| Президент України | В.ЮЩЕНКО |
| м. Київ, 27 березня 2008 року N 273/2008 |
| Президент України | В.ЮЩЕНКО |
| м. Київ, 27 березня 2008 року N 273/2008 |
від редакції «Дебет-Кредит»
Податкові накладні постачальника складені у серпні 2025 року та були зупинені в ЄРПН. 05.05.2026 р. регіональна комісія прийняла рішення про їх розблокування. Чи має підприємство право включити суми ПДВ за такими податковими накладними до податкового кредиту у квітні 2026 року?
Як у об’єднаній звітності правильно відобразити дохід у вигляді орендної плати за земельний пай, якщо власником паю є неповнолітня дитина, а кошти фактично отримує її мати як законний представник?
ТОВ на ЄП ІІІ групи за ставкою 5% планує отримати від єдиного учасника 2 млн грн як внесок до додаткового капіталу без збільшення статутного капіталу та з попереднім внесенням змін до статуту. Як ДПС на практиці оцінює оподаткування такого внеску єдиним податком, якщо ПКУ прямо звільняє лише внески до статутного капіталу, і які дії допоможуть мінімізувати податкові ризики?
ФОП на ІІІ групі єдиного податку зі ставкою 3% та реєстрацією платником ПДВ планує придбати люцерну у фізособи за готівку, за власні кошти, для подальшого продажу юрособі — платнику ПДВ. Чи є така операція правомірною, які первинні документи потрібно оформити, чи виникнуть ризики з реєстрацією ПН без податкового кредиту та які податкові ризики слід врахувати?
Чи потрібно фізособі — підприємцю, яка є самозайнятою особою, сканувати сторінки трудової книжки за 2023 рік для подання або підтвердження трудового стажу?
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Логойда І., Бундз Т.
Лектор: Кравчук А., Остапчук В., Кияшко О., Проскура К., Івасютин Ю.
Лектор: Мойсеєнко Т.
сервіс надано OpenDataBot