'єктів.
15. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.