| Президент України | В.ЮЩЕНКО |
| м. Київ, 27 вересня 2005 року N 1379/2005 |
від редакції «Дебет-Кредит»
Подали фінансову звітність за 9 місяців і забули поставити середню кількість працівників. Як це виправити? Чи можна подати ще одну поки ще дозволяють терміни? Чи не задвояться?
СГ, що здійснює торгівлю коктейлями, виготовленими з використанням виключно столових вин, отримує ліцензію на право роздрібної торгівлі алкоголем. До ЄР місць зберігання вносять місця зберігання, що розташовані за іншою адресою, ніж місце здійснення торгівлі
Сільгосппідприємству – платнику ЄП IV групи в травні 2025 року були нараховані дивіденди емітентом корпоративних прав згідно з протоколом «Про рішення власників про виплату дивідендів». Фактично ці дивіденди бути отримані на рахунок 20.10.2025 р. Чи необхідно сплатити податок на прибуток із суми отриманих дивідендів у відповідності до Закону №4577?
Як правильно відобразити в бухгалтерському обліку списання пошкодженого ОЗ та оприбуткування запасних частин, отриманих внаслідок розібрання пошкодженого основного засобу (ОЗ)?
ТОВ (ПДВ, податку на прибуток) є дистриб'ютором британського видавництва підручників в Україні. Для популяризації навчальних ресурсів ТОВ проводить безкоштовні вебінари для кінцевих споживачів щодо реклами як власної продукції так і британського видавництва. Інформація про семінари розміщується на сайті і потім прибирається. Які особливості оподаткування? Як податкова може відслідкувати інформацію про семінари?
Лектор: Мойсеєнко Т.
Лектор: Доценко-Білоус Н.О.
Лектор: Доценко-Білоус Н.О.
Лектор: Самарченко О.Р.
сервіс надано OpenDataBot