• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Договір про співробітництво між Президією Верховної Ради України та Дослідницькою Службою Конгресу Сполучених Штатів Америки

Президія Верховної Ради України  | Постанова від 16.01.1995 № 22/95-ПВ
Реквізити
  • Видавник: Президія Верховної Ради України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 16.01.1995
  • Номер: 22/95-ПВ
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Президія Верховної Ради України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 16.01.1995
  • Номер: 22/95-ПВ
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
П О С Т А Н О В А
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про Договір про співробітництво між Президією Верховної Ради України та Дослідницькою Службою Конгресу Сполучених Штатів Америки
Президія Верховної Ради України
постановляє:
Договір про співробітництво між Президією Верховної Ради України та Дослідницькою Службою Конгресу Сполучених Штатів Америки схвалити (додається).
Голова Верховної Ради України О.МОРОЗ
м.Київ, 16 січня 1995 року
N 22/95-ПВ
ДОГОВІР
про співробітництво між Президією
Верховної Ради України та Дослідницькою Службою
Конгресу Сполучених Штатів Америки
З метою забезпечення подальшого розвитку співробітництва між Президією Верховної Ради України та Дослідницькою Службою Конгресу Сполучених Штатів Америки (ДСК) домовлено про такі принципи в рамках програми парламентської допомоги, яка фінансується Агентством Міжнародного Розвитку США:
1. Підтримання регулярного систематичного обміну офіційними законодавчими актами та публікаціями з використанням найшвидших практичних засобів пересилання матеріалів. Кожна сторона бере на себе витрати на доставку інформаційних матеріалів.
2. Обмін інформацією, джерелами якої є будь-які існуючі, а також заново створювані загальнодоступні (незасекречені та неконфідеціальні) бази даних.
ДСК отримує доступ до баз даних Верховної Ради України шляхом запитів до Президії Верховної Ради України.
Президія Верховної Ради України одержує доступ до баз даних Бібліотеки Конгресу США шляхом запитів до ДСК.
3.Відповіді на запити в максимально стислі строки щодо інформації, яка стосується діяльності Конгресу США та Верховної Ради України.
4. Забезпечення необхідною інформацією та підтримкою офіційних делегацій Верховної Ради України і Конгресу США під час їх візитів до Сполучених Штатів Америки та України.
5. Допомога по забезпеченню електронного зв'язку між ДСК і Секретаріатом Верховної Ради України з використанням найбільш ефективних телекомунікаційних систем, які є в їх розпорядженні для обміну інформацією.
6. Проведення спільних семінарів з інформаційних та дослідницьких питань із забезпеченням їх відповідними матеріалами.
7. Здійснення обміну фахівцями ДСК та Верховної Ради України на взаємоприйнятних умовах.
8. Цей Договір не зобов'язує Президію Верховної Ради України або ДСК відповідати на запити інших органів влади або управління всіх рівнів іншої країни. Проте Президія Верховної Ради України та ДСК можуть на власний розсуд діяти в інтересах інших органів влади та управління всіх рівнів своїх країн.
9. Вважати прийнятним, що обмін делегаціями Верховної Ради України та ДСК буде виконуватися за умов, коли приймаюча сторона забезпечує житло, харчування та внутрішній транспорт для делегації, що прибуває.
10. Як Президія Верховної Ради України, так і ДСК затверджують робочі плани, що деталізують дії, необхідні для реалізації програми парламентської допомоги, що фінансується Агентством Міжнародного Розвитку США, на період наступних шести місяців. Після закінчення цього шестимісячного періоду Секретаріат Верховної Ради України та ДСК готують робочий план на наступні шість місяців та звіт про роботу протягом попередніх шести місяців.
11. Договір укладається строком на один рік і набирає чинності з моменту схвалення Президією Верховної Ради України та Спільним Бібліотечним Комітетом Конгресу США, про що сторони повідомляють одна одну.
12. Цей Договір автоматично поновлюється на другий рік, якщо будь-яка сторона не вирішить іншого. За місяць до закінчення першого однорічного періоду будь-яка сторона, яка бажає змінити умови Договору, повідомляє іншу сторону в письмовій формі.
13. Договір складено українською та англійською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.
Від імені Президії Від імені Дослідницької Служби Верховної Ради України Конгресу США О.Дьомін, Заступник Голови Верховної Ради України Л.Горьовий, Керівник Секретаріату Верховної Ради України