| Президент України | В.ЯНУКОВИЧ |
| м. Київ, 14 травня 2010 року N 2257-VI |
| Президент України | В.ЯНУКОВИЧ |
| м. Київ, 14 травня 2010 року N 2257-VI |
від редакції «Дебет-Кредит»
Чи має право ФОП на єдиному податку ІІІ групи укласти договір купівлі-продажу вантажного автомобіля з причепом у статусі суб'єкта господарювання та оплатити його з підприємницького рахунку? Які облікові та податкові наслідки такої операції виникають у 2026 році, враховуючи, що за законом транспортний засіб буде зареєстрований на фізичну особу?
Які документи можуть замінити підписаний акт виконаних робіт (послуг) для підтвердження витрат у 2026 році та як їх правильно оформити відповідно до вимог ПКУ?
Підприємство передає приміщення у безоплатне користування (позичку) військовій частині. Як правильно відобразити цю операцію в бухгалтерському обліку, чи потрібно вносити суму амортизації до додатків БД та ПП декларації з податку на прибуток, і чи слід використовувати іншу величину (наприклад, ринкову вартість) замість амортизації для розрахунку податкових різниць?
Які податки та бухгалтерські проведення застосовують при нарахуванні і виплаті дивідендів, а також яку максимальну суму дивідендів можна спрямувати до виплати станом на 31.03.2026 р., якщо значення рядка 1420 Балансу становить 39 959,8 тис. грн?
У березні 2026 року підприємство зареєструвало ПН-РЕЗ (тип причини 22) зі ставкою ПДВ 20% на загальну суму 3 173 273,35 грн (ПДВ - 528 878,89 грн). До цієї ПН було відкрито попередню митну декларацію (ПМД). Через умови контракту 30.04.2026 р. підприємство подало лист до митниці про скасування ПМД. Як скласти розрахунок коригування (РК) до такої ПН-РЕЗ, щоб її скасувати, оскільки експорт не відбувся?
Лектор: Самарченко О.Р.
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Губіна І.А.
Лектор: Мойсеєнко Т.
сервіс надано OpenDataBot