• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції про порядок і умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України | Наказ, Протокол, Форма типового документа, Акт, Схема, Інструкція від 15.07.2019 № 1211
Реквізити
  • Видавник: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Тип: Наказ, Протокол, Форма типового документа, Акт, Схема, Інструкція
  • Дата: 15.07.2019
  • Номер: 1211
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Тип: Наказ, Протокол, Форма типового документа, Акт, Схема, Інструкція
  • Дата: 15.07.2019
  • Номер: 1211
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
НАКАЗ
15.07.2019 № 1211
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 серпня 2019 р.
за № 901/33872
Про затвердження Інструкції про порядок і умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських
Відповідно до Закону України "Про державний матеріальний резерв", пункту 9 Порядку формування, розміщення та проведення операцій з матеріальними цінностями державного резерву , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 1997 року № 1129, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок і умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з державного матеріального резерву від 18 жовтня 2010 року № 370 "Про затвердження Інструкції про порядок і умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2010 року за № 1106/18401.
3. Департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державного агентства резерву України.
Перший
віце-прем’єр-міністр України -
Міністр економічного
розвитку і торгівлі України



С.І. Кубів
ПОГОДЖЕНО:

Міністр інфраструктури України

Голова Державної регуляторної
служби України

В.о. Голови Державного агентства
резерву України

Голова Державної служби України
з питань праці

Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій


В. Омелян


К. Ляпіна


П.В. Котов


Р. Чернега


М. Чечоткін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економічного розвитку
і торгівлі України
15 липня 2019 року № 1211
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 серпня 2019 р.
за № 901/33872
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок і умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція встановлює порядок, умови поставки, закладення, зберігання і відпуску ліжок розкладних армійських, призначених для зберігання в державному резерві, а також вимоги до їх якості.
2. Ця Інструкція є обов’язковою до виконання підприємствами, установами та організаціями, що входять до єдиної системи державного резерву (далі - зберігачі), а також підприємствами, які здійснюють постачання матеріальних цінностей (далі - постачальники), згідно з договорами про закупівлю за державні кошти (далі - договір) з Державним агентством резерву України.
3. На зберігання закладаються ліжка розкладні армійські (далі - ліжка) вітчизняного та іноземного виробництва.
4. Якість ліжок визначається за результатами випробувань згідно з методами, визначеними цією Інструкцією.
5. Документальне оформлення операцій з приймання та зберігання ліжок здійснюється відповідно до Інструкції про оформлення операцій з матеріальними цінностями державного матеріального резерву, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 вересня 2012 року № 1042, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2012 року за № 1925/22237.
6. Український державний науково-дослідний інститут "Ресурс" (далі - УкрНДІ "Ресурс") здійснює організацію та координацію робіт з контролю якості ліжок під час поставки, закладення, зберігання і відпуску.
II. Загальна характеристика основних властивостей і якісних показників
1. До зберігачів на зберігання надходять ліжка, призначені для розміщення населення в стаціонарних та тимчасових приміщеннях, а також у вантажних критих залізничних вагонах.
2. Ліжка виготовляються з ромбічною сіткою.
3. Основні параметри та розміри ліжок мають відповідати базовим параметрам, наведеним у додатках 1, 2 до цієї Інструкції.
4. Деталі спинки ліжок виготовляють із сталевих труб діаметром (у міліметрах): колонки 28-33, стійки 10-12, поперечки 14-22, дуги 28-33, підножники 32-40, матеріал - сталь з вмістом вуглецю - не більше 0,22 відсотка, вміст марганцю - не більше 0,65 відсотка, кремнію - не більше 0,30 відсотка. Допускається виготовлення опорних вузлів з пластмас, які відповідають вимогам, установленим нормативно-правовими актами.
5. Деталі рами виготовляють: поздовжні та поперечні прогони - з кутової сталі 40 x 40 x 5 мм, або 45 x 45 x 4 мм, або 50 x 50 x 3 мм, матеріал - сталь з вмістом вуглецю - не більше 0,22 відсотка, вміст марганцю - не більше 0,65 відсотка, кремнію - не більше 0,30 відсотка.
6. Деталі ромбічної сітки виготовляють: пружини - з високовуглецевого сталевого дроту, матеріал - сталь з вмістом вуглецю не менше 0,62 відсотка, вміст марганцю - не менше 0,65 відсотка, вміст хрому - не більше 0,25 відсотка, кремнію - не більше 0,37 відсотка; дріт пружин діаметром 3-36 мм, зовнішній діаметр пружини - 20 мм; гачки кріплення ромбічної сітки - із сталевого низьковуглецевого світлого дроту загального призначення, матеріал - сталь з вмістом вуглецю не більше 0,22 відсотка, вміст марганцю - не більше 0,65 відсотка, кремнію - не більше 0,30 відсотка, діаметр дроту - 3-3,6 мм; сполучну пластину виготовляють зі сталевої смуги, матеріал - сталь з вмістом вуглецю не більше 0,22 відсотка, вміст марганцю - не більше 0,65 відсотка, кремнію - не більше 0,30 відсотка.
Ромбічну сітку кріплять до рами гачками: бортовими - завдовжки не більше 50 мм; торцевими - завдовжки не більше 85 мм. Діаметр отвору для гачків у прогонах рами - 5-7 мм. Центри отворів розташовуються на відстані не менше 10 мм від внутрішньої крайки рами.
Кінці гачків сітки не мають виступати за її поверхню. Вушка пружин розташовуються в горизонтальній площині, що проходить через вісь пружини. Кінці вушок затискаються всередину пружини. Пружини повинні мати рівномірне навивання.
Клітинки ромбічної сітки мають бути правильної форми, без перекосів і зсувів. Відхилення від форми не має перевищувати 4 мм за більшою діагоналлю.
7. Деталі ліжок повинні мати захисне та декоративне покриття пентафталевими емалями. Колір покриття визначають за домовленістю із замовником.
Покриття має бути рівним, без пузирів та відшарувань. На пофарбованих поверхнях не має бути тріщин, плям, зморшок, напливів та непрофарбованих ділянок.
8. Складові частини ліжок виготовляють з точністю, що забезпечує їх збирання без додаткової підгонки і взаємозамінність.
9. Зібране ліжко, встановлене на рівну поверхню, має бути стійким, положення спинок щодо рами - перпендикулярним, верхнє граничне відхилення від перпендикулярності не має перевищувати 1 градуса.
10. Усі складові частини ліжок та його механічні з’єднання мають витримувати навантаження, яким вони піддаються під час застосування.
11. Довговічність застосованих матеріалів має відповідати характеристикам робочого середовища щодо зберігання ліжок та щодо призначення до застосування, особливо стосовно явищ старіння, корозії, абразивного зношування та корозії після обробки дезінфекційними та мийними засобами.
12. Зовнішні поверхні деталей ліжок не повинні мати вм’ятин, гострих крайок, гострих кутів, гофрованих та шорстких поверхонь.
III. Методи перевірки ліжок
1. Розміри ліжок перевіряють за допомогою засобів вимірювальної техніки, які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність.
2. Зовнішній вигляд ліжок перевіряють візуально.
3. Стійкість ліжок перевіряють без вантажу. Ліжко під час встановлення на рівну поверхню має спиратися на підлогу усіма чотирма ніжками.
4. Перевірку на легкість збирання і розбирання ліжок здійснюють без застосування будь-якого приладдя чи інструменту.
5. Перевірку пружних властивостей сітки і жорсткості рами здійснюють за допомогою накладення у середній її частині жорсткого короба масою 180 ± 1 кг, схему якого наведено в додатку 3 до цієї Інструкції.
Площа, яку займає короб, не має перевищувати 65 відсотків поверхні сітки, провисання під вантажем не має перевищувати 150 мм. Після витримки під вантажем протягом 30 хвилин і зняття вантажу провисання сітки не має перевищувати 5 мм. Вимірювання виконують у центрі перетину діагоналей рами. Залишкова деформація ліжок не допускається.
6. Міцність з’єднання деталей і складових частин ліжок перевіряють методом збирання, навантаження рівномірно розміщеного вантажу масою 80 кг і розбирання.
Основні розміри ліжок можуть змінюватися в межах встановлених норм (після 100 циклів випробувань).
7. Перпендикулярність спинок ліжок щодо рами перевіряють косинцем слюсарним повірочним.
8. Стійкість лакофарбового покриття до корозії перевіряють методом обробки дезінфекційними та мийними засобами - двічі протирають вологою ганчіркою, змоченою в 1-відсотковому розчині хлораміну або 3-відсотковому розчині перекису водню в комплексі з 1-відсотковим розчином синтетичного мийного засобу. Покриття після обробки не має відшаровуватися.
9. Якість зовнішнього вигляду лакофарбового покриття перевіряють візуально.
10. Якість упаковки ліжок перевіряють візуально.
11. Масу ліжка перевіряють за допомогою ваг класу точності III (середній), які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність.
IV. Маркування, пакування та транспортування ліжок
1. Вимоги до маркування
Кожне ліжко маркується рельєфною штамповкою, на якій зазначаються:
найменування підприємства-виробника та його знак для товарів та послуг на поздовжньому погоні рами;
дві останні цифри року виготовлення на спинках.
Штамп технічного контролю на поздовжньому погоні рами наносять незмивною фарбою.
2. Вимоги до пакування
Кожна складова частина ліжка (ромбічна сітка з рамою, низька спинка, висока спинка) пакується окремо в папір парафінований, виготовлений з основи з поверхневою щільністю не менше 33 г/см-3 і суміші твердого парафіну нафтового високоочищеного та індустріальної оливи (в процентному співвідношенні: парафіну - 80 відсотків, оливи - 20 відсотків). Папір закріплюється пакувальним шпагатом, виготовленим з луб’яних волокон, діаметр шпагату - не менше 2 мм, розривне навантаження шпагату - не менше 250 Н. Сполучна пластина пакується в папір та закріплюється пакувальним шпагатом до поперечного прогону рами.
3. Вимоги до транспортування
Ліжка транспортуються в сухих чистих критих залізничних або автомобільних транспортних засобах відповідно до вимог правил перевезення вантажів, що діють на певному виді транспорту.
Транспортні засоби мають бути чистими, водонепроникними, без виступів, які могли б пошкодити упаковку та продукцію.
Під час транспортування залізничним транспортом ліжка відвантажують дрібними, малотоннажними і повагонними відправленнями до повного завантаження вагона.
V. Порядок і умови поставки ліжок до державного резерву
1. Фахівці УкрНДІ "Ресурс" перевіряють ліжка на відповідність вимогам основних характеристик та властивостей, якісних показників в акредитованих випробувальних лабораторіях.
2. Закладають ліжка партіями. Партія - кількість продукції одного найменування, оформлена документом про якість.
3. На кожну партію мають бути супровідні документи згідно з договором.
4. Приймають продукцію до державного резерву фахівці зберігача відповідно до доручень Держрезерву за таким порядком:
1) перевіряють наявність та правильність оформлення супровідних документів на кожну транспортну одиницю відповідно до умов договору, укладеного між постачальником та Держрезервом, згідно з пунктом 3 цього розділу. Заборонено приймати на зберігання ліжка, що не мають супровідних документів про якість;
2) перевіряють наявність та цілісність пломб на транспортному засобі, відповідність номерів автомашин номерам, зазначеним у супровідних документах. У разі порушення цілісності пломб на транспортному засобі, невідповідності супровідних документів, маркування транспортної тари вантаж не допускають до подальших випробувань;
3) організовують розвантажувальні роботи;
4) перевіряють відповідність, наявність та кількість продукції, заявленої в супровідних документах. У разі виявлення розбіжностей щодо кількості, що призведе до нестачі, складають комерційний акт;
5) проводять приймання ліжок за якістю шляхом відбирання проб (зразків) від поставленої партії випадковим способом для перевірки лінійних розмірів, зовнішнього вигляду лакофарбового покриття, легкості збирання і розбирання, стійкості, вимірювання маси, а також на відповідність пакування та маркування.
Відбирання проб (зразків) проводиться в кількості, наведеній у додатку 4 до цієї Інструкції, та оформлюється актом відбирання проб (зразків) згідно з додатком 5 до цієї Інструкції.
За результатами перевірки складають протокол огляду згідно з додатком 6 до цієї Інструкції;
6) відбирають комісійно методом випадкового відбору (в присутності представників постачальника та УкрНДІ "Ресурс") 4 ліжка з оформленням акта відбирання проб (зразків).
VI. Відбирання зразків ліжок для випробування
1. Зразки відбирають із першої транспортної поставки в кількості 4 ліжок для перевірки лінійних розмірів, маси виробу, комплектності, відповідності пакування та маркування. Кожен відібраний зразок затверджується підписами та кріпиться на нез’ємній частині (зразок підписують представник зберігача, фахівець УкрНДІ "Ресурс" та представник постачальника). Відібрані зразки зберігаються у зберігача, УкрНДІ "Ресурс" та постачальника.
2. Після випробування ліжок проводяться додаткові заходи з консервації ліжок.
3. Відібрані комісією ліжка направляються до акредитованої випробувальної лабораторії, яку визначає УкрНДІ "Ресурс".
4. Результати випробувань ліжок надаються постачальнику, зберігачу та УкрНДІ "Ресурс".
5. Строк приймання ліжок та лабораторних випробувань становить не більше ніж 11 робочих днів з моменту відбирання зразків.
6. На підставі протоколів огляду та лабораторних випробувань робиться висновок про відповідність ліжок установленим вимогам і приймається рішення щодо закладення їх на зберігання до державного резерву.
VII. Документальне оформлення операцій під час закладення ліжок
1. Після отримання результатів відповідності ліжок вимогам цієї Інструкції та договору фахівці зберігача оформлюють приймальний акт за формою Р11 (далі - приймальний акт) із зазначенням:
1) постачальника;
2) отримувача;
3) найменування продукції;
4) кількості;
5) ціни;
6) висновку про якісний стан ліжок;
7) виду тари;
8) номерів залізничних (транспортних) накладних, номера вагона (контейнера) та автомобіля.
2. Належно оформлений приймальний акт разом із завіреними копіями супровідних документів про якість, протоколами огляду зберігач супровідним листом надсилає постачальнику.
3. У разі отримання незадовільних результатів хоча б з одного показника ліжка не приймаються, а повертаються постачальнику для їх заміни.
4. Постачальник має право на оскарження цього рішення. У цьому разі потрібно проводити повторні лабораторні випробування ліжок, відібраних із цієї самої партії фахівцями зберігача, УкрНДІ "Ресурс" та постачальника.
Під час проведення повторних лабораторних випробувань усі ліжка цієї партії розміщують окремо від вже прийнятих та оформлюють акт їх тимчасового зберігання.
Списання зразків ліжок здійснюється на підставі акта комісійного відбирання зразків.
5. Після отримання від постачальника приймального акта разом із завіреними копіями супровідних документів на цю партію ліжок та оригіналами протоколів лабораторних випробувань фахівці УкрНДІ "Ресурс" повинні перевірити комплектність і правильність оформлення отриманих супровідних документів.
6. У разі належного оформлення всіх необхідних документів керівник УкрНДІ "Ресурс" уносить відмітку до приймального акта щодо відповідності якості поставлених ліжок вимогам цієї Інструкції і договору та підписує його.
7. УкрНДІ "Ресурс" разом із супровідним листом надає Держрезерву приймальні акти.
VIII. Порядок і умови зберігання ліжок в державному резерві
1. Організація роботи з перевірки якості та кількості ліжок під час їх зберігання
1. Під час зберігання ліжок контроль за їх якісними та кількісними показниками здійснюють фахівці зберігача. Контроль за зберіганням ліжок здійснюють начальник дільниці зберігача або його заступник.
2. Під час зберігання ліжок контролюють:
1) справність обладнання, утримання та використання складських приміщень;
2) підтримання у складських приміщеннях умов, які послаблюють вплив навколишнього природного середовища;
3) проведення періодичних перевірок стану, умов та місця зберігання;
4) зовнішній стан упаковки та самих ліжок.
3. Систематично проводиться зовнішній огляд пакувальних місць ліжок з метою виявлення вологи, інших пошкоджень. У період атмосферних опадів такі огляди потрібно проводити щодня. Одночасно перевіряють технічний та санітарний стан складських приміщень.
4. Зберігач у разі виявлення ліжка з ознаками корозії та механічних пошкоджень, дефектів виробничого характеру вилучає його із загального штабеля, складає в окремий тимчасовий штабель та доповідає про це Держрезерву для прийняття відповідних рішень.
5. Періодичний контроль якості ліжок проводить УкрНДІ "Ресурс" згідно з графіком, затвердженим Держрезервом.
6. У разі встановлення за результатами візуального спостереження невідповідності якості ліжок фахівці зберігача та УкрНДІ "Ресурс" проводять перевірку показників якості ліжок в акредитованих випробувальних лабораторіях.
7. У разі отримання незадовільних результатів хоча б з одного показника фахівці зберігача негайно повідомляють про це Держрезерв та постачальника для прийняття відповідних рішень.
8. Постачальник має право на оскарження результатів випробувань. У цьому разі представники УкрНДІ "Ресурс", постачальника та зберігача повинні провести повторні лабораторні дослідження подвоєного обсягу вибірки з цієї самої партії.
9. Якщо за результатами повторних лабораторних випробувань отримано незадовільні результати, про це фахівці зберігача негайно повідомляють Держрезерв та постачальника для вжиття заходів щодо заміни ліжок.
10. Контроль за кількісним зберіганням ліжок проводять постійно (із нанесенням усіх змін щодо наявності товару з цього штабеля на штабельний ярлик та внесенням їх до книги складського обліку).
11. Інвентаризацію ліжок проводять один раз на рік згідно з Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142 (із змінами).
2. Умови зберігання ліжок в державному резерві
1. Складські приміщення, призначені для довгострокового зберігання ліжок, мають відповідати вимогам нормативно-правових актів, що регламентують відносини у сфері будівництва та пожежної безпеки під час експлуатації будівель і споруд.
2. Закриті складські приміщення, призначені для довготривалого зберігання ліжок, мають бути обладнані блискавкозахистом, автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації, внутрішнім водогоном з пожежними кранами та забезпечені засобами пожежогасіння (вогнегасниками) та пожежними щитами, що відповідають вимогам нормативно-правових актів у сфері забезпечення пожежної безпеки.
3. Усі дерев’яні конструкції складських приміщень, а також ущільнювальні валики для герметизації дверей, виготовлені з мішковини, наповненої тирсою, мають бути оброблені вогнегасними засобами.
4. Засоби зв’язку і сигналізації мають постійно перебувати в технічно справному стані.
5. До початку завантаження складські приміщення мають бути відремонтовані та підготовлені до приймання ліжок.
6. Готовність складських приміщень до приймання ліжок перевіряється комісією, склад якої визначає та затверджує керівник зберігача, і оформлюється актом.
7. У складських приміщеннях з ліжками забороняється проведення робіт, пов’язаних із застосуванням відкритого вогню або утворенням іскор.
Застосування навантажувачів з двигунами внутрішнього згоряння забороняється.
Не дозволяється зберігати ліжка разом з кислотами, лугами, іншими хімічно активними, пально-мастильними речовинами тощо.
8. Зберігачі повинні забезпечити відокремлене (в окремих секціях складських приміщень) зберігання ліжок від матеріальних цінностей інших суб’єктів господарювання.
9. Умови зберігання мають відповідати таким вимогам: закриті приміщення з природною вентиляцією без штучно регульованих кліматичних умов, де коливання температури і вологості повітря значно менше ніж на відкритому повітрі (кам’яні, бетонні, металеві з теплоізоляцією та інші сховища).
Ліжка слід зберігати з дотриманням умов граничних показників відносної вологості, яка не перевищує 75 відсотків у закритих складських приміщеннях, захищених від впливу атмосферних опадів та ґрунтової вологи, в сухих та провітрюваних приміщеннях.
Контроль за відносною вологістю повітря здійснюється за допомогою гігрографів і психрометрів, що встановлюються у складських приміщеннях з ліжками та віддалені від дверей і продухів.
10. Ліжка, що надійшли на зберігання, складають в штабелі за постачальниками (виробниками), датами (роками) виготовлення та з дотриманням партій надходження.
Ліжка укладаються на сухі та чисті підтоварники на відстані від підлоги не менше ніж 0,2 м, на відстані від внутрішніх стін не менше ніж 0,2 м, від зовнішніх стін - не менше ніж 0,8 м, від покрівлі - не менше ніж 1 м, від опалювальних приладів - не менше ніж 1 м відповідно до затверджених схем розміщення.
Ширина проїздів для електронавантажувачів визначається залежно від марки електронавантажувача.
11. На кожен укладений штабель заводять штабельний ярлик, у якому зазначають:
найменування продукції;
найменування виробника;
дату виготовлення продукції;
кількість одиниць продукції;
номер документа про якість і місце його зберігання.
3. Правила поводження з ліжками під час їх зберігання
1. Під час зберігання ліжок складські приміщення слід прибирати не рідше ніж один раз на місяць.
2. Особливо ретельно прибирають (очищують від сміття та пилу) кути, опалювальні прилади, простір за радіаторами, балки, теплофікаційні канали, вузькі проходи і простір під штабелями.
3. У теплу пору року проводять вологе протирання конструкцій усередині складських приміщень дезінфікуючим розчином, також проводять вологе прибирання підлоги.
4. Прибирання (підмітання підлоги і видалення бруду) у сховищах під час вантажно-розвантажувальних робіт проводять не рідше ніж один раз на день. У сховищах та виробничих приміщеннях не має бути мотлоху і сторонніх предметів.
IX. Відпуск ліжок
1. Відпуск ліжок проводиться за розпорядженням (нарядом) Держрезерву.
2. Перед відпуском ліжок зберігач проводить перевірку їх якості згідно з вимогами цієї Інструкції.
3. Документальне оформлення відпуску ліжок проводиться відповідно до Інструкції про оформлення операцій з матеріальними цінностями державного матеріального резерву, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 вересня 2012 року № 1042, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2012 року за № 1925/22237.
Заступник директора
департаменту стратегічного
розвитку сектору оборони
та безпеки -
начальник управління
координації діяльності
у сфері оборони та безпеки






К.С. Карась
Додаток 1
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(пункт 3 розділу II)
БАЗОВІ ПАРАМЕТРИ ЛІЖОК
№ з/пПараметриНорма
1Висота високої спинки ліжка, мм1140 ± 5
2Висота низької спинки ліжка, мм850 ± 5
3Ширина ліжка, мм700 ± 5
4Довжина ліжка, мм1900 ± 10
5Маса, кгне більше 37
Додаток 2
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(пункт 3 розділу II)
ЛІЖКО РОЗКЛАДНЕ АРМІЙСЬКЕ
Додаток 3
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(пункт 5 розділу II)
СХЕМА
короба для перевірки пружних властивостей ромбічної сітки і жорсткості рами ліжка
Додаток 4
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(підпункт 5 пункту 4 розділу V)
ОБСЯГ
вибірки проб (зразків) продукції
№ з/пКількість одиниць продукції в партії, штукОбсяг вибірки
1До 50050
2Понад 500 до 120080
3Понад 1200 до 3200125
4Понад 3200 до 10000200
Додаток 5
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(підпункт 5 пункту 4 розділу V)
АКТ
відбирання проб (зразків)
Додаток 6
до Інструкції про порядок і умови
поставки, закладення, зберігання
і відпуску ліжок розкладних армійських
(підпункт 5 пункту 4 розділу V)
ПРОТОКОЛ
огляду