• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Урядом України і Урядом Республіки Куба про створення міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва

Куба, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 27.06.1994
Реквізити
  • Видавник: Куба, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 27.06.1994
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Куба, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 27.06.1994
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Урядом України і Урядом Республіки Куба про створення міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва
Дата підписання: 27.06.1994
Дата набуття чинності: 27.06.1994
Уряд України і Уряд Республіки Куба (далі "Договірні Сторони"),
в інтересах розвитку своїх національних економік та поліпшення життєвого рівня своїх народів,
з метою забезпечення оперативного вирішення питань, що випливають з торговельно-економічних та науково-технічних угод, укладених між ними,
прагнучи до подальшого створення умов для розвитку двосторонніх торговельно-економічних та науково-технічних відносин,
базуючись на принципах поваги до суверенітету, невтручання у внутрішні справи, рівноправності та взаємної вигоди,
домовилися про наступне:
Договірні Сторони створюють міжурядову українсько-кубинську Комісію з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (далі "Комісія").
Комісія виконуватиме такі функції:
- сприятиме всіма можливими засобами розвиткові всебічного торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Кубою;
- аналізуватиме стан торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва відповідно до угод, укладених у цих сферах, здійснюватиме нагляд та контроль за виконанням цих угод і розроблятиме необхідні заходи для їх виконання;
- вивчатиме перспективи подальшого розвитку торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва і розроблятиме відповідні пропозиції;
- надаватиме допомогу зацікавленим організаціям, фірмам та діловим колам з метою розвитку та диверсифікації напрямів співробітництва і зміцнення двосторонніх відносин у сфері торговельно-економічних та науково-технічних зв'язків;
- надаватиме взаємну допомогу в поширенні обміну інформацією з аспектів, що можуть бути предметом взаємного співробітництва в торговельно-економічній та науково-технічній галузях;
- готуватиме пропозиції для розвитку співробітництва між зацікавленими установами Договірних Сторін, як з метою збільшення двостороннього обміну товарами, розширення їх асортименту та поліпшення їх якості, так і поліпшення транспортування вантажів між обома країнами.
Комісія є постійним органом, який створюється українською та кубинською Сторонами. Кожна Договірна Сторона призначає Голову, Заступника Голови, Секретаря та членів Комісії.
Комісія збирається на свої засідання почергово в України і в Республіці Куба, як правило, один раз на рік у термін, який погоджується по дипломатичних каналах.
Комісія може збиратися на позачергові засідання на пропозицію однієї з Договірних Сторін, дата і місце яких визначаються за обопільною згодою.
На засіданні Комісії головує представник Сторони, в країні якого відбувається це засідання.
В засіданнях Комісії, за бажанням кожної з Договірних Сторін, може брати участь необхідна кількість спеціалістів та експертів.
Попередній порядок денний засідань Комісії узгоджується шляхом консультацій за 30 днів до початку чергового засідання.
Порядок денний кожного засідання затверджується Комісією на її першій пленарній сесії.
З метою кращого здійснення своїх функцій Комісія може створювати робочі групи або постійні чи тимчасові підкомісії з питань, що входять до їх компетенції.
Комісія приймає рішення за наявності згоди Договірних Сторін. Ці рішення відображаються у протоколі, який підписують Голови кожної з Сторін Комісії.
Рішення Комісії мають обов'язковий характер для аспектів, пов'язаних з діяльністю Комісії та робочих органів, і рекомендаційний для компетентних органів Договірних Сторін.
Для вирішення питань організаційного та адміністративного характеру, що відносяться до компетенції Комісії, в період між її засіданнями діють постійні секретаріати, створені кожною Договірною Стороною.
До функцій секретаріатів входить також постійний нагляд за розвитком співробітництва між Договірними Сторонами в рамках цієї Угоди.
Витрати, пов'язані з організацією роботи засідання Комісії та її постійних чи тимчасових робочих органів, бере на себе Сторона, де проводиться засідання.
Країна, яка направляє своїх представників для участі в засіданнях Комісії або її постійних чи тимчасових органів, бере на себе всі витрати, пов'язані з їх відрядженням та перебуванням в іншій країні.
Ця Угода набуває чинності з дати її підписання і діє на протязі 4 років. Її дія автоматично продовжуватиметься кожного наступного року, якщо жодна з Договірних Сторін не повідомить по дипломатичних каналах за 6 місяців до закінчення відповідного періоду іншу Договірну Сторону про свій намір припинити дію цієї Угоди.
Вчинено в м. Києві 27 червня 1994 року в двох примірниках, кожний українською та іспанською мовами, причому обидва тексти є автентичними.
За Уряд За Уряд
України Республіки Куба
(підпис) (підпис)