• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол про співробітництво між Міністерством транспорту України та Міністерством транспорту Грузії

Грузія, Україна | Протокол, Міжнародний договір від 07.12.1998
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 07.12.1998
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 07.12.1998
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Протокол
про співробітництво між Міністерством транспорту України та Міністерством транспорту Грузії
Тбілісі, 7 грудня 1998 року
Офіційний переклад
7 грудня 1998 року в рамках офіційного візиту до Грузії Прем'єр-міністра України пана Валерія Пустовойтенка відбулася робоча зустріч Міністра транспорту України пана Івана Данькевича та Міністра транспорту Грузії пана Мераба Адеїшвілі, глав української та грузинської частин Спільної міжурядової україно-грузинської комісії з питань економічного співробітництва (далі - Сторони).
Обговоривши головні питання поглиблення співробітництва в галузі транспортного комплексу та хід реалізації раніше досягнутих міжурядових угод та домовленостей, а також інші аспекти транспортної діяльності, що становлять взаємний інтерес,
Сторони відзначили:
- що підписана 9 вересня 1998 року в місті Баку "Основна багатостороння угода з міжнародного транспорту" зміцнює правову базу в галузі транспорту і є серйозною передумовою для розвитку торговельно-економічних відносин між нашими країнами та в цілому регіоні;
- значимість проведення конференції з розвитку транспортних зв'язків між Критськими I, IX коридорами та коридором ТРАСЕКА, підписання на ній відповідного Меморандуму;
- важливість розвитку історично взаємопов'язаних транспортних інфраструктур у процесі розширення взаємовигідних торгівельних та економічних відносин;
- задовільний хід підготовки правової бази функціонування залізничної поромної переправи;
- важливість приєднання Польщі, Литви, Латвії та Естонії до Угоди, підписаної Урядом Грузії, Урядом України, Урядом Азербайджанської Республіки про створення та функціонування Євро-Азіатського транспортного коридору.
Міністр транспорту Грузії поінформував про хід будівництва поромних комплексів у грузинських портах.
Для цілей дальшого поглиблення двосторонніх відносин, розвитку інтеграційних процесів транспортних систем
Сторони домовилися про таке:
1. Ужити необхідних заходів з реалізації "Основної багатосторонньої угоди з міжнародного транспорту", підписаної 8 вересня 1998 року в місті Баку.
2. Продовжити спільну роботи для поглиблення та розширення двостороннього співробітництва в галузі транспорту, підтримувати процес дальшої інтеграції транспортного коридору Європа - Кавказ - Азія (ТРАСЕКА) в європейські транспортні мережі.
3. За погодженням з Азербайджанською Стороною спільно звернутися до всіх заінтересованих країн, технологічно пов'язаних з транспортними системами Сторін, з пропозицією про приєднання до тристоронньої Угоди між Урядами Грузії, України та Азербайджанської Республіки про створення та функціонування Міжнародного Євро-Азіатського транспортного коридору (місто Одеса, 1996 рік).
4. Узяти до уваги повідомлення Міністра транспорту Грузії про завершення будівництва поромних комплексів у грузинських портах до лютого 1999 року.
5. Узяти до уваги повідомлення Міністра транспорту України про відновлення руху поромного судна за маршрутом Іллічівськ - Поті, після завершення його ремонту.
6. Доручити експертам Сторін остаточне погодження тристоронньої Угоди про залізничне поромне сполучення, парафування та можливе підписання до лютого 1999 року.
7. Провести маркетингову роботу із залучення вантажопотоків з перших рейсів поромних суден.
8. Узяти до уваги успішне проведення під егідою Єврокомісії зустрічі експертів держав - учасниць Чорноморського Пан-Європейського транспортного ареалу (PETrA) у місті Тбілісі, здійснити необхідні заходи з успішного проведення зустрічі Міністрів 26-27 січня 1999 року в місті Тбілісі.
9. Підтримати ініціативу стосовно проведення зустрічі керівників портів чорноморського басейну в лютому 1999 року в місті Поті й створення асоціації чорноморських портів.
10. Установити на 1999 рік кількість квот на міжнародні автомобільні вантажні перевезення між Сторонами в кількості 600 одиниць.
11. Сторони домовилися про створення спільної транспортно-експедиторської комісії для обслуговування поромного комплексу Варна - Іллічівськ - Поті.
Міністр транспорту України Міністр транспорту Грузії
(Підпис) (Підпис)