КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 3 березня 2004 р. N 224 Київ |
Про затвердження Порядку перерахування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку та на ліквідацію наслідків стихійного лиха минулих років
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1042 від 10.08.2004 )
1. Затвердити Порядок перерахування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку та на ліквідацію наслідків стихійного лиха минулих років (додається).
2. Державному казначейству і Державному комітетові зв'язку та інформатизації вжити заходів до погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку згідно із затвердженим цією постановою Порядком.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 березня 2004 р. N 224
ПОРЯДОК
перерахування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку та на ліквідацію наслідків стихійного лиха минулих років
1. Цей Порядок визначає механізм перерахування коштів у сумі 148900 тис. гривень, що надходять від ВАТ "Укртелеком" у рахунок погашення заборгованості з перерахування дивідендів, нарахованих на акції цього товариства, які є у державній власності, за результатами господарської діяльності за 2000 рік (далі - дивіденди), зараховуються до спеціального фонду державного бюджету і спрямовуються на погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку, що утворилася станом на 1 січня 2004 р., та на ліквідацію наслідків стихійного лиха минулих років - відповідно 92,9 і 7,1 відсотка.
2. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські держадміністрації разом з ВАТ "Укртелеком" (далі - учасники розрахунків) забезпечують до 5 березня 2004 р. завершення звіряння даних про заборгованість з оплати послуг зв'язку станом на 1 січня 2004 року.
Дані про заборгованість перед ВАТ "Укртелеком" з оплати послуг зв'язку, наданих пільговим категоріям населення станом на 1 січня 2004 р., визначаються виходячи з обсягів фактично наданих послуг зв'язку та оформляються актом звіряння (далі - акт).
3. Для забезпечення цільового використання частини дивідендів на погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку учасники розрахунків складають та подають органам Державного казначейства протоколи узгодження щодо погашення зазначеної заборгованості у межах сум, визначених додатком 6 до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2004 рік" (далі - протоколи). Усі учасники розрахунків, крім ВАТ "Укртелеком", додають до протоколу платіжні доручення на перерахування ВАТ "Укртелеком" визначених протоколом сум заборгованості. Порядок складення і подання протоколів та перерахування цих сум визначається Держкомзв'язку і Державним казначейством.
( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1042 від 10.08.2004 )
4. Усі учасники розрахунків відкривають рахунки в органах Державного казначейства, порядок відкриття яких, а також порядок відображення операцій в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності про виконання державного та місцевих бюджетів установлюється Державним казначейством.
6. З метою погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв'язку органи Державного казначейства перераховують згідно з протоколами кошти, отримані від ВАТ "Укртелеком", на рахунки бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів мм. Києва та Севастополя, відкриті в органах Державного казначейства відповідно до бюджетного розпису та у межах зобов'язань місцевих бюджетів, із зазначенням видатків, які підтверджуються протоколами та актами, складеними згідно з цим Порядком.
Зазначені кошти перераховуються Державним казначейством на рахунок спеціального фонду обласного бюджету Вінницької області, відкритий в управлінні Державного казначейства, як субвенція для ліквідації наслідків стихійного лиха минулих років (для будівництва ультракороткохвильових центрів та придбання радіоприймачів для жителів сіл і селищ області).
8. Вінницька облдержадміністрація складає та затверджує реєстр жителів сіл і селищ області, які будуть забезпечуватися радіоприймачами, порядок такого забезпечення та затверджує кошторисну документацію на будівництво ультракороткохвильових центрів у районах. На забезпечення радіоприймачами відповідно до цього Порядку мають право інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, сім'ї загиблих учасників бойових дій, а також малозабезпечені сім'ї сіл і селищ області, що постраждали від стихійного лиха минулих років.
( Абзац перший пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1042 від 10.08.2004 )
Розподіл за районами коштів на будівництво ультракороткохвильових центрів та придбання радіоприймачів для жителів сіл і селищ області затверджується Вінницькою облдержадміністрацією за погодженням з Міністерством фінансів.
( Абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1042 від 10.08.2004 )
9. Управління Державного казначейства у Вінницькій області на підставі розпоряджень Головного фінансового управління Вінницької облдержадміністрації про виділення коштів перераховує в установленому порядку кошти субвенції на рахунок спеціального фонду управління капітального будівництва облдержадміністрації, відкритий в управлінні Державного казначейства, для здійснення видатків на будівництво ультракороткохвильових центрів та придбання радіоприймачів для жителів сіл і селищ області.
Закупівля товарів, робіт і послуг для здійснення будівництва ультракороткохвильових центрів та закупівля радіоприймачів для жителів сіл і селищ області проводиться відповідно до законодавства.
10. Держкомзв'язку інформує Кабінет Міністрів України про завершення розрахунків, проведених згідно з цим Порядком.
( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1042 від 10.08.2004 )
11. Вінницька облдержадміністрація інформує Кабінет Міністрів України про використання коштів на будівництво ультракороткохвильових центрів та придбання радіоприймачів для жителів сіл і селищ до 1 жовтня 2004 року.