Президент України | Л.КУЧМА |
м. Київ, 15 березня 2001 року N 2295-III |
Президент України | Л.КУЧМА |
м. Київ, 15 березня 2001 року N 2295-III |
від редакції «Дебет-Кредит»
Чи подаються у складі ліквідаційних податкових декларацій Додаток 1 та Додаток ЄСВ1 мобілізованими ФОП, які скористалися правом не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе?
Як підприємству потрібно вести бухгалтерський та податковий облік діяльності з торгівлі електромобілями? Якими бухгалтерськими документами оформлювати продаж таких авто? Що з ПДВ, митом та акцизним податком? Чи потрібно реєструватися як платник акцизу?
Благодійний фонд звернувся до обласної профспілкової організації з проханням надати допомогу на придбання ліків для військового шпиталю для лікування поранених бійців. Таку допомогу надали. Чи повинні їй надати копії документів, які підтверджують, що ці ліки дійсно були закуплені благодійним фондом і передані військовому шпиталю?
Приватне акціонерне товариство планує виплатити дивіденди одноосібному акціонеру за результатами фінансово-господарської діяльності за період з 2018 - 2024 рр. Як правильно нарахувати дивіденди за цей період? Впродовж якого строку виплатити? Які проведення слід зробити в бухобліку? Як відобразити в декларації про прибуток?
Підприємство за договором підряду забезпечує будівельну бригаду житловими вагончиками та їх внутрішній благоустрій. Чи слід вважати витрати на оренду житлових вагончиків та придбані предмети побуту додатковим благом?
Лектор: Небильцова О.В.
Лектор: Губіна І.А.
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Небильцова О.В.
сервіс надано OpenDataBot