КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 листопада 1999 р. N 2071 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 397 від 02.06.2010 )
Про утворення Національної координаційної ради з питань транспорту, здоров'я та довкілля
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 956 від 09.09.2009 )
З метою координації діяльності, пов'язаної з виконанням Програми спільних дій, прийнятої на Регіональній конференції міністрів довкілля та транспорту під егідою Європейської економічної комісії ООН (Відень, 1997 рік), і Хартії про транспорт, здоров'я та довкілля, ухваленої на Третій європейській конференції міністрів довкілля та здоров'я (Лондон, 1999 рік), Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Утворити Національну координаційну раду з питань транспорту, здоров'я та довкілля.
Установити, що за посадами головою Ради є Міністр охорони навколишнього природного середовища, заступниками голови Ради - перший заступник Міністра охорони здоров'я, Головний державний санітарний лікар і заступник Міністра транспорту, членами Ради - заступники міністрів фінансів, промислової політики, юстиції, заступники голів Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики і Комітету з питань стандартизації, метрології та сертифікації, відповідальні працівники Міністерства охорони навколишнього природного середовища і Міністерства економіки, заступник директора Інституту газу Національної академії наук.
( Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з ПостановоюКМ N 956 від 09.09.2009 )
Персональний склад Ради та секретар Ради затверджується головою Ради за погодженням з керівниками відповідних центральних органів виконавчої влади та Національної академії наук.
2. Затвердити Положення про Національну координаційну раду з питань транспорту, здоров'я та довкілля (додається).
Прем'єр-міністр України | В.ПУСТОВОЙТЕНКО |
Інд. 33 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 листопада 1999 р. N 2071
ПОЛОЖЕННЯ
про Національну координаційну раду з питань транспорту, здоров'я та довкілля
1. Національна координаційна рада з питань транспорту, здоров'я та довкілля (далі - Рада) є дорадчо-консультативним органом, що утворюється з метою координації діяльності, пов'язаної з виконанням Програми спільних дій (далі - Програма), прийнятої на Регіональній конференції міністрів довкілля та транспорту під егідою Європейської економічної комісії ООН (Відень, 1997 рік), та Хартії про транспорт, здоров'я та довкілля (далі - Хартія), ухваленої на Третій європейській конференції міністрів довкілля та здоров'я (Лондон, 1999 рік).
2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, цим Положенням, а також відповідними рішеннями Всесвітньої організації охорони здоров'я та Європейської економічної комісії ООН.
3. Рада взаємодіє з відповідними комітетами Верховної Ради України, центральними і місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями.
4. Основними завданнями Ради є:
координація діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, пов'язаної з виконанням Програми та Хартії;
розроблення пропозицій щодо впровадження передбачених Програмою та Хартією зобов'язань;
контроль за виконанням рішень, прийнятих Радою;
підготовка звітів і довідок про стан виконання Україною своїх зобов'язань у рамках Програми та Хартії;
розгляд відповідних матеріалів, що надходять від Всесвітньої організації охорони здоров'я та Європейської економічної комісії ООН і підготовка на їх основі пропозицій;
залучення міжнародної фінансової і технічної допомоги для досягнення цілей, передбачених Програмою та Хартією;
інформування громадськості через засоби масової інформації про вплив транспорту на здоров'я людини та довкілля, а також про хід виконання Програми та Хартії.
5. Рада має право:
подавати в установленому порядку пропозиції з питань, що належать до її компетенції;
утворювати експертні ради та робочі групи, залучати працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також фахівців з наукових та інших установ до участі в діяльності, пов'язаній з виконанням Програми та Хартії (за згодою їх керівників);
одержувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;
здійснювати контроль за ефективним використанням міжнародної фінансової і технічної допомоги, спрямованої на виконання Програми та Хартії.
6. Голова Ради відповідає за забезпечення проведення її засідань, організацію контролю за виконанням прийнятих рішень, координацію діяльності Ради з відповідними органами Всесвітньої організації охорони здоров'я та Європейської економічної комісії ООН.
7. Секретар Ради забезпечує організацію роботи Ради, підготовку матеріалів до її засідань, а також вирішує інші організаційні питання.
8. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Ради покладається на Мінприроди.
( Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 956 від 09.09.2009 )
9. Основною формою роботи Ради є засідання, які проводяться за планом роботи, затвердженим головою Ради, або у разі потреби.
10. Засідання Ради вважається правочинним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.
Рішення Ради набирає чинності, якщо за нього проголосувало більше половини членів Ради, присутніх на засіданні.
Рішення Ради затверджується головою Ради, а у разі його відсутності заступником.