• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та цільового використання державними науковими установами, державними закладами вищої освіти товарів, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Звіт, Заява, Довідка, Форма типового документа, Порядок від 04.11.2022 № 1296
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Звіт, Заява, Довідка, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 04.11.2022
  • Номер: 1296
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Звіт, Заява, Довідка, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 04.11.2022
  • Номер: 1296
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 4 листопада 2022 р. № 1296
Київ
Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та цільового використання державними науковими установами, державними закладами вищої освіти товарів, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1121 від 27.10.2023 )
Відповідно до абзацу третього пункту 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України та абзацу другого пункту 197.28 статті 197 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та цільового використання державними науковими установами, державними закладами вищої освіти товарів, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 листопада 2022 р. № 1296
ПОРЯДОК
ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та цільового використання державними науковими установами, державними закладами вищої освіти товарів, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість
1. Цей Порядок визначає механізм ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту та цільового використання наукових приладів, обладнання, запасних частин і витратних матеріалів до них, реактивів, зразків, наукової літератури державними науковими установами, державними закладами вищої освіти для забезпечення власної освітньої, наукової та науково-технічної діяльності, які звільняються від оподаткування митом, операції з ввезення на митну територію України яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість (далі - товари), а також визначає обсяг товарів, що класифікуються за передбаченими абзацом другим пункту 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України кодами згідно з УКТЗЕД.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про вищу освіту".
3. Ввезення на митну територію України товарів державними науковими установами та державними закладами вищої освіти здійснюється в межах обсягів товарів, наведених у додатку 1, та в порядку і на умовах, що встановлені Митним кодексом України, іншими законодавчими актами, а також згідно з відповідними угодами (договорами), укладеними державними науковими установами та державними закладами вищої освіти із постачальниками товарів, які є підставою для ввезення товарів на митну територію України.
4. Товари, що ввозяться відповідно до цього Порядку державними науковими установами та державними закладами вищої освіти, мають бути в межах обсягів, наведених у додатку 1, а також відповідати таким вимогам:
ввозяться науковими установами та закладами вищої освіти державної форми власності;
призначені виключно для забезпечення освітньої, наукової та науково-технічної діяльності державних наукових установ та державних закладів вищої освіти.
Товари, ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування митними платежами, не можуть бути відчужені або передані у володіння, користування чи розпорядження іншим фізичним або юридичним особам.
5. Під час митного оформлення товарів, які ввозяться в Україну, державна наукова установа або державний заклад вищої освіти, крім документів та відомостей, визначених статтею 335 Митного кодексу України, подають митному органу довідку-підтвердження щодо призначення зазначених товарів для забезпечення власної освітньої, наукової та науково-технічної діяльності (далі - довідка), підготовлену за формою згідно з додатком 2 та видану (затверджену) органом управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти.
6. Для отримання довідки державна наукова установа або державний заклад вищої освіти, що планують ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту товарів, не пізніше ніж за 15 робочих днів до дня їх ввезення подають до органу управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти:
заяву про видачу довідки щодо відповідності товарів вимогам пункту 4 цього Порядку, підготовлену за формою згідно з додатком 3;
копію відповідної угоди (договору) або іншого документа, який є підставою для ввезення товару на митну територію України;
документи, які підтверджують обсяг та вартість товару (рахунок-фактуру (інвойс);
лист-зобов’язання щодо використання товарів виключно з метою, визначеною пунктом 4 цього Порядку.
Заява та інші документи надсилаються державною науковою установою або державним закладом вищої освіти в електронній формі (скановані копії) у форматі ".PDF" (кожний документ завантажується окремим файлом, заголовок якого відповідає короткому змісту цього документа) з дотриманням вимог, встановлених Законами України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги".
( Абзац шостий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1121 від 27.10.2023 )
7. Орган управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти протягом п’яти робочих днів з дати отримання заяви та документів, передбачених пунктом 6 цього Порядку, надсилає на адресу електронної пошти державної наукової установи або державного закладу вищої освіти довідку за формою згідно з додатком 2 або обґрунтовану відмову у її видачі.
Підставою для відмови у видачі довідки є:
подання державною науковою установою або державним закладом вищої освіти документів, передбачених пунктом 6 цього Порядку, не в повному обсязі;
виявлення в зазначених документах недостовірних відомостей.
Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі довідки, державна наукова установа або державний заклад вищої освіти можуть повторно надіслати до органу управління заяву та документи.
У разі зміни даних, зазначених у довідці, державна наукова установа або державний заклад вищої освіти звертаються із заявою до органу управління для видачі нової довідки. У заяві зазначається інформація про те, що державна наукова установа або державний заклад вищої освіти звертаються у зв’язку із зміною даних, а також номер і дата довідки, яка підлягає анулюванню. Після подання заяви раніше видана довідка підлягає анулюванню.
У разі анулювання довідки орган управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти невідкладно інформують митний орган, в якому здійснено митне оформлення товару із наданням звільнення від оподаткування митними платежами.
8. Контроль за цільовим використанням ввезених на митну територію України товарів здійснюється у межах своєї компетенції контролюючими органами за місцем обліку як платника податку державної наукової установи або державного закладу вищої освіти, а також органом управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти.
9. Державні наукові установи або державні заклади вищої освіти, які ввезли на митну територію України товари із звільненням від оподаткування митними платежами, подають щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, контролюючим органам за місцем обліку як платника податку відповідної державної наукової установи або державного закладу вищої освіти в електронній формі звіт про їх цільове використання згідно з додатком 4, затверджений органом управління державної наукової установи або державного закладу вищої освіти.
10. У разі нецільового використання товарів, їх відчуження або передачі у володіння, користування чи розпорядження іншим фізичним або юридичним особам державні наукові установи або державні заклади вищої освіти невідкладно інформують про це митний орган, в якому здійснено митне оформлення товару, та вживають заходів до погашення грошових зобов’язань із сплати ввізного мита, податку на додану вартість та пені у порядку та розмірах, визначених Митним кодексом України і Податковим кодексом України на дату оформлення митних декларацій, за якими платнику податків надавалося звільнення від оподаткування митними платежами.
У разі виявлення податковим органом за місцем обліку як платника податку державної наукової установи або державного закладу вищої освіти факту нецільового використання товарів податковий орган надсилає відповідну інформацію митному органу за місцем обліку як платника податку державної наукової установи або державного закладу вищої освіти для вжиття заходів до організації документальної перевірки дотримання вимог законодавства з питань митної справи, зокрема своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів, і визначення грошових зобов’язань відповідно до положень Податкового кодексу України та Митного кодексу України.
У разі виявлення митним органом (митний орган, в якому здійснено митне оформлення товарів, митний орган за місцем обліку як платника податку державної наукової установи або державного закладу вищої освіти) фактів нецільового використання ввезених на митну територію України товарів із звільненням від оподаткування митними платежами митний орган за місцем обліку як платника податку державної наукової установи або державного закладу вищої освіти вживає заходів до організації документальної перевірки дотримання вимог законодавства з питань митної справи, зокрема своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів, і визначення грошових зобов’язань відповідно до положень Податкового кодексу України та Митного кодексу України.
Додаток 1
до Порядку
ОБСЯГИ
товарів, що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту державними науковими установами, державними закладами вищої освіти, визначених пунктом 21 частини першої статті 282 Митного кодексу України, що звільняються від оподаткування митом, а також операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість
Код згідно з УКТЗЕД
Опис товару згідно з УКТЗЕД
Одиниця виміру Кількість
I. МОН
0701 Картопля, свіжа або охолоджена: кілограмів 300
0701 10 00 00 - насіннєва
1302 Соки і екстракти рослинного походження; пектинові речовини, пектинати і пектати; агар-агар та інші клеї і загусники рослинного походження, видозмінені або не видозмінені:
1302 31 00 00 - - агар-агар кілограмів 8
2504 Графіт природний:
2504 10 00 00 - у вигляді порошку або пластівців кілограмів 5
2827 (крім 2827 39 85 10) Хлориди, хлорид оксиди та хлорид гідроксиди; броміди та бромід оксиди; йодиди та йодид оксиди:
2827 20 00 00 - хлорид кальцію кілограмів 1
2827 39 20 00 - - - заліза кілограмів 1
2827 60 00 00 - йодиди та йодид оксиди кілограмів 1
2836 Карбонати; пероксокарбонати (перкарбонати); карбонат амонію технічний, що містить карбамат амонію:
2836 99 17 00 - - - - інші кілограмів 1
2849 Карбіди з визначеним або невизначеним хімічним складом:
2849 20 00 10 - - зелений кілограмів 5
2849 90 10 00 - - бору кілограмів 5
2849 90 30 00 - - вольфраму кілограмів 2
2903 Галогеновані похідні вуглеводнів:
2903 13 00 00 - - хлороформ (трихлорметан) літрів 2
2905 Спирти ациклічні та їх галогеновані, сульфовані, нітровані або нітрозовані похідні:
2905 19 00 00 - - інші літрів 5
2907 Феноли; фенолоспирти:
2907 11 00 00 - - фенол (гідроксибензол) та його солі кілограмів 1
2912 Альдегіди, до складу яких входить або не входить інша кисневмісна функціональна група; циклічні полімери альдегідів; параформальдегід:
2912 11 00 00 - - метаналь (формальдегід) літрів 1
2912 21 00 00 - - бензальдегід кілограмів 1
2917 Кислоти полікарбонові, їх ангідриди, галогенангідриди, пероксиди та пероксикислоти; їх галогеновані, сульфовані, нітровані або нітрозовані похідні:
2917 11 00 00 - - щавлева кислота, її солі та складні ефіри грамів 200
2918 Кислоти карбонові, до складу яких входить додаткова кисневмісна функціональна група, та їх ангідриди, галогенангідриди, пероксиди, пероксикислоти; їх галогеновані, сульфовані, нітровані або нітрозовані похідні:
2918 11 00 00 - - молочна кислота, її солі та складні ефіри кілограмів 1,1
2918 15 00 10 - - - натрій цитрат кілограмів 1
2918 29 00 30 - - - сульфосаліцилові кислоти, гідроксинафтойні кислоти, їх солі та складні ефіри кілограмів 1,5
2918 99 90 40 - - - - 2,4-Д кислота
(2,4-дихлорфеноксі-оцтова кислота)
кілограмів 2
2921 Сполуки з амінною функціональною групою:
2921 44 00 00 - - дифеніламін та його похідні; солі цих речовин кілограмів 1
3002 Кров людей; кров тварин, приготовлена для терапевтичного, профілактичного або діагностичного застосування; сироватки імунні, інші фракції крові та імунологічні продукти, модифіковані або немодифіковані, у тому числі одержані із застосуванням біотехнологічних процесів; вакцини, токсини, культури мікроорганізмів (крім дріжджів) та аналогічні продукти:
3002 90 50 00 - - культури мікроорганізмів наборів 4
3502 Альбуміни (білки) (включаючи концентрати з кількох сироваткових білків із вмістом більш як 80 мас. % сироваткових білків у перерахунку на суху речовину); альбумінати та інші похідні альбумінів:
3502 90 90 00 - - альбумінати та інші похідні альбумінів наборів 1
3821 00 00 Середовища культуральні, готові для вирощування чи підтримання життєдіяльності мікроорганізмів (включаючи віруси та їм подібні) або рослинних, людських чи тваринних клітин
3821 00 00 10 - середовища культуральні, готові для вирощування мікроорганізмів наборів 8
3822 00 00 00 Реагенти діагностичні або лабораторні на підкладці і приготовлені (готові) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці або без неї, крім зазначених у товарних позиціях 3002 або 3006; сертифіковані еталонні матеріали наборів 50
3907 Поліацеталі, інші прості поліефіри (поліетери) та епоксидні смоли у первинних формах; полікарбонати, алкідні смоли, складні поліалільні ефіри та інші складні поліефіри (поліестери), у первинних формах:
3907 30 00 00 - смоли епоксидні кілограмів 20
3921 Інші плити, листи, плівки та смуги або стрічки з пластмаси:
3921 19 00 00 - - з інших пластмас кілограмів 10
6903 Інші вироби з вогнетривкої кераміки (наприклад, реторти, тиглі, муфелі, насадки, глушники, підпірки, пробірні чашки, труби, трубки, кожухи, прутки, стрижні), крім виробів з кремнеземистого кам’яного борошна або аналогічних кремнеземистих порід:
6903 20 90 00 - - з вмістом 45 мас. % або більше глинозему (AL2O3) теплоізоляція керамічна штук 80
6909 Посуд та вироби керамічні для лабораторного, хімічного або іншого технічного застосування; керамічні жолоби, чани та аналогічні ємності, використовувані в сільському господарстві; керамічні глечики, баки та аналогічні вироби, використовувані для транспортування або упаковування товарів:
6909 11 00 00 - - з фарфору штук 50
7017 Посуд скляний для лабораторних, гігієнічних або фармацевтичних цілей, градуйований або неградуйований, калібрований або некалібрований:
7017 10 00 00 - з плавленого кварцу або інших плавлених оксидів кремнію штук 80
7020 00 Інші вироби із скла:
7020 00 10 90 - - - інші штук 276
8101 (крім 8101 97 00 00) Вольфрам і вироби з вольфраму, включаючи відходи та брухт:
8101 94 00 00 - - вольфрам необроблений, включаючи прутки та бруски, виготовлені простим спіканням кілограмів 30
8101 96 00 00 - - дріт кілограмів 5
8101 99 10 00 - - - прутки та бруски, крім виготовлених простим спіканням, профілі, пластини, листи, стрічки та фольга кілограмів 20
8102 (крім 8102 97 00 00) Молібден і вироби з молібдену, включаючи відходи та брухт:
8102 10 00 00 - порошки кілограмів 10
8102 95 00 00 - - прутки та бруски, крім виготовлених простим спіканням, профілі, пластини, листи, стрічки та фольга кілограмів 10
8103 Тантал і вироби з танталу, включаючи відходи та брухт:
8103 20 00 00 - тантал необроблений, включаючи прутки та бруски, виготовлені простим спіканням; порошки кілограмів 5
8103 90 10 00 - - прутки та бруски, крім виготовлених простим спіканням, профілі, дріт, пластини, листи, стрічки та фольга кілограмів 20
8108 (крім 8108 30 00 00) Титан і вироби з титану, включаючи відходи та брухт:
8108 90 30 00 - - прутки, бруски, профілі та дріт кілограмів 50
8109 (крім 8109 30 00 00) Цирконій і вироби з цирконію, включаючи відходи та брухт:
8109 20 00 00 - цирконій необроблений; порошки кілограмів 10
8414 Насоси повітряні або вакуумні, повітряні або інші газові компресори та вентилятори; вентиляційні або рециркуляційні витяжні ковпаки або шафи з вентилятором, з фільтром або без нього:
8414 10 25 00 - - - насоси роторні поршневі, насоси роторні з ковзними лопатями, насоси молекулярні (вакуумні) і насоси типу "Рутс" штук 25
8414 60 00 00 - шафи витяжні з найбільшим горизонтальним розміром, що не перевищує 120 см штук 12
8417 Печі та горна промислові або лабораторні, включаючи сміттєспалювачі, неелектричні:
8417 80 30 00 - - камери та муфельні печі для випалювання керамічних виробів штук 6
8417 80 50 00 - - камери та муфельні печі для випалювання цементу, скла чи хімічних продуктів штук 8
8419 Машини, обладнання промислове або лабораторне з електричним чи неелектричним нагріванням (за винятком печей, камер та іншого обладнання товарної позиції 8514) для обробки матеріалів шляхом зміни температури, наприклад, нагріванням, варінням, підсмажуванням, дистиляцією, ректифікацією, стерилізацією, пастеризацією, пропарюванням, сушінням, випарюванням, конденсацією або охолодженням, крім машин або обладнання, призначеного для використання у побуті; неелектричні водонагрівачі безінерційні або теплові водяні акумулятори:
8419 20 00 00 - стерилізатори медичні, хірургічні або лабораторні штук 13
8419 39 00 10 - - - для керамічних виробів штук 2
8419 39 00 90 - - - інші штук 11
8419 50 80 00 - - інші штук 18
8421 Центрифуги, включаючи відцентрові сушарки; обладнання та пристрої для фільтрування або очищення рідин чи газів:
8421 19 20 00 - - - центрифуги, що використовуються в лабораторіях штук 75
8421 21 00 00 - - для фільтрування або очищення води штук 2
8463 Інші верстати для обробки металів або металокераміки без видалення матеріалу:
8463 90 00 00 - інші штук 1
8464 Верстати для обробки каменю, кераміки, бетону, азбестоцементу або аналогічних мінеральних матеріалів чи для холодної обробки скла:
8464 20 11 00 - - - скла оптичного штук 2
8479 Машини та механічні пристрої спеціального призначення, в іншому місці не зазначені:
8479 89 97 90 - - - інші штук 20
8501 Двигуни та генератори, електричні (крім електрогенераторних установок):
8501 40 20 90 - - - інші штук 53
8514 Печі та камери промислові або лабораторні, електричні (включаючи індукційні або діелектричні); інше промислове або лабораторне обладнання для термічного оброблення матеріалів, індукційне або діелектричне:
8514 20 10 00 - - печі та камери індукційні штук 15
8537 Пульти, панелі, консолі, столи, розподільні щити та інші основи, обладнані двома або більше пристроями товарної позиції 8535 або 8536, для контролю або розподілу електричного струму, включаючи пристрої чи апаратуру групи 90, та цифрові апарати керування, крім комутаційних пристроїв товарної позиції 8517:
8537 10 91 00 - - - контролери з пам’яттю, що програмуються штук 14
8541 Діоди, транзистори та аналогічні напівпровідникові прилади; фоточутливі напівпровідникові прилади, включаючи фотогальванічні елементи, зібрані або не зібрані у модуль, вмонтовані або не вмонтовані у панель; світловипромінювальні діоди (LED); п’єзоелектричні кристали, зібрані:
8541 40 90 00 - - інші штук 20
8541 50 00 90 - - інші штук 48
8542 Електронні інтегровані схеми:
8542 39 19 00 - - - - інші штук 50
8543 Машини та апаратура електричні, що мають індивідуальні функції, в іншому місці цієї групи не описані або не зазначені:
8543 20 00 00 - генератори сигналів штук 3
8543 70 90 00 - - інші штук 96
9001 Волокна оптичні та джгути волоконно-оптичні; інші кабелі волоконно-оптичні, крім кабелів товарної позиції 8544; листи та пластини з поляризаційного матеріалу; лінзи (включаючи контактні), призми, дзеркала та інші оптичні елементи з будь-яких матеріалів, неоправлені, крім таких елементів з оптично необробленого скла:
9001 90 00 90 - - інші штук 10
9002 Лінзи, призми, дзеркала та інші оптичні елементи з будь-яких матеріалів, оправлені, для інструментів або апаратури, крім таких елементів, з оптично необробленого скла:
9002 20 00 00 - фільтри штук 5
9002 90 00 90 - - інші штук 7
9006 Фотокамери (крім кінокамер); фотоспалахи та лампи-спалахи, крім газорозрядних ламп товарної позиції 8539:
9006 30 00 00 - фотокамери, спеціально призначені для підводного або повітряного знімання, для медичного чи хірургічного обстеження внутрішніх органів; фотоапаратура, яка проводить звірення для судових чи криміналістичних цілей штук 6
9011 Мікроскопи оптичні складні, включаючи мікроскопи для мікрофотографування, для мікрокінознімання або мікропроекціювання:
9011 10 10 00 - - що споряджені обладнанням, яке спеціально призначене для маніпулювання і переміщення напівпровідникових пластин або фотошаблонів штук 14
9011 20 10 00 - - мікроскопи мікрофотографічні, споряджені обладнанням, яке спеціально призначене для маніпулювання і переміщення напівпровідникових пластин або фотошаблонів штук 11
9011 80 00 00 - інші мікроскопи штук 6
9011 90 10 00 - - до апаратури товарної підкатегорії 9011 10 10 00 або 9011 20 10 00 штук 1
9012 Мікроскопи, крім оптичних; апарати дифракційні:
9012 10 10 00 - - електронні мікроскопи, споряджені обладнанням, яке спеціально призначене для маніпулювання і переміщення напівпровідникових пластин або фотошаблонів штук 9
9012 10 90 00 - - інші штук 6
9016 00 Терези чутливістю 0,05 г або вище, з важками або без них:
9016 00 10 00 - терези штук 27
9016 00 90 00 - частини та приладдя штук 1
9018 (крім 9018 31, 9018 32, 9018 39 00 00, 9018 41 00 00, 9018 49, 9018 50, 9018 90 10 00, 9018 90 20 00, 9018 90 30 00, 9018 90 40 00, 9018 90 50 00, 9018 90 60 00) Прилади та пристрої, що використовуються у медицині, хірургії, стоматології або ветеринарії, включаючи сцинтографічну апаратуру та іншу електромедичну апаратуру, а також апаратура для дослідження зору:
9018 11 00 00 - - електрокардіографи комплектів 4
9018 12 00 00 - - апаратура для ультразвукового сканування комплектів 3
9018 13 00 00 - - магнітно-резонансні томографи комплектів 1
9018 19 10 00 - - - апаратура для одночасного відстеження двох або більше параметрів комплектів 3
9018 19 90 00 - - - інші комплектів 1
9018 20 00 00 - апаратура, основана на використанні ультрафіолетового або інфрачервоного випромінювання комплектів 1
9018 90 75 00 - - апаратура для нервового стимулювання штук 12
9018 90 84 00 - - інші комплектів 4
9022 Апаратура, що використовує рентгенівське, альфа-, бета- або гамма-випромінювання, призначена або не призначена для медичного, хірургічного, стоматологічного або ветеринарного використання, включаючи рентгенографічну та радіотерапевтичну апаратуру, рентгенівські трубки та інші генератори рентгенівських променів, генератори високої напруги, щити та пульти керування, екрани, столи, крісла та подібні вироби для обстеження або лікування:
9022 19 00 00 - - для іншого використання штук 4
9022 19 00 00 - - апаратура, що використовує рентгенiвське випромiнювання, призначена або не призначена для медичного, хiрургiчного, стоматологiчного або ветеринарного використання, включаючи рентгенографiчну або радiотерапевтичну апаратуру комплектів 2
9022 29 00 00 - - для іншого використання штук 3
9024 Машини та пристрої для випробування твердості, міцності, розтягування та стискання, пружності або інших механічних властивостей матеріалів (наприклад, металів, деревини, текстильних матеріалів, паперу, пластмас):
9024 10 20 10 - - - електронні універсальні або для випробування на розтягування штук 1
9024 10 40 10 - - - електронні для випробовування на твердість штук 1
9024 10 40 90 - - - інші штук 5
9025 Ареометри та аналогічні занурювані прилади, термометри, пірометри, барометри, гігрометри та психрометри, із записувальними пристроями або без них, будь-які комбінації цих приладів:
9025 19 80 98 - - - - - інші штук 10
9025 80 40 90 - - - - інші штук 2
9026 Прилади та апаратура для вимірювання або контролю за витратою, рівнем, тиском чи іншими змінними характеристиками рідин або газів (наприклад, витратоміри, покажчики рівня, манометри, тепломіри), крім приладів та апаратури товарних позицій 9014, 9015, 9028 або 9032:
9026 10 29 00 - - - інші штук 9
9026 20 20 00 - - електроннi штук 19
9027 Прилади та апаратура для фізичного або хімічного аналізу (наприклад, поляриметри, рефрактометри, спектрометри, газо- або димоаналізатори); прилади та апаратура для вимірювання або контролю за в’язкістю, пористістю, розширенням, поверхневим натягом або подібні; прилади та апаратура для вимірювання або контролю за кількістю тепла, звуку або світла (включаючи експонометри); мікротоми:
9027 10 10 00 - - електронні штук 5
9027 10 90 00 - - інші штук 10
9027 20 00 00 - хроматографи та апаратура для електрофорезу штук 11
9027 30 00 00 - спектрометри, спектрофотометри та спектрографи, що використовують оптичне випромінювання (ультрафіолетове, видиме, інфрачервоне) штук 33
9027 50 00 00 - інші прилади та апаратура, що використовують оптичне випромінювання (ультрафіолетове, видиме, інфрачервоне) штук 12
9027 80 11 00 - - - - pH-метри, rH-метри та інші апарати для вимірювання електропровідності штук 33
9027 80 91 00 - - - - віскозиметри, прилади для вимірювання пористості та розширення штук 5
9027 90 10 00 - - мікротоми штук 1
9027 90 50 00 - - - до апаратури товарних підпозицій 9027 20-9027 80 штук 3
9030 Осцилоскопи, спектроаналізатори та інші прилади і апаратура для вимірювання або контролю за електричними величинами, крім вимірювальних приладів товарної позиції 9028; прилади та апаратура для виявлення або вимірювання альфа-, бета-, гамма-, рентгенівського, космічного та іншого іонізуючого випромінювання:
9030 10 00 00 - прилади та апарати для виявлення або вимірювання іонізуючого випромінювання штук 1
9030 20 00 00 - осцилоскопи та осцилографи штук 13
9030 31 00 00 - - вимірювальні прилади універсальні, без записувального пристрою штук 5
9030 32 00 00 - - вимірювальні прилади універсальні, із записувальним пристроєм штук 6
9030 33 20 00 - - - прилади для вимірювання опору штук 1
9030 82 00 00 - - для вимірювання або перевірки напівпровідникових пластин або пристроїв штук 1
9030 90 00 00 - частини і приладдя штук 14
9031 Контрольні або вимірювальні прилади, пристрої та машини, в іншому місці цієї групи не зазначені; проектори профільні:
9031 20 00 00 - стенди випробувальні штук 14
9031 80 80 00 - iншi штук 3
9033 00 90 00 - iншi штук 2
9617 00 00 00 Термоси та інші вакуумні ємкості у складеному вигляді, а також їх частини за винятком скляних колб штук 1
II. Міноборони
9006 Фотокамери (крім кінокамер) фотоспалахи та лампи-спалахи, крім газорозрядних ламп товарної позиції 8539:
9006 30 00 00 - фотокамери, спеціально призначені для підводного або повітряного знімання, для медичного чи хірургічного обстеження внутрішніх органів; фотоапаратура, яка проводить звірення для судових чи криміналістичних цілей (високошвидкісна відеокамера типу Phantom Flex) комплектів 1
9011 Мікроскопи оптичні складні, включаючи мікроскопи для мікрофотографування, для мікрокінознімання або мікропроекціювання:
9011 10 90 00 - - інші (мікроскоп металографічний) комплектів 1
9016 00 Терези чутливістю 0,05 г або вище, з важками або без них:
9016 00 10 00 - терези комплектів 1
9024 Машини та пристрої для випробування твердості, міцності, розтягування та стискання, пружності або інших механічних властивостей матеріалів (наприклад, металів, деревини, текстильних матеріалів, паперу, пластмас):
9024 10 40 10 - - - електронні для випробовування на твердість (ультразвуковий дефектоскоп, твердомір по Вікерсу, твердомір по Брінелю, копер на зсув, копер ударний) комплектів 5
9024 10 40 90 - - - інші (прилад для здрібнювання) комплектів 1
9027 Прилади та апаратура для фізичного або хімічного аналізу (наприклад, поляриметри, рефрактометри, спектрометри, газо- або димоаналізатори); прилади та апаратура для вимірювання або контролю за в’язкістю, пористістю, розширенням, поверхневим натягом або подібні; прилади та апаратура для вимірювання або контролю за кількістю тепла, звуку або світла (включаючи експонометри); мікротоми:
9027 10 90 00 - - інші (калориметр С-2000, ротаційний випарювач, компаратор, pH-метр Hanna) комплектів 4
9027 20 00 00 - хроматографи та апаратура для електрофорезу
(типу GC - 2010Pius AF)
комплектів 1
9027 30 00 00 - спектрометри, спектрофотометри та спектрографи, що використовують оптичне випромінювання (ультрафіолетове, видиме, інфрачервоне) комплектів 1
9027 50 00 00 - інші прилади та апаратура, що використовують оптичне випромінювання (ультрафіолетове, видиме, інфрачервоне) (тепловізор типу FLIR) комплектів 1
9030 Осцилоскопи, спектроаналізатори та інші прилади і апаратура для вимірювання або контролю за електричними величинами, крім вимірювальних приладів товарної позиції 9028; прилади та апаратура для виявлення або вимірювання альфа-, бета-, гамма-, рентгенівського, космічного та іншого іонізуючого випромінювання:
9030 31 00 00 - - вимірювальні прилади універсальні, без запису вального пристрою комплектів 1
III. МВС
8419 Машини, обладнання промислове або лабораторне з електричним чи неелектричним нагріванням (за винятком печей, камер та іншого обладнання товарної позиції 8514) для обробки матеріалів шляхом зміни температури, наприклад, нагріванням, варінням, підсмажуванням, дистиляцією, ректифікацією, стерилізацією, пастеризацією, пропарюванням, сушінням, випарюванням, конденсацією або охолодженням, крім машин або обладнання, призначеного для використання у побуті; неелектричні водонагрівачі безінерційні або теплові водяні акумулятори:
8419 39 00 90 - - - інші штук 1
9026 Прилади та апаратура для вимірювання або контролю за витратою, рівнем, тиском чи іншими змінними характеристиками рідин або газів (наприклад, витратоміри, покажчики рівня, манометри, тепломіри), крім приладів та апаратури товарних позицій 9014, 9015, 9028 або 9032:
9026 20 20 00 - - електроннi штук 1
9027 Прилади та апаратура для фізичного або хімічного аналізу (наприклад, поляриметри, рефрактометри, спектрометри, газо- або димоаналізатори); прилади та апаратура для вимірювання або контролю за в’язкістю, пористістю, розширенням, поверхневим натягом або подібні; прилади та апаратура для вимірювання або контролю за кількістю тепла, звуку або світла (включаючи експонометри); мікротоми:
9027 10 10 00 - - електроннi штук 1
9030 Осцилоскопи, спектроаналізатори та інші прилади і апаратура для вимірювання або контролю за електричними величинами, крім вимірювальних приладів товарної позиції 9028; прилади та апаратура для виявлення або вимірювання альфа-, бета-, гамма-, рентгенівського, космічного та іншого іонізуючого випромінювання:
9030 10 00 00 - прилади та апарати для виявлення або вимірювання іонізуючого випромінювання штук 6
IV. МОЗ
1302 Соки і екстракти рослинного походження; пектинові речовини, пектинати і пектати; агар-агар та інші клеї і загусники рослинного походження, видозмінені або невидозмінені:
1302 31 00 00 - - агар-агар грамів 100