КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 24 листопада 1997 р. N 1313 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 339 від 15.03.2006 )
Про затвердження Порядку одержання судами, органами юстиції та правоохоронними органами коштів на матеріально-технічне забезпечення з бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів
Відповідно до пункту 10 Національної програми боротьби з корупцією, затвердженої Указом Президента України від 10 квітня 1997 р. N 319, Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок одержання судами, органами юстиції та правоохоронними органами коштів на матеріально-технічне забезпечення з бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів (додається).
Прем'єр-міністр України | В.ПУСТОВОЙТЕНКО |
Інд.39 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 листопада 1997 р. N 1313
ПОРЯДОК
одержання судами, органами юстиції та правоохоронними органами коштів на матеріально-технічне забезпечення з бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів
1. Суди, органи юстиції та правоохоронні органи у разі можливості одержання коштів на матеріально-технічне забезпечення з бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів подають Раді міністрів Автономної Республіки Крим, відповідним місцевим державним адміністраціям або виконавчим органам рад конкретні розрахунки видатків на зазначені потреби.
2. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації або виконавчі органи рад розглядають зазначені розрахунки і у разі згоди на виділення коштів включають обсяги асигнувань на матеріально-технічне забезпечення судів, органів юстиції та правоохоронних органів до відповідних проектів бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів або вирішують в установленому порядку питання про виділення коштів на зазначену мету в процесі виконання бюджету протягом року.
3. Суди, органи юстиції та правоохоронні органи в межах виділених коштів з бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів складають кошториси доходів і видатків, які подаються на затвердження відповідному фінансовому органу.
4. У межах обсягів асигнувань, затверджених кошторисами, суди, органи юстиції та правоохоронні органи подають фінансовому органу рахунки на оплату вартості товарно-матеріальних цінностей або виконаних для них робіт.
5. Фінансові органи перераховують кошти підприємствам, установам і організаціям, які здійснюватимуть продаж судам, органам юстиції та правоохоронним органам товарно-матеріальні цінності або виконання для них відповідних робіт.
По можливості фінансові органи відшкодовують підприємствам, установам і організаціям витрати за відпущені судам, органам юстиції та правоохоронним органам товарно-матеріальні цінності або виконані для них роботи.
6. Після отримання товарно-матеріальних цінностей або виконання робіт суди, органи юстиції та правоохоронні органи в десятиденний термін надсилають фінансовому органу листа про фактичні видатки з доданням до нього копій підтвердних документів.
У листі повинно бути зазначено, що товарно-матеріальні цінності враховані в установленому порядку в бухгалтерському обліку судів, органів юстиції та правоохоронних органів.
7. Фінансові органи здійснюють контроль за правильністю врахування судами, органами юстиції та правоохоронними органами в бухгалтерському обліку товарно-матеріальних цінностей.
8. Суди, органи юстиції та правоохоронні органи щокварталу, до 20 числа місяця, який настає після закінчення кварталу, подають вищестоящим органам (розпорядникам коштів державного бюджету) дані про використання зазначених коштів.