| від 8 жовтня 1999 р. N 1865 Київ |
| Перший віце-прем'єр-міністр України | А.КІНАХ |
| Інд. 37 |
| від 8 жовтня 1999 р. N 1865 Київ |
| Перший віце-прем'єр-міністр України | А.КІНАХ |
| Інд. 37 |
від редакції «Дебет-Кредит»
Адвокат є одночасно самозайнятою особою і ФОПом. Ключ доступу до електронного кабінету — один. Працівники були і залишаються оформленими на адвоката саме як на самозайняту особу. У зв’язку з цим виникають такі запитання: Як у такій ситуації подавати об’єднану звітність? Як система має розрізнити, де працівники самозайнятої особи, а де — працівники ФОПа? Повідомлення про прийняття на роботу я подала у загальному порядку, і зовні воно нічим не відрізнялося. Чи може через це управління праці поставити під сумнів правильність оформлення?
Платник податку на прибуток не зобов’язаний заповнювати гр 16 – 17, якщо сума розрахованого МПЗ за 1 гектар (гр 15), є більшою встановленого розміру (700 грн. з 1 га, а для земділянок, у площі яких частка ріллі становить не менше 50 відс., – 1400 грн. з 1 га)
Приватний нотаріус отримав від фізичної особи 198 грн за проведення державної реєстрації та включив цю суму до доходу. Водночас із власного рахунку він перерахував до казначейства 142 грн адміністративного збору за цього клієнта. Чи може нотаріус врахувати сплачені 142 грн при визначенні оподатковуваного доходу за наявності квитанції?
ФО – резидент України втрачає статус контролюючої особи з дати внесення запису про ліквідацію іноземної компанії до відповідного реєстру іноземної держави (припинення її як ЮО) або з дати фактичної ліквідації утворення без статусу ЮО
Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої групи не враховують фізичних осіб, яких залучають до виконання робіт за цивільно-правовими договорами (договорами підряду), до загальної кількості осіб, що перебувають з ними в трудових відносинах
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Мойсеєнко Т.
сервіс надано OpenDataBot