ФОП-музикант на ЄП групи ІІІ працює за кодом 90.01 (діяльність самостійних артистів), надає концерти, самостійно організовуючи свої виступи (домовляється з майданчиками, продає квитки). Чи потрібно реєструвати додаткові коди КВЕД для організації концертів і продажу квитків (наприклад, 90.02, 79.90), чи код 90.01 охоплює всю цю діяльність? Чи є ризики для ФОП на єдиному податку при організації власних концертів?
Для працівників підприємства, відряджених за кордон, забронювали готель з дворазовим харчуванням. Чи впливає це на розмір добових, що виплачуються працівникам? Чи потрібно окремо виділяти вартість харчування в рахунку готелю для податкового обліку?
Які критерії (бухгалтерські чи податкові) застосовуються для визначення основних засобів при списанні МНМА (рахунок 112) з метою уникнення нарахування податкових зобов'язань з ПДВ при ліквідації? Чи враховується вартісний критерій 20 000 грн за ПКУ, якщо у бухобліку встановлено інший критерій віднесення до МНМА?
Чи може ФОП перерахувати кошти зі свого підприємницького рахунку на розрахунковий рахунок підприємства, засновником якого він є як фізособа, з метою внесення додаткового капіталу або надання поворотної фінансової допомоги?
На підприємстві є службові легкові автомобілі, якими керують працівники (у т. ч. директор). Яка передбачена відповідальність за допуск до керування цими авто без передрейсових медоглядів?