• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік, Порядок від 23.03.2011 № 288
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Порядок
  • Дата: 23.03.2011
  • Номер: 288
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Порядок
  • Дата: 23.03.2011
  • Номер: 288
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 березня 2011 р. № 288
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 216 від 28.03.2018 № 103 від 13.02.2019 № 894 від 28.10.2019 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, що додається.
Прем'єр-міністр УкраїниМ.АЗАРОВ
Інд. 27
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 березня 2011 р. № 288
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 28 березня 2018 р. № 216
)
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МЗС за програмою "Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів за програмою та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МЗС.
3. Бюджетні кошти спрямовуються МЗС на сплату:
1) регулярних нарахованих внесків до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, зазначених у додатку, сума яких визначається відповідно до рішень їх повноважних органів на принципах обов’язковості, та які сплачуються відповідно до затверджених шкал нарахованих внесків;
2) регулярних внесків до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, зазначених у додатку, сума яких визначається відповідно до рішень їх повноважних органів на принципах добровільності, та які сплачуються відповідно до затверджених шкал нарахованих внесків або добровільних орієнтовних шкал внесків;
3) заборгованості за внесками, зазначеними у підпунктах 1 і 2 цього пункту;
4) нерегулярних добровільних внесків до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, зазначених у додатку, а також створених ними фондів і програм у випадках, обумовлених стратегічно важливими інтересами України у певній міжнародній організації або органі.
4. Пріоритетність сплати внесків та погашення заборгованості визначається Міністром закордонних справ з урахуванням політичних аспектів, стратегічних і поточних цілей України у міжнародних організаціях та органах, строку сплати внесків, визначеного їх статутними документами та фінансовими правилами, та можливих негативних наслідків у разі несплати (нарахування відсотків на несплачену суму заборгованості, позбавлення права голосу, скорочення проектної діяльності в Україні тощо).
5. Сплата внесків, зазначених у підпунктах 1 і 2 пункту 3 цього Порядку, та заборгованості за такими внесками здійснюється відповідно до Порядку участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 р. № 1371 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 38, ст. 1776), на підставі повідомлень (звернень, листів, рахунків на сплату) від міжнародних організацій та органів.
Сплата внесків, зазначених у підпункті 4 пункту 3 цього Порядку, здійснюється як на підставі звернень від міжнародних організацій та органів, так і за ініціативою Міністра закордонних справ, із погодженням кожного окремого внеску з Кабінетом Міністрів України.
6. Ведення бухгалтерського обліку, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
8. МЗС подає щокварталу до 15 числа наступного місяця Мінфіну звіт про сплату внесків до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, членом яких є Україна (із зазначенням даних про загальну заборгованість України перед їх бюджетами та про суми внесків, заплановані до сплати у поточному році).
Інформація про сплату внесків, зазначених у підпункті 4 пункту 3 цього Порядку, подається окремо у листі, яким МЗС надсилає Мінфіну щоквартальний зазначений звіт.
9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
( Порядок в редакції Постанови КМ № 216 від 28.03.2018 )
Додаток
до Порядку
ПЕРЕЛІК
міжнародних організацій та органів, внески до бюджетів яких сплачує МЗС за програмою "Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів"
Назва міжнародної організації/ органу
Організація Об‘єднаних Націй
Органи і спеціалізовані установи системи ООН
Всесвітній поштовий союз
Всесвітня метеорологічна організація
Всесвітня туристична організація
Всесвітня організація охорони здоров’я
Міжнародна організація праці
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ)
Міжнародний союз електрозв’язку
Організація Об‘єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)
Організація Об‘єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО)
Офіс Верховного представника в Боснії і Герцеговині
Представництво Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні
Міжнародні організації та органи, що не входять до системи ООН
Вассенаарська домовленість
Гаазька конференція з міжнародного приватного права
Консультативна комісія з відкритого неба
Конференція держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення
Міжнародна електротехнічна комісія
Міжнародна комісія з встановлення фактів
Міжнародна організація стандартизації
Міжнародна організація франкофонії
Міжнародний орган з морського дна
Міжнародний трибунал з морського права
Організація американських держав
Організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ
Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)
Організація Північноатлантичного договору (НАТО)
Організація по забороні хімічної зброї
Організація Чорноморського економічного співробітництва
Підготовча комісія Організації з договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань
Постійна палата третейського суду (Постійний арбітражний суд)
Рада Європи
Автономні міжнародні органи системи Ради Європи:
Група держав проти корупції (GRECO);
Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія);
Група співробітництва із запобігання, захисту та забезпечення допомоги у разі великих природних та техногенних катастроф (EUR-OPA).
Секретаріат Енергетичної хартії
Спільна консультативна група
Центральноєвропейська ініціатива
( Додаток в редакції Постанови КМ № 216 від 28.03.2018; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 103 від 13.02.2019, № 894 від 28.10.2019 )