Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня |
ЖУЧЕНКА Григорія Прокоповича | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника визволення міста |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
АХЛУПІНА Євгенія Семеновича | - | голову Одеської обласної ради партизанів та підпільників, учасника визволення міста |
БУКОВСЬКОГО Миколу Миколайовича | - | волонтера, керівника штабу громадської організації "Рада громадської безпеки" |
ВЕРБУ Юрія Дмитровича | - | волонтера |
НАЗАРЧУКА Сергія Леонідовича | - | волонтера, голову "Благодійного фонду сприяння територіальній безпеці - Сила Єдності" |
СИВАКА Олександра Вікторовича | - | волонтера, члена громадської організації "Допомога ВМСУ" |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня |
ПОЛТОРАЦЬКОГО Бориса Макаровича | - | заступника голови комітету Одеської обласної організації ветеранів, учасника бойових дій |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня |
ДРОЖДЕНКА Івана Васильовича | - | члена організації ветеранів Суворовського району м. Одеси, учасника визволення міста |
НОВОЖИЛОВА Івана Івановича | - | голову комісії з патріотичного виховання молоді Одеської обласної організації ветеранів, учасника бойових дій |
ПОПОВА Андрія Олександровича | - | члена організації ветеранів Київського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ЧУЙ Катерину Іванівну | - | члена організації ветеранів Київського району м. Одеси, учасника визволення міста |
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня |
БЕЗИМ'ЯНОГО Миколу Ксенофонтовича | - | члена організації ветеранів Київського району м. Одеси, учасника визволення міста |
БИКОВУ Катерину Іванівну | - | члена організації ветеранів Київського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ВІНЦЕВСЬКУ Зінаїду Григорівну | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ГРИДАСОВА Миколу Терентійовича | - | члена організації ветеранів Малиновського району м. Одеси, учасника визволення міста |
КАШИРІНА Владлена Степановича | - | члена організації ветеранів Малиновського району м. Одеси, учасника визволення міста |
КОШЕЛЄВУ Ніну Андріївну | - | члена організації ветеранів Малиновського району м. Одеси, учасника визволення міста |
МОСКОВОГО Миколу Івановича | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника визволення міста |
СТУДІНСЬКОГО Івана Єфремовича | - | члена організації ветеранів Київського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ТИХОНЮКА Василя Васильовича | - | члена організації ветеранів Суворовського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ТЯГЛОВА Бориса Семеновича | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника визволення міста |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
ВАСИЛЬЄВА Антона Спиридоновича | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника бойових дій |
ВОЛОШИНА Василя Омеляновича | - | члена Асоціації колишніх в'язнів, Праведника народів світу |
ДУБРОВА Бориса Івановича | - | голову Приморського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, учасника бойових дій |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
БУРДІНУ Надію Іванівну | - | члена організації ветеранів Приморського району м. Одеси, учасника визволення міста |
ГРЕКОВУ Олену Костянтинівну | - | волонтера, члена громадської організації "Допомога ВМСУ" |
НАЙДІС Антоніну Миколаївну | - | волонтера, члена громадської організації "Допомога ВМСУ" |
ТРУХІНУ Аллу Вікторівну | - | волонтера, голову правління громадської організації "Допомога ВМСУ". |