по Автономній Республіці Крим |
БАРІЄВУ Елеонору Рідванівну | - | головного спеціаліста Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, м. Сімферополь |
ВОЙТЕНКА Сергія Миколайовича | - | керуючого справами Бахчисарайської районної ради |
ГАВРЮШЕНКА Володимира Івановича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Красноперекопського управління водного господарства |
ГРЕКОВУ Надію Павлівну | - | вчителя навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" I-III ступенів № 2 Білогірської районної ради |
ДЕМ'ЯНЕНКА Олексія Івановича | - | заступника директора Кримського державного аграрного навчально-консультаційного центру, м. Сімферополь |
ДЖОРКАШВІЛІ Михайла Миколайовича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Мрія", Сакський район |
ДМИТРУКА Дмитра Васильовича | - | вчителя навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" № 3 імені А.С. Макаренка Сімферопольської міської ради |
КАМАКІНУ Тетяну Василівну | - | сестру медичну туристично-оздоровчого комплексу "Судак" |
КРИВЕНКА Віталія Віталійовича | - | голову правління - генерального директора акціонерного товариства "Феодосійська суднобудівна компанія "Море" |
МОНАСТИРСЬКУ Любов Василівну | - | майстра Ялтинської дільниці комунального підприємства "Ремонтно-будівельне управління "Зеленбуд" |
МОСТОВУ Ірину Юріївну | - | начальника відділу Феодосійської міської ради |
НОВАКА Геннадія Сергійовича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Лобанове-Агро", Джанкойський район |
РОКОТЯНСЬКОГО Олега Валеєвича | - | антенника-щогловика радіостанції-радіорелейної станції "Октябрське" державного підприємства "Радіотелевізійний передавальний центр Автономної Республіки Крим", Красногвардійський район |
СЕМКА Івана Тимофійовича | - | директора Євпаторійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 Євпаторійської міської ради |
СУРМАКА Олександра Івановича | - | начальника служби акціонерного товариства "Кримський содовий завод", м. Красноперекопськ |
ТУР Валентину Петрівну | - | інженера державного підприємства "Сімферопольське лісомисливське господарство" |
ШЕВКОПЛЯС Людмилу Павлівну | - | вчителя Краснокам'янської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ялтинської міської ради |
ШКУРІНУ Ларису Миколаївну | - | Красногвардійського сільського голову Совєтського району |
по Вінницькій області |
БАС Олену Іванівну | - | директора середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Вінниківці, Літинський район |
БЕРДИША Миколу Миколайовича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Рось", Погребищенський район |
ВАЙНА Дмитра Васильовича | - | голову фермерського господарства "Ромашка", Немирівський район |
ВОНСОВИЧА Івана Станіславовича | - | голову фермерського господарства "ВІС 57", Чернівецький район |
ГОРОБЧУК Наталію Семенівну | - | завідувача дошкільного навчального закладу № 35, м. Вінниця |
ГРУБЕЛЯСА Ігоря Петровича | - | завідувача відділення комунального підприємства "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради" |
ГРИЦЕНКО Лідію Микитівну | - | головного економіста Іллінецького державного аграрного коледжу |
ГУЦАЛ Тамару Василівну | - | директора Гніванської дитячої музичної школи, Тиврівський район |
ДЕГТЯР Любов Андріївну | - | Голодьківського сільського голову, Хмільницький район |
ДЗЮБЕНКО Лідію Іванівну | - | начальника відділу Бершадської районної державної адміністрації |
ОГІРЧУК Людмилу Василівну | - | голову фермерського господарства "Олімп", Мурованокуриловецький район |
РЕНГАЧ Галину Василівну | - | пенсіонерку, Шаргородський район |
СТЕЦЮК Людмилу Миколаївну | - | головного лікаря Липовецької обласної дитячої лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату |
ФОЛЮШНЯК Євгенію Василівну | - | завідувача відділу Тульчинського училища культури |
ХАРКОВА Віктора Івановича | - | генерального директора товариства "Аграна Фрут Україна", м.Вінниця |
ЧЕРНЯКА Василя Васильовича | - | вчителя Білянської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Чернівецький район |
ШАЙДЮКА Сергія Васильовича | - | директора акціонерного товариства "Ладижинський ремонтно-механічний завод" |
ШАПОВАЛОВУ Ларису Михайлівну | - | директора Барської дитячої музичної школи |
по Волинській області |
ВЕДМЕДЮК Оксану Олександрівну | - | начальника лабораторії акціонерного товариства "Ковельський хлібокомбінат" |
ВОЙЧУК Лесю Йосипівну | - | директора Локачинського районного будинку школяра |
ГОРДУНА Володимира Григоровича | - | голову сільськогосподарського кооперативу "Прип'ять", Ратнівський район |
ГОРЧИНСЬКОГО Миколу Івановича | - | Заборольського сільського голову, Луцький район |
ГЛАДИШЕВСЬКУ Ніну Володимирівну | - | головного бухгалтера Рожищенської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності |
ЖУНКЕ Федора Васильовича | - | директора товариства "Виробничо-комерційна фірма "Ковель" |
КОРОЛЯ Євгена Тимофійовича | - | вчителя загальноосвітньої школи I-III ступенів села Кримне, Старовижівський район |
ЛУЦЯ Миколу Мироновича | - | голову Любомльської районної організації ветеранів |
МОРОЗЮК Катерину Миколаївну | - | оператора машинного доїння товариства "Прогрес", Володимир-Волинський район |
ОЛАСЮКА Степана Адамовича | - | вчителя навчально-виховного комплексу смт Любешів |
ОЗІМОК Ніну Василівну | - | заступника директора загальноосвітньої школи I-III ступенів села Світязь, Шацький район |
ПАЩУКА Степана Івановича | - | директора Черемського природного заповідника, Маневицький район |
ПОЛІЩУК Наталію Іванівну | - | директора товариства "Володимир-Волинський хлібозавод" |
САВЧУК Світлану Федорівну | - | пенсіонерку, м. Камінь-Каширський |
САЙКЕВИЧА Степана Адамовича | - | керівника селянсько-фермерського господарства "Зоря", Горохівський район |
СІЯНЧУКА Михайла Григоровича | - | завідувача відділення Іваничівської центральної районної лікарні |
СОКОЛ Віру Андріївну | - | завідувача виробництва селянського (фермерського) господарства "Золота Нива", Ківерцівський район |
СОЛОМ'ЯНЮК Антоніну Олексіївну | - | ветерана праці, м. Нововолинськ |
ШАВАРОВУ Катерину Іванівну | - | почесного члена Волинського обласного відділу Союзу Українок, м. Луцьк |
ШАРИНДУ Тетяну Віталіївну | - | директора загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Дуліби, Турійський район |
по Дніпропетровській області |
АНЦИШКІНА Ігоря Валерійовича | - | головного зберігача Нікопольського державного краєзнавчого музею |
БУТ Людмилу Юхимівну | - | вчителя Кислянської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району |
ВЕДМІЦЬКОГО Геннадія Анатолійовича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Сузір'я", Широківський район |
ДЕРБІЧЕВУ Віру Никифорівну | - | лікаря-педіатра комунального закладу "Покровська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради |
ДУЗЕНКА Володимира Костянтиновича | - | директора комунального закладу "Володимирівський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради |
ЗАЯРНОГО Сергія Миколайовича | - | голову селянського фермерського господарства "Прогрес", П'ятихатський район |
ЗРАЖЕВСЬКОГО Дмитра Івановича | - | Синельниківського міського голову |
КОЛІНЬКО Зінаїду Дем'янівну | - | пенсіонерку, Синельниківський район |
КОЧЕНКА Івана Миколайовича | - | начальника Васильківського району електричних мереж акціонерного товариства "Дніпроенерго" |
КУЛИК Вікторію Вікторівну | - | начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації |
КУМЕНКА Миколу Михайловича | - | заступника головного лікаря комунального закладу "Апостолівська центральна районна лікарня" |
ЛЕБЕДИНСЬКОГО Івана Лукича | - | заступника начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області |
ЛЕЛЬЧИЦЬКОГО Михайла Наумовича | - | директора обласного комунального закладу "Дніпропетровське вище училище фізичної культури" |
ПАВЛЕНКА Миколу Івановича | - | кореспондента власного державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (УТР) |
ПСАРЬОВА Олексія Сергійовича | - | заступника начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації |
ПУЗАНКОВУ Олександру Іванівну | - | методиста відділу виконавчого комітету Першотравенської міської ради |
СІДАНЧЕНКО Людмилу Іванівну | - | директора Царичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів |
СОЯШНИК Нелю Леонідівну | - | старшого інспектора управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації |
ШУТЯ Миколу Івановича | - | головного спеціаліста виконавчого комітету Вільногірської міської ради |
ЯВІР Надію Миколаївну | - | керівника етнографічного гуртка "Самара", Новомосковський район |
по Донецькій області |
БАБЕНКА Михайла Володимировича | - | електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу "Шахта "Шахтарська-Глибока" державного підприємства "Шахтарськантрацит", м. Шахтарськ |
ВОЛКОВА Ігоря Васильовича | - | налагоджувальника акціонерного товариства "Азовзагальмаш" акціонерного товариства "Азовмаш", м. Маріуполь |
ГАРНИШЕВА Володимира Анатолійовича | - | газозварника заводу "Компресор" акціонерного товариства "Норд", м. Донецьк |
ГОНЧАРОВА Сергія Миколайовича | - | слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "Авдіївський коксохімічний завод" |
ГРИГОРЕНКО Катерину Матвіївну | - | пенсіонерку, м. Кіровське |
ГРІНЧЕНКО Марію Григорівну | - | старшого тренера-викладача вищої категорії дитячо-юнацької спортивної школи з плавання "Локомотив", м. Дебальцеве |
ДАНИЛЮКА Івана Павловича | - | радника директора структурної одиниці "Зуївська ТЕС" товариства "Східенерго", м. Зугрес |
ДЗИГІМА Олександра Валентиновича | - | начальника агроцеху акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" |
КАПУСТКІНА Євгена Дмитровича | - | машиніста відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", м. Новогродівка |
КРИВОПЛЯСОВА Сергія Федоровича | - | токаря цеху товариства "Ясинуватський машинобудівний завод" |
ЛУГАНСЬКУ Світлану Миколаївну | - | пенсіонерку, м. Добропілля |
МАРТИНОВА Олександра Васильовича | - | тренера-викладача комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2" Артемівської міської ради |
НАБІЛЬСЬКОГО Сергія Григоровича | - | вчителя Дробишевської загальноосвітньої школи I-III ступенів Краснолиманської міської ради |
ОЛЬШАНСЬКОГО Василя Володимировича | - | гірника державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", м. Красноармійськ |
ПРИЛЕПСЬКОГО Сергія Володимировича | - | агломератника акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" |
ПСЬОЛА Геннадія Володимировича | - | сталевара філії "Металургійний комплекс" акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод" |
РАДЧЕНКО Любов Стратонівну | - | дільничного педіатра Селидівської дитячої міської лікарні |
РОЖНОВУ Світлану Вікторівну | - | контролера акціонерного товариства "Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат" |
ЧИСТІКОВА Віктора Семеновича | - | пенсіонера, м. Донецьк |
по Житомирській області |
БЕНЕДІС Світлану Сергіївну | - | лікаря-фтизіатра Лугинської центральної районної лікарні |
БЕРНАЦЬКУ Тетяну Григорівну | - | завідувача фельдшерського пункту села Меленці, Любарський район |
БОРДЮГА Анатолія Олександровича | - | водія підприємства "РІМ-Богдан", м. Житомир |
БРИЧКОВСЬКОГО Федора Павловича | - | старшого пожежного 15-ї самостійної державної пожежної частини Баранівського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшину служби цивільного захисту |
ГАРІЗАН Наталію Вікторівну | - | вчителя Брусилівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 |
ДЕМЧУКА Сергія Андрійовича | - | завідувача майстерні сільськогосподарського підприємства імені Шевченка, Баранівський район |
КЛЮЧНИКА Петра Андрійовича | - | лікаря Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання |
КОВАЛЬЧУКА Олексія Григоровича | - | голову ради Житомирської районної організації ветеранів |
КОНЮХ Марію Кирилівну | - | соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Брусилівський район |
КОТЕНКА Петра Павловича | - | директора спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С. Ковальчука, м. Житомир |
КРАВЕЦЬ Ірину Миколаївну | - | начальника відділу управління Народицької районної державної адміністрації |
ЛЕВКІВСЬКОГО Миколу Івановича | - | електрогазозварника акціонерного товариства Овруцького гірничо-збагачувального комбінату "Кварцит" |
МОРОЗ Тетяну Іванівну | - | головного спеціаліста Ємільчинської районної державної адміністрації |
НЕДАШКІВСЬКОГО Віталія Вікторовича | - | начальника караулу 14-ї самостійної державної пожежної частини Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту |
ПАРФЕНЮКА Олега Володимировича | - | начальника цеху Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І. А. Кочерги |
ПОМІНЧУКА Станіслава Антоновича | - | водія 24-ї професійної пожежної частини Олевського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області |
СКВОРЦОВУ Інну Петрівну | - | вчителя Баранівської гімназії |
ТИМОШЕНКО Тамару Миколаївну | - | соціального робітника центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Овруцького району |
ХІРВОНІНА Леоніда Вікторовича | - | голову правління акціонерного товариства "Коростенська спеціалізована пересувна механізована колона" |
ЧЕРНЕНКО Людмилу Олександрівну | - | завідувача Малинської міської дитячої бібліотеки |
по Закарпатській області |
ДЕРБАКА Миколу Юрійовича | - | директора Національного природного парку "Синевир", Міжгірський район |
ДОБРУ Івана Степановича | - | директора Імстичівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Іршавський район |
КАБАЛЬ Олену Василівну | - | керівника апарату Рахівської районної державної адміністрації |
ЛОПІТА Івана Ілліча | - | першого заступника голови Воловецької районної державної адміністрації |
ПОПОВИЧА Михайла Мафтейовича | - | заступника голови Хустської районної державної адміністрації |
РИГАНА Василя Івановича | - | заступника голови Великоберезнянської районної ради |
САЛІЯ Олександра Васильовича | - | директора товариства "Маргіт", Свалявський район |
ТИВОДАРА Ігоря Михайловича | - | заступника головного лікаря Тячівської районної лікарні |
ХАЩУ Василя Васильовича | - | голову постійної комісії Берегівської районної ради |
ЯКИМЦЯ Миколу Миколайовича | - | директора товариства "Берег Вертікал", м. Берегове |
по Запорізькій області |
БАБЕНКА Володимира Олексійовича | - | виконуючого обов'язки начальника Новомиколаївського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області |
БАНДУРОВА Віктора Володимировича | - | директора товариства "Агрофірма "Комунар" Пологівського району |
ВІТРА Вадима Борисовича | - | військового комісара Токмацького об'єднаного міського військового комісаріату Запорізької області |
ГУЦУЛЯК Ірину Геннадіївну | - | Гюнівського сільського голову, Великобілозерський район |
ЗИМОГЛЯД Наталю Миколаївну | - | головного економіста товариства "Куйбишевська птахофабрика" |
ІЗОСІМОВА Михайла Олександровича | - | режисера народного театру міського палацу культури "Сучасник" Енергодарської міської ради |
КОНОНЕНКО Жанну Костянтинівну | - | викладача комунального закладу "Оріхівська районна дитяча музична школа імені Марії Сокіл" Оріхівської районної ради |
КРЕМЕНЧУТСЬКОГО Олексія Олексійовича | - | механізатора державного підприємства "Дослідне господарство "Ізвєстія" Національної академії аграрних наук України, Веселівський район |
ЛАПІНУ Ніну Павлівну | - | дільничного лікаря-педіатра комунальної установи "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради |
ЛИСЕНКА Івана Миколайовича | - | тракториста-машиніста товариства "Еталон-Агро-Плюс", Гуляйпільський район |
ПЕТРИЧЕНКА Олега Володимировича | - | механізатора сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Лан", Приморський район |
САППУ Віталія Анатолійовича | - | голову Приазовського районного товариства інвалідів "Милосердя" |
СЕРБЕЗ Катерину Пантеліївну | - | директора Розівської державної сортодослідної станції Запорізького обласного державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин |
СЕРДЮКА Михайла Михайловича | - | директора державного навчального закладу "Мелітопольський професійний аграрний ліцей" |
СОЛОНЦЯ Валерія Павловича | - | слюсаря акціонерного товариства "Мелітопольський компресор" |
СТОГНІЯ Григорія Кириловича | - | заступника директора товариства "Насінницька компанія Гібрид-С", м. Запоріжжя |
ТРЮХАНОВУ Наталію Вікторівну | - | відповідального секретаря комунального підприємства "Редакція газети "Запорозька Січ" Запорізької міської ради |
ШИЛА Володимира Івановича | - | директора комунального підприємства "Контакт" Токмацької міської ради |
ЩЕРБИНУ Валентину Миколаївну | - | директора Михайлівського відділення товариства "Виробниче об'єднання "Моліс" |
по Івано-Франківській області |
ВІВЧАРЕНКА Олега Антоновича | - | заступника директора Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника |
ГАРАЗДА Мирослава Степановича | - | вчителя Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради |
ЗАДОРОЖНОГО Мирослава Володимировича | - | начальника лабораторії металів Бурштинської теплової електричної станції акціонерного товариства "Західенерго" |
КАВАЦЮК Марію Федорівну | - | вчителя Ковалівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Коломийської районної ради |
КІКІНЧУКА Ярослава Миколайовича | - | голову Верховинської районної ради |
КОГУТЯК Марту Захарівну | - | пенсіонерку, м. Івано-Франківськ |
КОЗАКА Анастасія Паньковича | - | пенсіонера, Тлумацький район |
КОРЕЦЬКОГО Михайла Миколайовича | - | директора філії "Рожнятівський РЕМ" акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго" |
РАДЕВИЧА Юліана Миколайовича | - | вчителя Снятинської гімназії |
РЕГУ Володимира Богдановича | - | директора Букачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Рогатинської районної ради |
РОМАНИШИН Романну Іванівну | - | Станьківського сільського голову, Калуський район |
РОМАНКА Василя Дмитровича | - | заступника голови Івано-Франківського міського об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Шевченка |
СИМЧИЧА Василя Васильовича | - | голову товариства "Шляховик", м. Городенка |
ТИМЧУК Марту Миколаївну | - | пенсіонерку, м. Косів |
ФІЛЕВИЧА Дмитра Степановича | - | пенсіонера, м. Болехів |
по Київській області |
АДАМЕНКО Надію Дмитрівну | - | ветерана праці, Поліський район |
БОБКА Анатолія Миколайовича | - | начальника Броварської філії по експлуатації газового господарства акціонерного товариства "Київоблгаз", Броварський район |
ВИНИЧЕНКА Дмитра Кіндратовича | - | пенсіонера, Вишгородський район |
ГАВРИЛЕНКА Василя Васильовича | - | завідувача відділення Баришівської центральної районної лікарні |
ГОЛОВКЕВИЧА Миколу Михайловича | - | першого заступника Ірпінського міського голови |
ДЕГТЯРЬОВА Бориса Степановича | - | художника, м. Ржищів |
ІВАНЦІВА Володимира Опанасовича | - | голову Білоцерківського міськрайонного об'єднання Всеукраїнського об'єднання "Просвіта" імені Т. Шевченка, м. Біла Церква |
КАРДАША Миколу Івановича | - | начальника філії "Переяслав-Хмельницьке районне дорожне управління" державного підприємства "Київське обласне дорожне управління" |
КРІПАКА Андрія Петровича | - | Крюківщинського сільського голову, Києво-Святошинський район |
КУЛАКОВА Василя Григоровича | - | командира відділення 10-ї підпорядкованої державної пожежної частини м. Бровари Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Київській області |
МИКИТЕНКО Тамару Михайлівну | - | депутата Іванківської районної ради |
ОНИЩУКА Віталія Євгеновича | - | Путрівського сільського голову, Васильківський район |
РІХСІЄВУ Тетяну Василівну | - | сестру медичну Ставівського психоневрологічного інтернату, Кагарлицький район |
СВИРИДЕНКО Наталію Леонідівну | - | методиста дошкільного навчального закладу № 9 "Сонечко", м. Переяслав-Хмельницький |
по Кіровоградській області |
БАБЕНКА Олександра Васильовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Хутірське", Маловисківський район |
БАЛІЦЬКОГО Миколу Васильовича | - | голову Фермерського господарства Баліцького М.В., Новоархангельський район |
ГАЙДУКА Ігоря Олексійовича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Гайдук", Долинський район |
ДЖУЛАЯ Володимира Олександровича | - | першого заступника Знам'янського міського голови |
ЖОВНУ Олександра Юрійовича | - | директора Новомиргородського районного краєзнавчого музею |
ЗАМРИКУ Геннадія Миколайовича | - | директора товариства "Степ", Олександрійський район |
КАРАТАША Володимира Михайловича | - | пенсіонера, Голованівський район |
КРОЛОВЕЦЬКУ Валентину Вікторівну | - | завідувача відділення Петрівської центральної районної лікарні |
КУЛИК Любов Федорівну | - | Верблюзького сільського голову, Новгородківський район |
ЛЕВИЦЬКУ Октябрину Павлівну | - | Аджамського сільського голову, Кіровоградський район |
НЄСТЄРОВА Анатолія Опанасовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Вікторія", Вільшанський район |
НІМЕНКА Сергія Івановича | - | керуючого селянським (фермерським) господарством "Галина", Бобринецький район |
НУЖНУ Наталію Андріївну | - | головного редактора Кіровоградської обласної газети "Наше місто Єлисаветград" |
ПОЛІЩУКА Сергія Івановича | - | завідувача підсобним господарством Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням |
РОЗУМА Юрія Анатолійовича | - | генерального директора акціонерного товариства "Куцівський елеватор", Новгородківський район |
РУСАКОВА Анатолія Леонідовича | - | голову фермерського господарства "Магнат", Знам'янський район |
СЕРЕДУ Івана Яковича | - | директора товариства "МАС-АГРО", Світловодський район |
СТРИЖНЬОВА Володимира Григоровича | - | директора агрофірми "Ганнівська", Новоукраїнський район |
ТАНАСІЄНКА Івана Васильовича | - | голову Бобринецької районної ради |
ТУЩЕНКА Анатолія Леонідовича | - | Добровеличківського селищного голову |
по Луганській області |
БАРЖАКА Валерія Володимировича | - | директора товариства "Агрофірма "Деметра-С", Біловодський район |
ВІСІТАЄВУ Людмилу Миколаївну | - | завідувача ферми фермерського господарства "Батирсултанов Ахмед", Міловський район |
ГАЛЬЧЕНКА Анатолія Михайловича | - | технічного директора державного підприємства "Донбасантрацит", м. Красний Луч |
ГОЙДЕНКА Володимира Миколайовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Воєводське", Троїцький район |
ДЯДІНА Олександра Івановича | - | головного ветеринарного лікаря підприємства "Агрофірма Довжанська", м. Свердловськ |
ЄРКА Володимира Ілліча | - | ветерана праці, м. Стаханов |
КАРПЕНКА Олександра Олександровича | - | директора товариства "Луганський інститут селекції і технології", Слов'яносербський район |
КУТЕПОВА Сергія Олексійовича | - | водія Луганської комунальної установи "Обласна рятувально-водолазна служба" |
ЛИСИЧЕНКА Бориса Борисовича | - | батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, м. Попасна |
МАРУЩАКА Мирослава Євгеновича | - | голову Перевальської районної ради ветеранів |
МОЛЧАНОВУ Ларису Геннадіївну | - | викладача-методиста комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф'єва" |
МОНАСТИРСЬКУ Галину Борисівну | - | заступника генерального директора акціонерного товариства "Луганськм'ясопром" |
МОРГОСЛЄПА Олександра Володимировича | - | головного механіка відокремленого підрозділу "Шахта "Вергелівська" державного підприємства "Луганськвугілля" |
ОПРЮ Володимира Михайловича | - | ланкового гірників відокремленого підрозділу "Шахта "Тошківська" державного підприємства "Первомайськвугілля" |
ПЕТРОВСЬКУ Любов Костянтинівну | - | керівника народного театру мініатюр комунального закладу "Сватівський районний народний дім "Сватова-Лучка" |
РЯБОВА Володимира Івановича | - | комерційного директора товариства "Україна - Схід", м. Антрацит |
СЛІПЦЯ Олександра Олексійовича | - | директора селянського фермерського господарства "Прогрес-10", Сватівський район |
СТАРІКОВА Віктора Івановича | - | директора приватного підприємства "СВ Росток", Кремінський район |
СТАРОСТІНУ Рімму Федорівну | - | тренера-викладача комунальної установи "Луганський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" |
ЩЕРБАКОВА Миколу Володимировича | - | чергового комунального закладу "Луганський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" |
по Львівській області |
БАДЯКА Сергія Богдановича | - | керівника логістичної компанії "Захід-Ресурс", Городоцький район |
ВИТВИЦЬКОГО Теодора Тимофійовича | - | голову комісії Сколівської районної ради |
ВІНЯРЖА Петра Володимировича | - | електрогазозварника підрозділу "Вагонне депо Дрогобич" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" |
ВОЙТОВИЧА Леонтія Вікторовича | - | завідувача кафедри Львівського національного університету імені І. Франка |
ГРЕНДУСА Ігоря Івановича | - | слюсаря відокремленого підрозділу "Моторвагонне депо Львів" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" |
ІВАНИЦЬКУ Оксану Михайлівну | - | головного лікаря - директора філії акціонерного товариства "Трускавецькурорт" "Санаторій "Янтар" |
КАМІНСЬКУ Любов Іванівну | - | почесного голову Стрийської міськрайонної організації "Союз Українок" |
КРОЛЯ Михайла Михайловича | - | директора підприємства "Сян", Турківський район |
КУЦИНДУ Вячеслава Івановича | - | директора Державного архіву Львівської області |
МАЛЕЦЬКОГО Володимира Володимировича | - | голову правління Самбірської районної спілки споживчих товариств |
МАХНИКА Михайла Степановича | - | директора з кадрів і соціальних питань державного підприємства "Львіввугілля" |
НАЗАРКЕВИЧА Ігоря Миколайовича | - | заступника директора товариства "Н.П.Б.", Пустомитівський район |
ПАЗИНА Івана Дмитровича | - | методиста Яворівської районної державної адміністрації |
СИСУНА Володимира Васильовича | - | директора колективного підприємства "Галвет", Буський район |
ТЮТІНА Олександра Володимировича | - | директора товариства "Золочів ТХ", м. Золочів |
УДОВЕНКА Івана Васильовича | - | начальника Бориславського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань |
ФЕТІСОВУ Надію Йосипівну | - | директора Самбірської районної централізованої бібліотечної системи |
ШВЕДА Петра Яковича | - | бригадира відокремленого підрозділу "Стрийська дистанція колії" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" |
по Миколаївській області |
АНТОЩЕНКА Юрія Михайловича | - | генерального директора акціонерного товариства "Миколаївобленерго" |
БАБІНА Олександра Миколайовича | - | директора Баштанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 |
БЛИСКУНОВУ Людмилу Володимирівну | - | директора Вознесенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Вознесенської міської ради |
ВОЛЧЕНКА Павла Леонтійовича | - | начальника служби безпеки дорожнього руху товариства "АЛАН-ТЕХНО", Жовтневий район |
ЖУКОВА Валерія Павловича | - | адміністративного директора товариства "Сандора", Жовтневий район |
ЛАПШИНА Олександра Івановича | - | заступника директора державного підприємства "Дельта-лоцман", м. Миколаїв |
МАЛЯРЕНКА Олега Юрійовича | - | голову фермерського господарства "Основа", Первомайський район |
ОСТАПЕНКА Олександра Миколайовича | - | заступника директора сільськогосподарського товариства "Промінь", Арбузинський район |
ПОДГУРЕНКА Володимира Сергійовича | - | директора товариства "Вітряний парк Очаківський", Очаківський район |
ПОЗНЯКОВУ Стефанію Миколаївну | - | головного бухгалтера сільськогосподарського товариства "Відродження", Казанківський район |
СВИСТУНА Артема Олександровича | - | голову Миколаївської міської громадської організації "Федерація аматорських Миколаївських театрів" |
ШЕМЧУКА Олега Олександровича | - | голову фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів "Прометей", м. Первомайськ |
ЮДОВА Олександра Миколайовича | - | голову правління селянської спілки приватних паїв "Сергіївка", Братський район |
по Одеській області |
АКУЛОВА Бориса Миколайовича | - | генерального директора товариства "Інтернаціональні телекомунікації", м. Одеса |
АНТОЩУКА Івана Васильовича | - | головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні |
БЕЛЬНИЦЬКОГО Олександра Амвросійовича | - | голову ради Організації ветеранів Кілійського району |
БОНДАРЕВУ Антоніну Фоминічну | - | власного кореспондента газети Одеської обласної ради "Одеські вісті" |
БЄЛИХ Едуарда Сергійовича | - | пенсіонера, дійсного члена Академії будівництва України, м. Одеса |
ГОЛДАЄВА Сергія Геннадійовича | - | вчителя загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Яковлівка, Роздільнянський район |
ЄРЬОМЕНКА Анатолія Васильовича | - | заступника начальника державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" |
ІОРГАЧОВА Дмитра Васильовича | - | генерального директора акціонерного товариства "Одеський кабельний завод "Одескабель" |
ІУКУРІДЗЕ Елдара Жораєвича | - | генерального директора товариства "Промислово-торговельна компанія "Шабо", Білгород-Дністровський район |
КРАЄВСЬКОГО Володимира Миколайовича | - | головного механіка - начальника відділу акціонерного товариства "Одеський припортовий завод", м. Южне |
КРИКЛИВОГО Миколу Федоровича | - | проректора Національного університету "Одеська юридична академія" |
НОВОЖИЛОВА Івана Івановича | - | заступника голови Одеської обласної ради Організації ветеранів України |
ПРОКОПЕНКА Олександра Адольфовича | - | начальника Територіальної державної інспекції праці - головного державного інспектора праці в Одеській області |
СМАГЛЮКА Анатолія Васильовича | - | голову ради Організації ветеранів Одеського залізничного регіону |
СТЬОПІНА Анатолія Опанасовича | - | професора Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової |
ШМУЛЕВИЧА Наума Хаймовича | - | директора комунальної організації "Обласна служба експлуатації адміністративних будівель", м. Одеса |
по Полтавській області |
БАНДУРУ Надію Дмитрівну | - | районного педіатра Козельщинської центральної районної лікарні |
ВЕРХОВОДА Сергія Івановича | - | начальника відділу державного підприємства "Державний проектний інститут містобудування "Міськбудпроект", м. Полтава |
ВЛАСЕНКО Клавдію Іванівну | - | вчительку Заїчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Семенівський район |
ГАРМАШ Наталію Василівну | - | головного лікаря Михнівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, Лубенський район |
КОБУ Ларису Юріївну | - | головного редактора обласної газети "Село полтавське" |
КОРОСТИЛЕНКА Олексія Яковича | - | директора виробничого підрозділу "Агро-Маяк" товариства "Агрофірма імені О. Довженка", Зіньківський район |
КОСТЕНКА Миколу Івановича | - | директора товариства "Лубнижитлобуд-2010" |
КОСТЮКА Василя Кириловича | - | пенсіонера, Котелевський район |
МАТВІЄНКО Валентину Петрівну | - | директора Шишацького районного будинку культури |
МЕЛЬНИКА Миколу Михайловича | - | заступника голови правління акціонерного товариства "Хорольський механічний завод" |