Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
АЗАРЕНКА Сергія Вікторовича | - | оператора відділу підприємства "1+1 Продакшн" |
БАГЛАЙ Ірину Сергіївну | - | журналіста редакції інформаційно-аналітичних програм товариства "Національні інформаційні системи" |
БЕРЕЗУ Анастасію Валеріївну | - | кореспондента інтернет-видання "Цензор.Нет" |
БУДЖУРОВУ Лілію Рустемівну | - | заступника генерального директора телеканалу "ATP" товариства "ТК "Атлант - СВ" |
ГАРАНІЧА Гліба Володимировича | - | фотокореспондента інформаційної агенції "Reuters" |
ГАРМАША Сергія Анатолійовича | - | головного редактора інформаційного агентства "ОстроВ" |
ГРИНЬОВА Віталія Вадимовича | - | журналіста громадського телебачення |
ЗАГОРОДНОГО Олександра Васильовича | - | кореспондента департаменту секретаріату групи журналістів товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" |
ЗОЦЕНКА Назара Олексійовича | - | телеоператора каналу "112 Україна" |
КЛИМЕНКА Олександра Петровича | - | фотокореспондента газети Верховної Ради України "Голос України" |
КОРНІЮКА Тараса Івановича | - | журналіста програми товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ICTV) |
КОТОВУ Оксану Вікторівну | - | кореспондента департаменту інформаційного мовлення товариства "ТРК "Україна" |
ЛЕЛЯВСЬКОГО Юрія Миколайовича | - | журналіста інформаційного агентства "Медіа-Стар" |
ЛЄВІНА Максима Євгенійовича | - | фотокореспондента інтернет-видання "lb.ua" |
ЛИСЕЙКА Маркіяна Юрійовича | - | фотокореспондента відділу головної редакції товариства "Інформаційне агентство "Укрінформ" |
ЛУКАЦЬКОГО Єфрема Львовича | - | фотокореспондента Київського бюро "Associated Press" |
МОТОРНОГО Олександра Миколайовича | - | ведучого спеціальної групи новин товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" |
МУСІЄНКА Владислава Володимировича | - | фотокореспондента служби товариства "Українське незалежне інформаційне агентство новин "УНІАН" |
НІКОЛАЄВА Сергія Владиславовича (посмертно) | - | військового кореспондента редакції газети "Сегодня" |
ПЕРУНА Андрія Романовича | - | телеоператора представництва "Reuters" в Україні |
ПОТАПЧУК Сніжану Василівну | - | оглядача відділу кореспондентів творчого об'єднання документальних фільмів та програм Національної телекомпанії України |
ПРОКОПЕНКА Віктора Вікторовича | - | телеоператора товариства "5 канал" |
СОЛОМКО Ірину Дмитрівну | - | шеф-редактора спецпроектів товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ІСТV) |
ТЮРІНУ Тетяну Олексіївну | - | журналіста товариства "5 канал" |
ШТАН Тетяну Сергіївну | - | журналіста програми товариства "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (ІСТV) |
ЮШКОВУ Ганну Володимирівну | - | журналіста каналу "112 Україна" |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
ПОПЛАВСЬКОГО Миколу Нарцизовича | - | головного редактора друкованого органу Міністерства оборони України "Крила України", полковника запасу |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
БУРЯЧЕНКА Валентина Івановича | - | головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України "Військо України", полковника |
Нагородити орденом Данила Галицького |
МОТУЗЯНИКА Олександра Анатолійовича | - | заступника начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України, полковника. |