КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 січня 2024 р. № 81
Київ
Про утворення Міжвідомчої робочої групи з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про Міжвідомчу робочу групу з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, що додається.
3. Міжвідомчій робочій групі, утвореній згідно з цією постановою:
до 15 лютого 2024 р. провести аналіз та оцінку стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах;
до 23 лютого 2024 р. подати Кабінетові Міністрів України звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах.
Прем'єр-міністр України | Д. ШМИГАЛЬ |
Інд. 81 | |
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 23 січня 2024 р. № 81
СКЛАД
Міжвідомчої робочої групи з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах
Міністр Кабінету Міністрів України, голова Міжвідомчої робочої групи
Державний секретар Мінцифри, заступник голови Міжвідомчої робочої групи
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України, секретар Міжвідомчої робочої групи
Державний секретар Кабінету Міністрів України
Директор директорату реінжинірингу публічних послуг Мінцифри
Директор директорату розвитку Національної програми інформатизації Мінцифри
Директор департаменту правового забезпечення цифрової трансформації Мінцифри
Директор департаменту фінансового забезпечення цифрової трансформації Мінцифри
Начальник управління персоналу Мінцифри
Заступник директора департаменту - начальник відділу розвитку електронних послуг на єдиному веб-порталі директорату розвитку електронних послуг Мінцифри
Директор департаменту інформаційних технологій та безпеки Секретаріату Кабінету Міністрів України
Представник проекту міжнародної технічної допомоги DIA Support Програми розвитку ООН в Україні (за згодою)
Представник програми "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP) (за згодою)
Перший заступник генерального директора державного підприємства "ДІЯ" (за згодою)
Заступник генерального директора з технічних питань державного підприємства "ДІЯ" (за згодою)
Керівник проекту ЄС "EU4PAR 2" (за згодою)
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 січня 2024 р. № 81
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу робочу групу з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах
1. Міжвідомча робоча група з проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (далі - Міжвідомча робоча група) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, яка утворюється з метою аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (далі - інформаційна система), зокрема в НАДС та інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, що впроваджують інформаційну систему.
2. Міжвідомча робоча група у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України і цим Положенням.
3. Основними завданнями Міжвідомчої робочої групи є:
1) проведення аналізу стану функціонування інформаційної системи шляхом визначення правових та організаційних засад формування (створення) інформаційної системи; фінансових джерел та обсягу фінансування створення інформаційної системи; сфери функціонування інформаційної системи; власника, розпорядника та адміністратора інформаційної системи, зокрема підстав набуття майнових прав; дати введення в експлуатацію інформаційної системи;
2) проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи;
3) підготовка та подання Кабінету Міністрів України звіту про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозицій та рекомендацій щодо подальшого функціонування інформаційної системи.
4. Міжвідомча робоча група відповідно до покладених на неї завдань:
1) бере участь у розробленні плану дій з проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи;
2) проводить аналіз та оцінку функціонування інформаційної системи;
3) готує та подає Кабінетові Міністрів України розроблений за результатами своєї роботи звіт про результати проведення оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи.
5. Міжвідомча робоча група має право:
1) отримувати в установленому порядку від НАДС, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;
2) залучати до участі у своїй роботі представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників міжнародних організацій і незалежних експертів (за згодою);
3) організовувати проведення нарад та інших заходів, необхідних для виконання покладених на неї завдань;
4) утворювати в разі потреби для виконання покладених на неї завдань постійні або тимчасові робочі групи.
6. Міжвідомча робоча група під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.
7. Посадовий склад Міжвідомчої робочої групи затверджує Кабінет Міністрів України.
8. Міжвідомчу робочу групу очолює голова, який затверджує її персональний склад.
9. Формою роботи Міжвідомчої робочої групи є засідання, що проводяться за рішенням її голови. Засідання Міжвідомчої робочої групи веде її голова, а у разі його відсутності - заступник.
Головою Міжвідомчої робочої групи може бути прийнято рішення про проведення її засідання в режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через Інтернет, або про участь члена Міжвідомчої робочої групи в такому режимі у її засіданні.
10. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Міжвідомчої робочої групи забезпечує її секретар, який входить до складу Міжвідомчої робочої групи.
Засідання Міжвідомчої робочої групи вважається правоможним, якщо на ньому присутня більш як половина її членів.
Члени Міжвідомчої робочої групи беруть персональну участь у її засіданнях.
Секретар Міжвідомчої робочої групи інформує її членів та залучених осіб про дату, час і місце проведення засідання та порядок денний не пізніше ніж за два робочих дні до засідання.
11. На засіданнях Міжвідомча робоча група розробляє звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи.
12. Звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи Міжвідомчої робочої групи вважаються схваленими, якщо за них проголосували більше половини присутніх на засіданні членів Міжвідомчої робочої групи. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
13. Звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи Міжвідомчої робочої групи фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем і надсилається всім членам Міжвідомчої робочої групи, залученим особам та Кабінетові Міністрів України.
14. Член Міжвідомчої робочої групи, який не підтримує звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи, може викласти в письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.
15. Звіт про результати проведення аналізу та оцінки стану функціонування інформаційної системи, пропозиції та рекомендації щодо подальшого функціонування інформаційної системи Міжвідомчої робочої групи реалізуються шляхом прийняття Кабінетом Міністрів України рішення, проект якого вноситься органом виконавчої влади, відповідно до своїх повноважень.
16. Організаційне та інформаційне забезпечення діяльності Міжвідомчої робочої групи здійснює Секретаріат Кабінету Міністрів України.