• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про організацію виконання Постанови Верховної Ради Української РСР "Про невідкладні заходи щодо захисту громадян України від наслідків Чорнобильської катастрофи"

Рада Міністрів УРСР  | Постанова від 23.08.1990 № 228
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 23.08.1990
  • Номер: 228
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 23.08.1990
  • Номер: 228
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 23 серпня 1990 р. N 228
Київ
Про організацію виконання Постанови Верховної Ради Української РСР "Про невідкладні заходи щодо захисту громадян України від наслідків Чорнобильської катастрофи"
( Щодо змін додатково див. Розпорядження КМ N 23-р від 17.01.2000 )
На виконання постанови Верховної Ради Української РСР від 1 серпня 1990 р. "Про невідкладні заходи щодо захисту громадян України від наслідків Чорнобильської катастрофи" і з метою реалізації передбачених на 1990-1992 роки Державною союзно-республіканською програмою невідкладних заходів щодо ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Рада Міністрів Української РСР
постановляє:
1. Прийняти пропозицію Міністерства охорони здоров'я УРСР, Укргідромету, Житомирського, Київського, Ровенського і Чернігівського облвиконкомів про переселення в 1991 році жителів населених пунктів згідно з додатком N 1 у порядку і на умовах, передбачених пунктом 4 розпорядження Ради Міністрів УРСР від 28 червня 1989 р., N 224 та постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 21 травня 1990 р. N 115.
Міністерству охорони здоров'я УРСР, Державному комітетові УРСР по екології і раціональному природокористуванню, Укргідромету, Українському головному координаційно-геологічному управлінню "Укргеологія" Міністерства геології СРСР, Держагропрому УРСР, Штабу цивільної оборони УРСР, Академії наук УРСР у місячний строк подати до Ради Міністрів УРСР висновок про екологічний стан місць переселення.
2. Житомирському, Київському, Ровенському, Черкаському, Чернігівському облвиконкомам і Київському міськвиконкому разом з Державним комітетом УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Держагропромом УРСР, Міністерством водних ресурсів і водного господарства УРСР, Міністерством енергетики і електрифікації УРСР, Міністерством зв'язку УРСР, Міністерством торгівлі УРСР, Міністерством хлібопродуктів УРСР, Міністерством промисловості будівельних матеріалів УРСР, Міністерством транспорту УРСР, Міністерством внутрішніх справ УРСР, Міністерством деревообробної промисловості УРСР, Міністерством будівництва УРСР, Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Міністерством легкої промисловості УРСР, Міністерством лісового господарства УРСР, Комітетом державної безпеки УРСР, Державним комітетом УРСР по житлово-комунальному господарству, Укоопспілкою, Украгробудом, Укрпрофрадою, Академією наук УРСР, Південним відділенням ВАСГНІЛ, Укргідрометом, Українським головним координаційно-геологічним управлінням "Укргеологія" Міністерства геології СРСР, відповідними організаціями союзного підпорядкування та виконавчими комітетами Рад народних депутатів тих областей, підприємства і організації яких залучаються до виконання встановлених цією постановою завдань, здійснити будівництво житлових будинків з надвірними спорудами, інженерним забезпеченням і благоустроєм, об'єктів соціально-культурного, комунально-побутового, торговельного та виробничого призначення згідно з додатками N 2-11*.
Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР виконати в 1991-1992 роках за субпідрядними договорами роботи по прокладанню газових мереж і газифікації житлових будинків у Житомирській, Київській, Ровенській та Чернігівській областях.
Дозволити Житомирському, Київському, Ровенському, Черкаському і Чернігівському облвиконкомам, міністерствам і відомствам-замовникам за згодою Ради Міністрів УРСР вносити зміни до переліку об'єктів будівництва з урахуванням та уточненням радіоекологічних обстежень у межах лімітів державних капітальних вкладень, виділених для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
При наявності бажаючих переселитися в населені пункти інших областей Житомирському, Київському, Ровенському та Чернігівському облвиконкомам передавати за протоколами облвиконкомам областей, в які переселятимуться сім'ї з населених пунктів, зазначених у додатку N 1, відповідні ліміти капітальних вкладень на будівництво житла та об'єктів соціально-побутового призначення в обсягах за взаємною домовленістю облвиконкомів.
Надати облвиконкомам і Київському міськвиконкому право залучати до передбаченого будівництва підприємства, будівельномонтажні та спеціалізовані ремонтно-будівельні організації незалежно від відомчої підпорядкованості та визначати генерального підрядчика. Облвиконкомам і Київському міськвиконкому в місячний строк подати Державному комітетові УРСР по економіці пропозиції про розподіл обсягів будівельно-монтажних робіт по виконавцях для включення їх до державного замовлення республіки.
Відповідальність за організацію будівництва та контроль за своєчасним введенням в дію об'єктів відповідно до цієї постанови покласти на Першого заступника Голови Ради Міністрів УРСР т. Масика К.І., заступників голів облвиконкомів і Київського міськвиконкому, які відають капітальним будівництвом, та перших заступників міністрів і керівників відомств, підприємства і організації яких залучаються до будівництва.
3. Проведення розвідувальних робіт і розробку проектно-кошторисної документації для будівництва об'єктів, вказаних у додатках N 2-11* до цієї постанови, здійснити відповідно до розпорядження Ради Міністрів УРСР від 26 липня 1990 р. N 304.
Координацію виконання проектних робіт і контроль за своєчасним забезпеченням проектно-кошторисною документацією для будівництва об'єктів покласти на Держбуд УРСР.
4. Укрбанкам Агропромбанку СРСР, Промбудбанку СРСР і Житлосоцбанку СРСР здійснювати фінансування робіт по будівництву об'єктів згідно з цією постановою за робочими кресленнями та кошторисами на окремі об'єкти.
5. Державному комітетові УРСР по економіці, Міністерству фінансів УРСР і Держпостачу УРСР передбачати в планах соціально-економічного розвитку на 1991-1992 роки виділення міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам і Київському міськвиконкому окремим рядком фінансових коштів, матеріально-технічних ресурсів для виконання завдань по будівництву об'єктів, передбачених цією постановою (за винятком об'єктів, указаних у додатку N 10*) та постановою Ради Міністрів УРСР від 30 грудня 1989 р. N 333.
Покласти на Держпостач УРСР та його територіальні органи відповідальність за своєчасне прикріплення лімітів та реалізацію виділених матеріально-технічних ресурсів.
6. Забезпечення будівництва об'єктів згідно з цією постановою місцевими будівельними матеріалами провадити за рахунок загальних ресурсів, виділених міністерствам, відомствам УРСР і облвиконкомам, підприємства й організації яких залучено до будівництва.
Державному комітетові УРСР по економіці виділити Житомирському та Київському облвиконкомам ліміти на бутощебеневу продукцію під планові обсяги будівельно-монтажних робіт, передбачені цією постановою та постановою Ради Міністрів УРСР від 30 грудня 1989 р. N 333, для розподілу між виконавцями.
7. Управлінням Донецької, Придніпровської, Південної, Південно-Західної, Одеської, Львівської залізниць:
приймати до перевезення вантажі для будівельно-монтажних та інших організацій, що споруджують об'єкти відповідно до цієї постанови, в повному обсязі згідно з заявками вантажовідправників незалежно від схем вантажопотоків;
призначити осіб на рівні заступників начальників залізниць і відділків залізниць, відповідальних за виконання зазначених перевезень;
організувати у необхідних випадках згідно з заявками будівельних організацій кільцеві маршрути із вагонів робочого парку для забезпечення будов і підприємств будівельної індустрії матеріалами і конструкціями.
8. Міністерству транспорту УРСР забезпечувати у першочерговому порядку міжобласні та місцеві перевезення вантажів і працівників за замовленнями будівельних та інших організацій, залучених до виконання робіт по будівництву об'єктів у населених пунктах Житомирської, Київської та Ровенської областей відповідно до цієї постанови, і транспортне обслуговування населення, яке переселяється.
9. Державному комітетові УРСР по економіці, Держагропрому УРСР, Міністерству торгівлі УРСР і Укоопспілці при розробці річних планів визначити обсяги державного замовлення на поставку до загальносоюзного та республіканського фондів м'яса і молокопродуктів на 1991-1992 роки Житомирській, Київській, Ровенській та Чернігівській областям з урахуванням обсягів, необхідних для забезпечення населення, яке проживає в контрольованій зоні, згідно з раціональними нормами споживання.
10. Облвиконкомам, що направляють будівельників у Житомирську, Київську та Ровенську області для будівництва об'єктів, визначених цією постановою, забезпечити організацію їх харчування, побутового, торговельного і медичного обслуговування, охорону громадського порядку.
Житомирському, Київському та Ровенському облвиконкомам, Міністерству торгівлі УРСР, Держагропрому УРСР, Укоопспілці передбачити виділення продовольчих і непродовольчих товарів повсякденного попиту для обслуговування будівельників, а Міністерству торгівлі УРСР - відповідної кількості продуктів тваринництва для Житомирської, Київської та Ровенської областей за рахунок областей, що направляють будівельників, при зарахуванні поставок до загальносоюзного і республіканського фондів.
Виконавчим комітетам Рад народних депутатів областей, з яких від'їжджають будівельники, Держпостачу УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці виділяти будівельним організаціям павільйони, кіоски, обладнання, інвентар і посуд для організації пунктів харчування, побутового й торговельного обслуговування будівельників.
11. За працівниками, які відряджені для виконання робіт, передбачених цією постановою, в тону числі працівниками невиробничої сфери, зберігається 75 процентів середньої заробітної плати за місцем основної роботи на весь час відрядження (включаючи час перебування в дорозі). Кошти на виплату 75 процентів середньої заробітної плати замість добових передбачати в кошторисах на будівництво об'єктів.
Звільнити від оподаткування приріст коштів на оплату праці в будівельних організаціях, зумовлений виконанням завдань, передбачених цією постановою.
12. Академії наук УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Державному комітетові УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Укргідромету, Українському головному координаційно-геологічному управлінню "Укргеологія" Міністерства геології СРСР, Держагропрому УРСР, Українському філіалу Всесоюзного науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології з участю заінтересованих міністерств і відомств уточнити з організаціями-виконавцями обсяги наукових робіт по ліквідації наслідків чорнобильської аварії і в місячний строк подати пропозиції Державному комітетові УРСР по економіці для включення їх у плани економічного і соціального розвитку на 1991-1992 роки.
13. Державному комітетові УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Державному комітетові УРСР по екології і раціональному природокористуванню, Укргідромету, Академії наук УРСР, Міністерству закордонних справ УРСР, Держагропрому УРСР, Київському міськвиконкому з участю заінтересованих громадських організацій в місячний строк розробити заходи, які сприяли б розвиткові ефективного міжнародного співробітництва та використанню в республіці міжнародної допомоги у справі ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи.
14. Держагропрому УРСР, Державному комітетові УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерству лісового господарства УРСР разом з заінтересованими облвиконкомами розробити заходи щодо ведення сільськогосподарського виробництва та лісового господарства відповідно до вимог радіаційної безпеки.
15. Міністерству праці УРСР разом з відповідними міністерствами і відомствами забезпечувати працевлаштування громадян, які переселяються, надаючи їм по прибутті постійну роботу відповідно до професії і кваліфікації. При необхідності перекваліфікації працівників організувати їх навчання.
16. Академії наук УРСР, Державному комітетові УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерству охорони здоров'я УРСР силами підвідомчих науково-дослідних установ разом із Всесоюзним науковим центром радіаційної медицини Академії медичних наук СРСР та іншими науковими установами розробити в поточному році раціональні нормативи і рекомендації по використанню населенням сорбентів і радіопротекторів у продуктах харчування. Держагропрому УРСР, Міністерству торгівлі УРСР і Укоопспілці забезпечити їх випуск для задоволення потреб населення, яке проживає на радіаційно забруднених територіях.
17. Держагропрому УРСР разом з Вінницьким, Волинським, Житомирським, Київським, Ровенським, Черкаським і Чернігівським облвиконкомами визначити обсяги робіт по хімічній меліорації грунтів і внесенню рекомендованих норм мінеральних добрив на забруднених радіонуклідами територіях, Міністерству фінансів УРСР - джерела їх фінансування.
18. Укргідромету до кінця 1991 року завершити роботи по детальному обстеженню радіаційної обстановки на території з підвищеним рівнем радіаційного забруднення.
19. Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти УРСР разом з Академією наук УРСР, заінтересованими міністерствами і відомствами розробити та до 1 жовтня ц. р. внести на розгляд Ради Міністрів УРСР програму підготовки національних кадрів по обслуговуванню ядерних об'єктів, розташованих на території республіки, і контролю за їх безпекою.
20. Міністерству охорони здоров'я УРСР, Академії наук УРСР, разом із Всесоюзним науковим центром радіаційної медицини Академії медичних наук СРСР, Південним відділенням ВАСГНІЛ, заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР в місячний строк підготувати та подати Раді Міністрів УРСР проект положення про національну Комісію радіаційного захисту населення України, а також пропозиції щодо її складу, порядку взаємодії з союзними органами та міжнародними організаціями.
21. Академії наук УРСР, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Міністерству юстиції УРСР, Міністерству праці УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ разом із Всесоюзним науковим центром радіаційної медицини Академії медичних наук СРСР підготувати і до 25 вересня ц. р. подати Раді Міністрів УРСР погоджений з заінтересованими міністерствами і відомствами проект республіканської концепції безпечного проживання людей на територіях, радіаційно забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, яка передбачала б, крім суто медичних, соціально-економічні та морально-психологічні аспекти життєдіяльності населення на таких територіях.
22. Міністерству юстиції УРСР, Міністерству праці УРСР, Академії наук УРСР, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству водних ресурсів і водного господарства УРСР, Укргідромету, Українському головному координаційно-геологічному управлінню "Укргеологія" Міністерства геології СРСР із залученням інших міністерств і відомств УРСР розробити і до 20 вересня ц. р. подати Раді Міністрів УРСР проекти законів про статус зони екологічного лиха та про статус громадян, які потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
23. Держагропрому УРСР, Державному комітетові УРСР по захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Академії наук УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству водних ресурсів і водного господарства УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці, Укргідромету разом з Державним комітетом УРСР по економіці, Міністерством фінансів УРСР, Всесоюзним науковим центром радіаційної медицини Академії медичних наук СРСР і Українським філіалом Всесоюзного науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології підготувати і до 1 жовтня цього року подати на розгляд Ради Міністрів УРСР пропозиції про порядок переходу до міжнародних нормативів допустимого радіоактивного забруднення продуктів харчування та сільськогосподарської сировини, в яких передбачити основні етапи такого переходу, джерела їх постачання в радіаційно забруднені райони, систему й методи контролю їх якості.
24. Міністерству юстиції УРСР разом з відповідними органами підготувати і внести до Ради Міністрів УРСР пропозиції про встановлення відповідальності службових осіб і громадян за виробництво та збут радіоактивно забруднених продуктів харчування та іншої продукції.
25. Академії наук УРСР, Міністерству юстиції УРСР, Міністерству охорони здоров'я УРСР, Українському головному координаційно-геологічному управлінню "Укргеологія" Міністерства геології СРСР, Державному комітетові УРСР по екології і раціональному природокористуванню, Штабу цивільної оборони УРСР із залученням науково-виробничого об'єднання "Прип'ять", Південно-Західного округу Держпроматомнагляду СРСР підготувати і до 1 жовтня 1990 р. подати Раді Міністрів УРСР проект закону про зберігання, застосування та захоронення виявлених радіоактивних речовин і відходів, що утворюються при проведенні дезактиваційних та інших робіт на території республіки.
26. Державному комітетові УРСР по статистиці, Житомирському, Київському, Ровенському, Черкаському і Чернігівському облвиконкомам, Київському міськвиконкому, міністерствам і відомствам-замовникам запровадити оперативну щоквартальну звітність про хід виконання завдань, передбачених цією постановою.
Виконавчим комітетам обласних Рад народних депутатів, на території яких визначено контрольовані зони з обмеженим споживанням продуктів харчування місцевого виробництва, разом з Державним комітетом УРСР по статистиці щорічно уточняти за станом на 1 січня та 1 липня чисельність населення, яке там проживає, в розрізі районів, у тому числі кількість сімей, дітей віком до 1, 3 та 14 років.
27. Створити в разі необхідності в центральних апаратах Державного комітету УРСР по економіці, міністерств і відомств УРСР, у Президії Академії наук УРСР, Житомирському, Київському, Ровенському, Черкаському і Чернігівському облвиконкомах, а також в інших облвиконкомах спеціальні підрозділи в межах штатної чисельності, поклавши на них забезпечення організації виконання невідкладних заходів щодо захисту громадян України від наслідків чорнобильської катастрофи.
* * *
Рада Міністрів Української РСР звертається до трудових колективів республіки з закликом зробити все від них залежне для захисту людей, які проживають на радіаційно забруднених територіях і потерпіли від наслідків чорнобильської катастрофи.
Голова
Ради Міністрів УРСР
Заст. Керуючого
Справами Ради Міністрів УРСР

В.МАСОЛ

В.НЕСМІХ
Інд. 33
Додаток N 1
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 23 серпня 1990 р. N 228
ЗАВДАННЯ
по переселенню жителів з населених пунктів Житомирської, Київської, Ровенської та Чернігівської областей, що знаходяться в зоні радіаційного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС
Назва населених
пунктів, з яких
відселяється
населення
Кількість сімейНазва населених
пунктів, в які
вселяється
населення
Кількість сімей
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Народицький
район
Брусилівський
район
с. Васьківці35с. Озера35
с. Голубієвичі158с. Биків145
с. Вільшка13
с. Заводне21с. Биків21
с. Лозниця173с. Карабачин173
с. Розсохівське161с. Романівка141
с. Вільшка20
с. Калинівка321с. Водотиї111
с. Покришів70
с. Болячів70
с. Долинівка70
с. Малинка5с. Долинівка5
с. Слобода6с. Долинівка6
с. Булів21с. Дивин21
с. Колосівка20-"-20
с. Карпилівка10-"-10
с. Селець530с. Хомутець530
с. Любарка139с. Осівці139
с. Роги20-"-20
с. Северівка25с. Нові Озеряни25
с. Журавлинка35-"-35
с. Межиліска156с. Лазарівка156
с. Осика38-"-38
с. Великі58с. Соловіївка58
с. Листвинівка28-"-28
с. Базар612с. Соловіївка103
с. Малинівка489
с. Вільшка20
с. Рудня-
Базарська
101с. Малинівка101
с. Ганнівка55с. Пилипонка55
смт Народичі1695смт Брусилів1635
с. Скочище60
Коростенський
район
Попільнянський
район
с. Обиходи381с. Харліївка281
с. Василівка50
с. Красногірка50
Овруцький район Попільнянський
район
с. Виступовичі405смт Корнин124
с. Королівка281
с. Борутине54с. Королівка54
с. Солотине5с. Королівка5
Андрушівський
район
с. Олександри68с. Бровки Перші68
с. Маленівка20-"-20
с. Степки58-"-58
с. Переїзд128-"-128
Ружинський район
с. Соснівка20с. Білилівка20
Баранівський
район
с. Сидори22с. Зеремля22
с. Колесники84с. Зеремля84
Малинський
район
Черняхівський
район
с. Рудня-
Калинівка
35с. Городище35
Лугинський
район
Житомирський
район
с. Мощаниця83с. Садки83
с. Малахівка121с. Вигода121
с. Рудня-
Жеревці
175с. Василівка175
Попільнянський
район
с. Рудня-
Повчанська
211с. Жовтневе211
Олевський район Житомирський
район
с. Рудня-
Радовельська
157с. Лука157
Володарсько-
Волинський район
смт Діброва420с. Топорище420
Разом по
області
6870 6870
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Поліський район
смт Поліське,
Вільча
3162м. Біла Церква
квартир140
м. Бровари
квартир100
м. Вишгород
квартир72
м. Переяслав-
Хмельницький
квартир560
будинків100
м. Фастів
квартир24
Баришівський
район
смт Баришівка
квартир300
будинків100
м. Березань
квартир200
будинків260
Бородянський
район
смт Пісківка
квартир24
будинків30
смт Клавдієво-
Тарасове
квартир50
Володарський
район
смт Володарка
будинків140
Згурівський
район
смт Згурівка
квартир170
будинків280
Ірпінська
міськрада
смт Гостомель
квартир240
будинків50
Макарівський
район
с. Бишів
будинків600
Обухівський
район
смт Козин
квартир24
Сквирський район
м. Сквира
квартир100
будинків100
Тетіївський
район
квартир100
будинків200
ВСЬОГО в міській
місцевості
квартир,
будинків
3964
в тому числі:
квартир2104
будинків1860
Переяслав-
Хмельницький
район
с. Буда-
Варовичі
265с. Стовп'яги265
с. Грезля151радгосп
"Переяславський"
відділення
"Борисівка"
151
с. Рудня-
Грезлянська
64радгосп
"Переяславський"
відділення
"Борисівка"
64
с. Жовтневе150с. Мазинки150
с. Мартиновичі522с. Пологи-
Чобітки
422
с. Пологи-Яненки100
с. Нова
Марківка
77с. Вінинці77
с. Пухове108с. Сомкова
Долина
108
с. Новий Мир271с. Ковалин171
с. Єрківці100
с. Тараси196с. Тарасівка100
с. Улянівка96
с. Котовське64с. Козлів16
Згурівський
район
с. Жуківка48
Баришівський
район
с. Діброва428с. Корніївка428
с. Королівка170с. Сезенків170
Яготинський
район
с. Денисовичі145с. Ничипорівка145
с-ще Становище33с. Ничипорівка33
Фастівський
район
с. Стеблі50с. Пришивальня50
с. Фабриківка53с. Пришивальня53
Баришівський
район
Крім того, для
окремих сімей
за їх бажанням
250с. Борщів50
Макарівський
район
с. Яблунівка50
Васильківський
район
с. Велика
Вільшанка
50
с. Велика
Солтанівка
50
с. Яцьки50
Разом по
області
6961 6961
в тому числі:
квартир2104
будинків4857
РОВЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Дубровицький
район
Млинівський
район
с. Великі Озера468с. Підлозці235
с. Ставрів133
с. Топілля100
с. Великий
Черемель
131с. Малеве100
с. Більче31
с. Різки45с. Пашева45
с. Шахи77с. Берестечко77
Разом по
області
721 721
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Ріпкинський
район
Ріпкинський
район
с. Редьківка174с. Вербичі174
Чернігівський
район
Чернігівський
район
с. Локотьків51с. Улянівка51
Разом по
області
225 225
ВСЬОГО по
областях:
14777 14777
Заст. Керуючого
Справами Ради Міністрів УРСР

В.НЕСМІХ
( * Додатки N 2-11 не наводяться )