• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству розвитку громад та територій на 2025 рік, та внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Проект розвитку міської інфраструктури — 2”

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 14.03.2025 № 289
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 14.03.2025
  • Номер: 289
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 14.03.2025
  • Номер: 289
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 14 березня 2025 р. № 289
Київ
Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству розвитку громад та територій на 2025 рік, та внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Проект розвитку міської інфраструктури - 2"
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити перерозподіл видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству розвитку громад та територій на 2025 рік у спеціальному фонді державного бюджету для реалізації інвестиційних проектів за рахунок кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав і міжнародних фінансових організацій, шляхом:
1) зменшення обсягу надання кредиту з державного бюджету за програмою 3101600 "Розвиток міської інфраструктури, розвиток системи водопостачання та водовідведення у м. Миколаєві, реконструкція та розвиток системи комунального водного господарства м. Чернівці" на 87888,4 тис. гривень (проект "Проект розвитку міської інфраструктури - 2", кредитор - Міжнародний банк реконструкції та розвитку);
2) збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 3121680 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Проект розвитку міської інфраструктури - 2" на 87888,4 тис. гривень (проект "Проект розвитку міської інфраструктури - 2", кредитор - Міжнародний банк реконструкції та розвитку).
2. Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Проект розвитку міської інфраструктури - 2", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2022 р. № 1279 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 92, ст. 5732; 2023 р., № 62, ст. 3523; 2024 р., № 33, ст. 2112), зміни, що додаються.
3. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних з перерозподілом видатків, і надання кредитів з державного бюджету, що передбачені пунктом 1 цієї постанови.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 37


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2025 р. № 289
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Проект розвитку міської інфраструктури - 2"
1. В абзаці першому пункту 4 слова "згідно з розподілом, встановленим законом про Державний бюджет України на відповідний рік," замінити словами і цифрою "за розподілом згідно з додатком 3 до цих Порядку та умов".
2. Абзац другий пункту 6 викласти в такій редакції:
"Перелік витрат на весь обсяг коштів, передбачений розпорядникам/одержувачам субвенції за місцевими бюджетами, протягом п’яти днів з дня набрання чинності актом Кабінету Міністрів України, яким здійснюється розподіл субвенції на відповідний рік, подається на погодження Мінрозвитку.".
3. У тексті Порядку та умов слово "Мінінфраструктури" замінити словом "Мінрозвитку".
4. У додатку 2 до Порядку та умов слово "Мінінфраструктури" замінити словом "Мінрозвитку".
5. Доповнити Порядок та умови додатком 3 такого змісту:
"Додаток 3
до Порядку та умов
РОЗПОДІЛ
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Проект розвитку міської інфраструктури - 2" у 2025 році
Код місцевого бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці Обсяг субвенції за місцевим бюджетом, тис. гривень
спеціальний фонд загальний фонд
Житомирська область 2 608,6
0655200000 Бюджет Житомирської міської територіальної громади 2 608,6
Київська область 45 095,0
1053100000 Бюджет Броварської міської територіальної громад 45 095,0
Миколаївська область 10 152,8
1454900000 Бюджет Миколаївської міської територіальної громади 10 152,8
Полтавська область 8 211,8
1656400000 Бюджет Кременчуцької міської територіальної громади 8 211,8
Харківська область 2 465,0
2055400000 Бюджет Харківської міської територіальної громади 2 465,0
Херсонська область 11 930,2
2155300000 Бюджет Херсонської міської територіальної громади 11 930,2
Сумська область 134 775,0
1853100000 Бюджет Сумської міської територіальної громади 89 775,0
1853000000 Бюджет Шосткинської міської територіальної громади 45 000,0
__________
Усього
215 238,4".