• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін і доповнень до Положення про Державну службу охорони при Міністерстві внутрішніх справ

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 05.10.1996 № 1233 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 05.10.1996
  • Номер: 1233
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 05.10.1996
  • Номер: 1233
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 5 жовтня 1996 р. N 1233
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 975 від 21.11.2018 )
Про внесення змін і доповнень до Положення про Державну службу охорони при Міністерстві внутрішніх справ
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до Положення про Державну службу охорони при Міністерстві внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 року N 615 "Про заходи щодо вдосконалення охорони об'єктів державної та інших форм власності", зміни і доповнення згідно з додатком.
Прем'єр-міністр України П.ЛАЗАРЕНКО
Інд.39
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 5 жовтня 1996 р. N 1233
ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ
до Положення про Державну службу охорони при Міністерстві внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1993 р. N 615 "Про заходи щодо вдосконалення охорони об'єктів державної та інших форм власності"
1. Пункт 1 викласти у такій редакції:
"1. Державна служба охорони при Міністерстві внутрішніх справ (далі - Служба охорони) є централізованою системою підрозділів, створених для здійснення на договірних засадах охорони об'єктів та майна, вантажів, а також грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, інкасації в місцях, не охоплених централізованою службою інкасації, і перевезення цінностей Національного банку, забезпечення особистої безпеки фізичних осіб (далі - заходи особистої і майнової безпеки) у порядку, встановленому законодавством.
Служба охорони діє на засадах самофінансування за рахунок коштів, одержаних за організацію та здійснення за договорами заходів особистої і майнової безпеки громадян і юридичних осіб".
2. Абзац другий пункту 4 викласти у такій редакції:
"здійснення за договорами заходів охорони особливо важливих об'єктів згідно з переліком, що затверджується Кабінетом Міністрів України, інших об'єктів (обмежені території, будівлі та споруди тощо), вантажів, а також грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, інкасації в місцях, не охоплених централізованою службою інкасації, і перевезення цінностей Національного банку, забезпечення особистої безпеки фізичних осіб".
3. Абзац п'ятий пункту 4 викласти у такій редакції:
"забезпечення проведення єдиної технічної політики з розробки, проектування систем і технічних засобів забезпечення особистої і майнової безпеки (охоронної, охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, технічного захисту, контролю доступу та охоронного телебачення), їх промислового освоєння і виробництва, здійснення контролю за якістю цих технічних засобів та систем, їх впровадженням, тактикою використання та обслуговуванням".
4. Пункт 5 доповнити підпунктом 9 такого змісту:
"9) організує проведення технічної експертизи та підготовку висновків щодо якості проектування та виробництва систем технічних засобів забезпечення особистої і майнової безпеки (охоронної, охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, технічного захисту, контролю доступу та охоронного телебачення), проведення робіт щодо впровадження та обслуговування цих систем".
5. Підпункти 5 і 6 пункту 6 викласти у такій редакції:
"5) створювати в установленому порядку автогосподарства, центри службового собаківництва, дрібнооптові бази та інші підприємства, у тому числі спільні, пов'язані з виконанням охоронних функцій, розробкою, виробництвом, реалізацією і монтажем засобів сигналізації та інших засобів захисту, проведенням маркетингу та інжинірингу в галузі забезпечення особистої і майнової безпеки;
6) проектувати на договірних засадах технічні засоби та системи забезпечення особистої і майнової безпеки (охоронна, охоронно-пожежна та тривожна сигналізація, технічний захист, контроль доступу та охоронне телебачення)".
6. Пункт 8 викласти у такій редакції:
"8. Управління, відділи, відділення Державної служби охорони створюються в містах, інших населених пунктах та на окремих об'єктах і складаються з міліцейських, воєнізованих, сторожових підрозділів, у тому числі спеціалізованих відповідно до покладених на Державну службу охорони завдань підрозділів, якими керують молодші інспектори охорони та інші працівники міліції охорони, а також пунктів централізованої охорони.
Воєнізовані, спеціалізовані воєнізовані підрозділи Служби охорони відповідно до законодавства можуть мати на озброєнні вогнепальну зброю, а також оснащуються спеціальними засобами індивідуального захисту та активної оборони, а саме: шоломами стальними армійськими та "Сфера", бронежилетами, гумовими кийками, наручниками, балончиками та пістолетами із сльозоточивим газом типу КО ГАЗ - 5001, розробленим на основі лакриматора СІ-ЕС, у тому числі імпортного виробництва, пристроями для примусової зупинки автотранспорту "Еж-М".
Сторожові, спеціалізовані сторожові підрозділи Служби охорони відповідно до законодавства можуть мати на озброєнні вогнепальну спортивну і вогнепальну мисливську зброю, а також оснащуються спеціальними засобами індивідуального захисту та активної оборони, а саме: гумовими кийками, балончиками та пістолетами із сльозоточивим газом типу КО ГАЗ - 5001, розробленим на основі лакриматора СІ-ЕС, у тому числі імпортного виробництва.
Працівники підрозділів Державної служби охорони під час несення служби застосовують спеціальні засоби відповідно до Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР від 27 лютого 1991 р. N 49".
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО