• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про порядок висвітлення роботи пятої сесії Верховної Ради України чотирнадцятого скликання

Верховна Рада України  | Постанова від 14.01.2000 № 1385-XIV
Реквізити
  • Видавник: Верховна Рада України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 14.01.2000
  • Номер: 1385-XIV
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Верховна Рада України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 14.01.2000
  • Номер: 1385-XIV
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про порядок висвітлення роботи п'ятої сесії Верховної Ради України чотирнадцятого скликання
З метою задоволення потреб суспільства в об'єктивній та оперативній інформації про діяльність Верховної Ради України Верховна Рада України
постановляє:
1. Кабінету Міністрів України, Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України відповідно до вимог Конституції України, законів України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про поставки продукції для державних потреб" забезпечити висвітлення роботи п'ятої сесії Верховної Ради України чотирнадцятого скликання, своєчасне фінансування підготовки та виходу в ефір прямих трансляцій пленарних засідань Верховної Ради України, програм і передач про її діяльність в порядку та обсягах, визначених цією Постановою.
2. Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України постійно контролювати додержання Національною телекомпанією України, Національною радіокомпанією України, іншими телерадіоорганізаціями України чинного законодавства, в тому числі цієї Постанови.
3. Національній телекомпанії України:
у дні пленарних засідань Верховної Ради України забезпечити на каналі УТ-1 трансляцію в часовому проміжку з 21 до 22 години інформаційної програми "Щоденник Верховної Ради України" тривалістю 10 хвилин з повтором цієї передачі у часовому проміжку з 10 до 11 години наступного дня на каналі УТ-2. Виробництво програми покласти на Дирекцію телерадіопрограм апарату Верховної Ради України;
передбачити на каналі УТ-2 трансляцію у прямому ефірі в часовому проміжку з 14 до 16 години щосуботньої 45-хвилинної програми за участю представників комітетів Верховної Ради України. Організаційне забезпечення програми покласти на Прес-службу Секретаріату Верховної Ради України з погодженням плану-графіка передач з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.
4. Національній радіокомпанії України:
здійснювати пряму трансляцію пленарних засідань Верховної Ради України на першому каналі Національної радіокомпанії України та по проводовій трансляційній мережі;
продовжити практику трансляції щотижневих 45-хвилинних тематичних програм та передач за участю представників депутатських фракцій (груп) та позафракційних народних депутатів України. Організацію цих програм та передач покласти на Прес-службу Секретаріату Верховної Ради України з погодженням плану-графіка з керівниками депутатських фракцій (груп).
5. Зобов'язати Управління справами Верховної Ради України укласти з Національною телекомпанією України, Національною радіокомпанією України та з іншими телерадіоорганізаціями угоди щодо висвітлення роботи Верховної Ради України на період п'ятої сесії.
6. Редакції газети Верховної Ради України "Голос України" забезпечити постійне і оперативне висвітлення діяльності Верховної Ради України: пленарних засідань, роботи комітетів, депутатських фракцій (груп), інших заходів, які проводяться у парламенті, широко інформувати громадськість про пріоритетні напрями законотворчого процесу.
7. Прес-службі Секретаріату Верховної Ради України:
забезпечити щоденне оперативне інформування вітчизняних і зарубіжних засобів масової інформації про роботу п'ятої сесії Верховної Ради України, поширення матеріалів стосовно питань, що розглядає парламент;
розробити і погодити з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації план-графік прес-конференцій, брифінгів, інших заходів по зв'язках з громадськістю за участю Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України, комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій (груп).
8. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації і Керівника апарату Верховної Ради України.
Голова Верховної Ради України О.ТКАЧЕНКО
м. Київ, 14 січня 2000 року
N 1385-XIV