МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.11.2022 № 926 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 листопада 2022 р.
за № 1487/38823
Про затвердження лімітів та прогнозів допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками на 2023 рік
Відповідно до статей 8, 28,29 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", пункту 5 Порядку установлення лімітів спеціального використання та визначення прогнозу допустимого вилову водних біоресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2012 року № 1149, абзацу дванадцятого підпункту 85 пункту 4 та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 124, з метою забезпечення раціонального використання водних біоресурсів НАКАЗУЮ:
1. Затвердити ліміти та прогнози допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками на 2023 рік, що додаються.
2. Управлінню регулювання аграрних ресурсів в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра згідно з розподілом обов’язків.
Міністр | М. Сольський |
ПОГОДЖЕНО: Перший заступник Міністра захисту довкілля а природних ресурсів України | Р. Гречаник |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
22 листопада 2022 року № 926
ЛІМІТИ ТА ПРОГНОЗИ
допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів загальнодержавного значення в Азовському морі із затоками на 2023 рік
(тонн)
__________
-1 У тому числі Утлюцький лиман, Сиваш та Керченська протока
-2 Добування (вилов) тюльки (9 000,0 тонн), хамси азовської (21 000,0 тонн), піленгасу (3 700,0 тонн), калкана азовського (азовська камбала-калкан) (750,0 тонн), судака звичайного (5,0 тонн) здійснюється за рахунок загальнобасейнового обсягу (ліміту/прогнозу допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів) добування (вилову) без його розподілу на національні обсяги (ліміти/прогнози допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів) добування (вилову).
-3 Добувається (виловлюється) як прилов.
-4 У тому числі обсяг (ліміт) добування (вилову) бичків 1 000,0 тонн зазначено лише для добування (вилову) у відкритій частині Азовського моря та 720,0 тонн для добування (вилову) у лиманах та прибережній п’ятикілометровій зоні заток українського узбережжя.
-5 Для забезпечення науково-дослідних робіт та відтворення водних біоресурсів.
-6 Інші види риб, за винятком тих, на які встановлені ліміти/прогнози допустимого вилову спеціального використання водних біоресурсів, а також занесених до Червоної книги України, добуваються (виловлюються) як прилов.
-7 Збирання штормових викидів зостери і цистозіри не лімітується.
-8 Добування (вилов) хамси азовської (21 000,0 тонн), барабулі (1 400,0 тонн), кефалевих (608,0 тонн), пузанка, атерини, саргана, ставриди, катрана, скатів, мерланга здійснюється в Азовському та Чорному морях.
-9 Спеціальне використання водних біоресурсів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду здійснюється відповідно до статті 9-1 Закону України "Про природно-заповідний фонд України".
__________ Примітка. | Л - ліміти спеціального використання водних біоресурсів; |
П - прогнози допустимого вилову водних біоресурсів. |
Начальник Управління регулювання аграрних ресурсів | О. Пазинич |