• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 13.03.2022 № 303
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 13 березня 2022 р. № 303
Київ
Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 573 від 13.05.2022 )
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Припинити проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 "Про введення воєнного стану в Україні".
2. Протягом періоду воєнного стану дозволити здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, виключно на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері, за наявності загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави.
3. Протягом періоду воєнного стану позапланові заходи державного нагляду (контролю) (позапланові невиїзні перевірки) за дотриманням суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, здійснюються за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за наявності загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави.
( Постанову доповнено пунктом 3 згідно з Постановою КМ № 573 від 13.05.2022 )

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 67