• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Деякі питання діяльності центральних органів виконавчої влади

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік від 21.02.2023 № 193
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 21.02.2023
  • Номер: 193
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 21.02.2023
  • Номер: 193
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 лютого 2023 р. № 193
Київ
Деякі питання діяльності центральних органів виконавчої влади
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
3. Ця постанова набирає чинності через 60 днів з дня її опублікування, крім пунктів 1, 2, 4 і 5 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 лютого 2023 р. № 193
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України
1. У постанові Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 439 "Про затвердження Положення про Державне агентство автомобільних доріг України" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 75, ст. 2128; 2017 р., № 92, ст. 2797; 2020 р., № 29, ст. 1051, ст. 1052; 2022 р., № 83, ст. 5109; 2023 р., № 4, ст. 310):
1) назву та пункт 1 постанови викласти в такій редакції:
"Про затвердження Положення про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України";
"1. Затвердити Положення про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, що додається.";
2) Положення про Державне агентство автомобільних доріг України, затверджене зазначеною постановою, викласти в такій редакції:
"ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 вересня 2014 р. № 439
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 21 лютого 2023 р. № 193)
ПОЛОЖЕННЯ
про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України
1. Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (Агентство відновлення) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури (далі - Міністр) і який:
1) реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами загального користування державного значення;
2) реалізує державну політику в частині здійснення заходів з будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, управління побутовими відходами (об’єктів оброблення відходів, полігонів), інженерно-транспортної, енергетичної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, військових об’єктів та майна, у сферах авіаційного, залізничного (крім утримання), морського та внутрішнього водного транспорту, автомобільного транспорту загального користування, міського електричного транспорту, у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а також щодо об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення;
3) реалізує державну політику з питань розвитку, будівництва, ремонту, облаштування, модернізації та утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення.
2. Агентство відновлення у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства.
3. Основними завданнями Агентства відновлення є:
1) реалізація державної політики у сфері дорожнього господарства та здійснення державного управління автомобільними дорогами загального користування державного значення;
2) реалізація державної політики в частині здійснення заходів з будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, управління побутовими відходами (об’єктів оброблення відходів, полігонів), інженерно-транспортної, енергетичної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, військових об’єктів та майна, об’єктів у сферах авіаційного, залізничного (крім утримання), морського та внутрішнього водного транспорту, автомобільного транспорту загального користування, міського електричного транспорту, у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а також об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення;
3) реалізація державної політики з питань розвитку, будівництва, ремонту, облаштування, модернізації та утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення;
4) здійснення у межах повноважень, передбачених законом, державного управління у сфері безпеки автомобільних доріг загального користування державного значення;
5) взяття у межах повноважень участі у розвитку енергетичної галузі;
6) здійснення функцій з управління об’єктами державної власності.
4. Агентство відновлення відповідно до покладених на нього завдань:
1) вносить на розгляд Міністра пропозиції щодо забезпечення формування та реалізації державної політики з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення, зокрема розроблені Агентством відновлення проекти законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінінфраструктури, а також позицію щодо проектів, розробниками яких є інші центральні органи виконавчої влади;
2) забезпечує організацію:
будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення;
будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, управління побутовими відходами (об’єктів оброблення відходів, полігонів), інженерно-транспортної, енергетичної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, військових об’єктів та майна, об’єктів у сферах авіаційного, залізничного (крім утримання), морського та внутрішнього водного транспорту, автомобільного транспорту загального користування, міського електричного транспорту, у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а також об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення;
розвитку, будівництва, ремонту, облаштування, модернізації та утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення;
3) розробляє і здійснює заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм та законодавства, проводить аналіз стану їх здійснення;
4) бере відповідно до компетенції участь у реалізації державної політики у сфері цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації;
5) бере участь у реалізації державної інвестиційної політики з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
6) залучає в установленому порядку додаткові (позабюджетні) джерела та кредитні кошти, у тому числі шляхом емісії облігацій, залучення інвестицій, запозичень від міжнародних фінансових організацій, резидентів та нерезидентів України з метою виконання завдань, покладених на Агентство відновлення;
7) забезпечує реалізацію, проводить моніторинг стану виконання державних цільових програм, замовником та/або виконавцем яких визначено Агентство відновлення;
8) забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, проведення заходів з підготовки єдиної транспортної системи України до сталого функціонування в особливий період;
9) забезпечує технічне прикриття та відбудову автомобільних доріг загального користування державного значення в особливий період;
10) забезпечує в межах повноважень будівництво, ремонт та інші інженерно-технічні заходи із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури;
11) забезпечує цивільний захист на об’єктах, які належать до сфери управління Агентства відновлення;
12) розробляє і здійснює заходи щодо забезпечення функціонування об’єктів, які належать до сфери управління Агентства відновлення, у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
13) забезпечує в межах повноважень функціонування систем захисту та реагування на виникнення кризових ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, які належать до сфери управління Агентства відновлення;
14) здійснює заходи щодо забезпечення розвитку та функціонування інформаційно-комунікаційних систем з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
15) здійснює заходи щодо відновлення, розвитку та розширення комплексів технічних засобів автоматичного визначення вагових, габаритних та інших параметрів транспортного засобу в русі;
16) видає дозвіл на розміщення, будівництво споруд, об’єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладення інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення;
17) приймає рішення щодо демонтування технічних засобів та рекламоносіїв, що встановлені в межах смуги відведення автомобільної дороги загального користування державного значення з порушенням вимог законодавства;
18) здійснює заходи щодо влаштування місць для зупинок транспортних засобів, стоянок і відпочинку учасників дорожнього руху в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення;
19) бере участь відповідно до компетенції у забезпеченні технічного регулювання у будівництві відповідно до законодавства, у тому числі замовлення послуг з розроблення нормативно-технічних і нормативних документів щодо будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання об’єктів відповідно до погоджених з Мінінфраструктури пропозицій щодо їх розроблення, готує відповідно до компетенції пропозиції стосовно удосконалення будівельних норм щодо будівництва об’єктів;
20) здійснює заходи з виконання наукових та науково-дослідних робіт, розвитку науки та інноваційної політики з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
21) за дорученням Міністра в установленому порядку бере участь у підготовці проектів міжнародних договорів України, готує пропозиції щодо укладення, припинення (денонсації) дії таких договорів, укладає міжвідомчі міжнародні договори, забезпечує виконання зобов’язань України за міжнародними договорами з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
22) здійснює в межах повноважень, передбачених законом, міжнародне співробітництво, бере відповідно до законодавства участь у міжнародних заходах та у діяльності міжнародних організацій з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
23) реалізує відповідно до компетенції державну політику у сфері державно-приватного партнерства (у тому числі у формі концесії) щодо розвитку, будівництва, ремонту та модернізації об’єктів інфраструктури;
24) забезпечує відповідно до компетенції проведення концесійного конкурсу, укладення концесійного договору та виконання зобов’язань, що випливають з нього, щодо будівництва, ремонту та утримання об’єктів інфраструктури;
25) затверджує або погоджує відповідно до компетенції в установленому порядку титули об’єктів на виконання проектно-вишукувальних робіт на будівництво таких об’єктів;
26) затверджує або погоджує відповідно до компетенції в установленому порядку проектну документацію на будівництво об’єктів;
27) установлює за погодженням з відповідними державними органами з безпеки дорожнього руху тимчасові обмеження руху транспортних засобів під час проведення ремонтних та інших робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення;
28) обмежує або забороняє з повідомленням відповідному підрозділу Національної поліції рух транспортних засобів у разі виникнення загрози життю або здоров’ю учасників дорожнього руху, безпеці вантажів або можливості заподіяння пошкоджень автомобільним дорогам загального користування державного значення, зокрема за складних погодних умов;
29) здійснює відповідно до компетенції погодження або визначення маршруту руху великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення, технічні характеристики яких дають можливість безпечного проїзду наднормативних транспортних засобів;
30) забезпечує ведення обліку та проведення аналізу дорожньо-транспортних пригод, результатів обстежень і огляду автомобільних доріг загального користування державного значення, насамперед на аварійних і небезпечних ділянках та у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод;
31) забезпечує виявлення аварійно-небезпечних ділянок та місць (ділянок) концентрації дорожньо-транспортних пригод та здійснює на них заходи щодо ліквідації причин виникнення дорожньо-транспортних пригод;
32) забезпечує проведення аудиту та перевірки безпеки автомобільних доріг загального користування державного значення згідно з вимогами актів законодавства, національних стандартів, вжиття необхідних заходів за результатами їх проведення;
33) здійснює відповідно до компетенції підготовку та виконання програм забезпечення безпеки дорожнього руху;
34) виконує відповідно до законодавства функції з управління об’єктами державної власності;
35) здійснює розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю Агентства відновлення, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління;
36) у взаємодії з національним органом з питань протимінної діяльності, центром протимінної діяльності та центром гуманітарного розмінування реалізує державну політику у сфері протимінної діяльності у межах своїх повноважень;
37) виконує інші повноваження, визначені законом.
5. Агентство відновлення з метою організації своєї діяльності:
1) забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх виконанням в апараті Агентства відновлення, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, а також у господарських товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Агентство відновлення;
2) здійснює в установленому порядку добір кадрів в апарат Агентства відновлення та на керівні посади в підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери його управління, організовує роботу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і працівників апарату Агентства відновлення;
3) приймає в установленому порядку рішення про утворення, реорганізацію і ліквідацію підприємств, установ та організацій, заснованих на державній власності, ініціює утворення господарських структур, затверджує статути (положення) підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства відновлення, і господарських структур та здійснює контроль за їх дотримання, здійснює управління корпоративними правами держави в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, а також здійснює інші функції з управління об’єктами державної власності, передбачені законодавством;
4) організовує планово-фінансову роботу в апараті Агентства відновлення, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, господарських товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Агентство відновлення, здійснює контроль за використанням фінансових і матеріальних ресурсів, забезпечує організацію та вдосконалення бухгалтерського обліку в установленому законодавством порядку;
5) проводить в установленому порядку внутрішній аудит;
6) забезпечує внутрішній контроль в Агентстві відновлення, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління;
7) проводить моніторинг фінансової діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства відновлення, зокрема виконання показників фінансових планів та кошторисів;
8) забезпечує ефективне і цільове використання бюджетних коштів;
9) забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, виконання завдань з мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності держави;
10) взаємодіє відповідно до компетенції з центральними і місцевими органами виконавчої влади під час будівництва та модернізації об’єктів інфраструктури;
11) організовує ведення діловодства та архівне зберігання документів відповідно до встановлених правил;
12) здійснює в межах повноважень, передбачених законом, реалізацію державної політики у сфері охорони державної таємниці;
13) забезпечує в межах повноважень заходи із кібербезпеки та захисту інформаційних-комунікаційних систем;
14) забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом, а також технічний захист інформації, контроль за її збереженням в апараті Агентства відновлення, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, а також в господарських товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Агентство відновлення;
15) забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, ефективну взаємодію з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за діяльністю Агентства відновлення, врахування громадської думки під час забезпечення формування та реалізації державної політики з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
16) оприлюднює інформацію про діяльність Агентства відновлення, зокрема у формі відкритих даних, через засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті Агентства відновлення;
17) забезпечує здійснення самопредставництва інтересів Агентства відновлення в судах України через уповноважених осіб у встановленому законодавством порядку, а також забезпечує представництво Агентства відновлення у судах та інших органах через представників.
6. Агентство відновлення для виконання покладених на нього завдань має право:
1) залучати в установленому порядку до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань вчених і фахівців, працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками);
2) одержувати безоплатно від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб, а також громадян та їх об’єднань інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;
3) користуватися відповідними інформаційними базами даних державних органів, державною системою урядового зв’язку та іншими технічними засобами;
4) скликати наради, утворювати комісії, робочі та експертні групи, проводити конференції, семінари з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення.
7. Агентство відновлення під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими державними органами, допоміжними органами і службами, утвореними Президентом України, тимчасовими консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, утвореними Кабінетом Міністрів України, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, громадськими спілками, відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій, профспілками та організаціями роботодавців, а також підприємствами, установами та організаціями.
8. Агентство відновлення в межах повноважень, передбачених законом, на основі і на виконання Конституції та законів України, актів Президента України і постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України та наказів Мінінфраструктури видає накази організаційно-розпорядчого характеру, організовує і контролює їх виконання.
9. Агентство відновлення очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства про державну службу.
10. Голова Агентства відновлення:
1) очолює Агентство відновлення, здійснює керівництво його діяльністю, представляє Агентство відновлення у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами та організаціями в Україні та за її межами;
2) вносить на розгляд Міністра пропозиції щодо забезпечення формування державної політики з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення, та розроблені Агентством відновлення проекти законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінінфраструктури, а також позицію щодо проектів, розробниками яких є інші центральні органи виконавчої вади;
3) забезпечує виконання в апараті Агентства відновлення Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінінфраструктури з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
4) забезпечує виконання Агентством відновлення наказів та доручень Міністра з питань, що належать до компетенції Агентства відновлення;
5) подає Міністру для затвердження плани роботи Агентства відновлення;
6) звітує перед Міністром про виконання планів роботи Агентства відновлення та покладених на нього завдань, про усунення порушень і недоліків, виявлених під час проведення перевірок діяльності Агентства відновлення, а також про притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у допущених порушеннях;
7) розподіляє обов’язки між своїми заступниками;
8) забезпечує взаємодію Агентства відновлення із відповідним структурним підрозділом Мінінфраструктури;
9) забезпечує додержання встановленого порядку обміну інформацією між Мінінфраструктури та Агентством відновлення і вчасність її подання;
10) призначає на посаду та звільняє з посади у порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців апарату Агентства відновлення, укладає та розриває з ними контракти про проходження державної служби у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України, присвоює їм ранги державних службовців;
11) приймає на роботу та звільняє з роботи у порядку, передбаченому законодавством про працю, працівників Агентства відновлення;
12) затверджує положення про самостійні структурні підрозділи апарату Агентства відновлення;
13) утворює, ліквідує, реорганізовує підприємства, установи та організації, затверджує положення (статути) про них, в установленому порядку призначає на посаду та звільняє з посади їх керівників, здійснює в межах своїх повноважень інші функції з управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Агентства відновлення;
14) забезпечує в апараті Агентства відновлення охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності та здійснює постійний контроль за її збереженням;
15) підписує накази Агентства відновлення;
16) вирішує в установленому порядку питання щодо заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності державних службовців та працівників апарату Агентства відновлення, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства відновлення;
17) в установленому порядку вносить подання щодо представлення державних службовців та працівників апарату Агентства відновлення, а також працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства відновлення, до відзначення державними нагородами та нагородження відомчими заохочувальними відзнаками;
18) скликає та проводить наради з питань, що належать до його компетенції;
19) дає в межах повноважень, передбачених законом, обов’язкові для виконання державними службовцями і працівниками апарату Агентства відновлення доручення;
20) приймає в установленому порядку рішення про розподіл бюджетних коштів, розпорядником яких є Агентство відновлення;
21) організовує внутрішній контроль і внутрішній аудит та забезпечує їх здійснення в Агентстві відновлення, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Агентства відновлення;
22) здійснює інші повноваження, визначені законом.
11. Голова Агентства відновлення може мати заступників, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства про державну службу.
12. Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Агентства відновлення, обговорення найважливіших напрямів його діяльності в Агентстві відновлення може утворюватися колегія.
Рішення колегії можуть бути реалізовані шляхом видання відповідного наказу.
Для розгляду наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з основних питань діяльності в Агентстві відновлення можуть утворюватися інші постійні або тимчасові консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи.
Рішення про утворення чи ліквідацію колегії, інших постійних або тимчасових консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, їх кількісний та персональний склад, положення про них затверджує Голова Агентства відновлення.
13. Граничну чисельність державних службовців та працівників Агентства відновлення затверджує Кабінет Міністрів України.
Структуру апарату Агентства відновлення затверджує його Голова за погодженням з Міністром.
Штатний розпис, кошторис апарату Агентства відновлення затверджує його Голова за погодженням з Мінфіном.
14. Агентство відновлення є юридичною особою публічного права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в органах Казначейства.".
2. У додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 "Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882; 2020 р., № 22, ст. 806, ст. 820):
1) позицію
"Укравтодор 139 139"
замінити такою позицією:
"Агентство відновлення 190 190";
2) виключити таку позицію:
"Укрінфрапроект 55 55".
3. У схемі спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2105; 2019 р., № 86, ст. 2898):
1) у розділі II:
позицію "Державне агентство автомобільних доріг України" замінити позицією "Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України";
позицію "Державне агентство інфраструктурних проектів України" виключити;
2) у пункті 7 розділу III:
абзац третій викласти в такій редакції:
"Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України";
абзац п’ятий виключити.
4. В абзаці другому пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2023 р. № 29 "Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" (Офіційний вісник України, 2023 р., № 9, ст. 645) слова "Державного агентства автомобільних доріг" замінити словами "Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури".
5. У постанові Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1482 "Про реалізацію експериментального проекту щодо будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури" (Офіційний вісник України, 2023 р., № 4, ст. 310):
1) у пункті 5 постанови слова "Державному агентству автомобільних доріг" замінити словами "Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури";
2) у тексті Порядку, затвердженого зазначеною постановою, слово "Укравтодор" у всіх відмінках змінити словами "Агентство відновлення" у відповідному відмінку.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 лютого 2023 р. № 193
ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність
1. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 714 "Деякі питання реалізації інфраструктурних проектів" (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2729).
2. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 "Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року" (Офіційний вісник України, 2018 р., № 48, ст. 1659).
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 р. № 479 "Про внесення змін до Положення про Державне агентство інфраструктурних проектів України" (Офіційний вісник України, 2021 р., № 41, ст. 2468).
4. Пункт 5 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2022 р. № 104 "Деякі питання передачі пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 16, ст. 859).