• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції про пропускний та внутрішньооб’єктовий режим на території Державної казначейської служби України

Міністерство фінансів України  | Наказ, Зразок, Форма типового документа, Інструкція від 22.02.2016 № 173
Реквізити
  • Видавник: Міністерство фінансів України
  • Тип: Наказ, Зразок, Форма типового документа, Інструкція
  • Дата: 22.02.2016
  • Номер: 173
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство фінансів України
  • Тип: Наказ, Зразок, Форма типового документа, Інструкція
  • Дата: 22.02.2016
  • Номер: 173
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.02.2016 № 173
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 березня 2016 р.
за № 395/28525
Про затвердження Інструкції про пропускний та внутрішньооб'єктовий режим на території Державної казначейської служби України
З метою вдосконалення пропускного та внутрішньооб'єктового режиму на території Державної казначейської служби України та відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 215
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про пропускний та внутрішньооб'єктовий режим на території Державної казначейської служби України, що додається.
2. Мобілізаційному відділу Міністерства фінансів України (Бевзюк В.П.) в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної казначейської служби України Слюз Т.Я.
МіністрН. Яресько
ПОГОДЖЕНО:
В.о. Голови
Державної казначейської служби України

В.П. Дуда
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства фінансів України
22.02.2016 № 173
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 березня 2016 р.
за № 395/28525
ІНСТРУКЦІЯ
про пропускний та внутрішньооб'єктовий режим на території Державної казначейської служби України
I. Загальні положення
1. З метою поліпшення організації роботи працівників самостійних структурних підрозділів апарату Державної казначейської служби України (далі - Казначейство), забезпечення надійної схоронності майна та обладнання в адміністративних будівлях та на території Казначейства, упередження витоку інформації запроваджується пропускний та внутрішньооб'єктовий режим.
Вхід на територію Казначейства здійснюється через прохідну першого корпусу Казначейства через 2 (дві) пропускні системи.
2. Основними завданнями пропускного та внутрішньооб'єктового режиму є встановлення такого порядку, який має виключати будь-яку можливість безконтрольного входу/виходу до/з приміщень та на/з територію(ї) Казначейства працівників Казначейства, представників розпорядників коштів, інших підприємств, установ і організацій, рахунки яких відкриті в Казначействі та з якими укладено договір на розрахунково-касове обслуговування (далі - клієнти) і відвідувачів та несанкціонованого винесення/внесення та вивезення/ввезення матеріальних цінностей.
3. Виконання встановлених правил пропускного та внутрішньооб'єктового режиму, розпорядку робочого дня є обов'язковим для працівників апарату Казначейства, територіальних органів Казначейства, клієнтів, відвідувачів та організацій, діяльність яких передбачає надання послуг, пов'язаних із забезпеченням функціонування Казначейства відповідно до укладених договорів.
4. Контроль дотримання пропускного режиму та порядку використання перепусток здійснюють фахівці бюро перепусток та військовослужбовці Національної гвардії України (далі - охорона). З цією метою використовуються такі технічні засоби:
цифрова система відеоспостереження за приміщеннями апарату Казначейства та прилеглою територією. Технічне обслуговування цифрової системи відеоспостереження здійснюється відповідно до умов укладеного договору;
автоматизована система контролю доступу "Stop-Net". Технічне обслуговування автоматизованої системи контролю доступу "Stop-Net" здійснюється відповідно до умов укладеного договору.
II. Види перепусток і порядок їх видачі
1. Вхід до адміністративних будівель Казначейства здійснюється за перепустками.
Перепустки замовляються за формою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції, Управлінню фінансової роботи та господарського забезпечення Казначейства, видаються бюро перепусток, використовуються у програмному забезпеченні "Базовий модуль управління системою контролю доступу автоматизованої системи контролю доступу "Stop-Net" та обліковуються в електронному журналі програмного забезпечення "Stop-Net".
Перепустки поділяються на:
постійні;
тимчасові;
відвідувача.
Зразки перепусток наведені у додатку 2 до цієї Інструкції.
2. Постійні перепустки видаються:
штатним працівникам апарату Казначейства;
керівникам територіальних органів Казначейства та їх заступникам.
Постійна перепустка містить прізвище, ім'я, по батькові особи та її фото.
Постійні перепустки видаються за наявності копії наказу, наданої Управлінням кадрової та мобілізаційної роботи, про зарахування на роботу до Казначейства.
Постійна перепустка працівниками, які звільняються з роботи, повертається до бюро перепусток, про що робиться запис в обхідному листі. У разі необхідності входу на територію осіб, які повернули постійні перепустки (отримання кінцевого розрахунку, трудової книжки), вказані особи проходять на територію у порядку, встановленому для відвідувачів.
У разі якщо у працівника з будь-яких причин постійна перепустка відсутня, вхід на територію Казначейства здійснюється за перепусткою відвідувача при пред'явленні документа, що посвідчує особу.
3. Тимчасові перепустки видаються на час дії договору обслуговуючому персоналу за погодженням з одним із заступників Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків з повідомленням начальника Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства.
Тимчасова перепустка містить прізвище, ім'я, по батькові особи та її фото.
4. Перепустка відвідувача поділяється на такі типи:
першого типу;
окремої категорії;
другого типу;
у складі делегації;
за службовими записками.
Перепустка відвідувача першого типу видається для разового відвідування Казначейства та надає право входу до Управління обслуговування Казначейства головним розпорядникам коштів та іншим клієнтам. Порядок входу та перебування на території Казначейства за цією перепусткою визначено у абзаці п'ятому пункту 1 розділу ІІІ цієї Інструкції.
Перепустка відвідувача окремої категорії видається:
працівникам територіальних органів Казначейства, які відряджені до Казначейства для участі у заходах (колегії, збори, семінари, наради, курси підвищення кваліфікації тощо);
особам, які перебувають на стажуванні в Казначействі;
працівникам Міністерства фінансів України;
відвідувачам Голови Казначейства та заступників Голови Казначейства;
громадянам, які звернулися на особистий прийом до керівництва Казначейства.
Перепустка відвідувача другого типу видається клієнтам.
Перепустка відвідувача у складі делегації видається:
іноземним делегаціям, групам чи окремим іноземним громадянам, які беруть участь у нарадах, семінарах, навчаннях тощо. Перепустка відвідувача делегації видається відповідно до нормативно-правових актів на підставі службової записки відділу розвитку Державної казначейської служби України Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку‚ звітності та розвитку Державної казначейської служби України за погодженням із завідувачем Сектору режимно-секретної роботи, Управлінням організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства, Головою Казначейства або одним із заступників Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків при пред'явленні документів, що посвідчують особу. Прийом іноземців здійснюється у супроводі працівника відділу розвитку Державної казначейської служби України Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку Державної казначейської служби України.
Перепустка відвідувача за службовими записками видається:
представникам громадської ради, науково-експертної ради, журналу "Казна України" та інших економічних видань;
представникам засобів масової інформації (далі - ЗМІ).
Перепустки відвідувача у складі делегації, за службовими записками та окремої категорії видаються на підставі службових записок, які надаються Управлінню організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства, що погоджуються Головою Казначейства або одним із заступників згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства), при пред'явленні документа, що посвідчує особу. У службовій записці зазначаються найменування установи, організації, прізвище, ім'я та по батькові відвідувача, час перебування та у разі проведення заходу - його назва та відповідальний за проведення.
Перепустки відвідувача першого типу та другого типу для клієнтів Казначейства видаються на підставі листів керівників розпорядників коштів (або їх заступників), на основі яких формується відповідний реєстр клієнтів, які мають право входу на територію Казначейства (далі - Реєстр клієнтів), за погодженням із завідувачем Сектору режимно-секретної роботи, начальником Управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів (заступником начальника), начальником Управління видатків державного бюджету (заступником начальника) Казначейства.
Перепустки відвідувачів усіх типів видаються при пред'явленні документа, що посвідчує особу, реєструються працівником бюро перепусток в електронному журналі програмного забезпечення "Stop-Net" та при виході з території Казначейства повертаються відвідувачами до бюро перепусток.
5. Реєстр клієнтів, за яким видаватимуться перепустки відвідувачам на наступний рік, формується до 20 грудня поточного року відповідно до цього пункту.
У разі звільнення представника клієнта або необхідності замінити його іншою особою клієнт зобов'язаний у дводенний строк повідомити про це Казначейство, оскільки такий представник підлягає виключенню/включенню з/до Реєстру клієнтів.
Перелік громадян, які зареєстровані на прийом до Голови Казначейства, в установленому порядку подається Організаційно-розпорядчим управлінням Казначейства на погодження Голові Казначейства.
Перелік громадян, які зареєстровані на прийом до заступників Голови Казначейства, оформлюється Управлінням діловодства Казначейства та погоджується Головою Казначейства.
Перелік громадян, які зареєстровані на прийом до керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства, оформлюється самостійними структурними підрозділами та погоджується Головою Казначейства.
Перепустка відвідувача представникам ЗМІ видається на підставі листа-повідомлення ЗМІ про проведення заходу, зареєстрованого в Управлінні діловодства Казначейства, з відповідною резолюцією Голови Казначейства та службової записки начальника Організаційно-розпорядчого управління Казначейства, яка погоджується з Управлінням організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства, в якій вказуються прізвище, ім'я та по батькові, назва ЗМІ, назва заходу, місце проведення, відповідальний за його проведення, час перебування, повний перелік апаратури (із зазначенням марки, серії та номера), яку вносять/виносять представники ЗМІ, при пред'явленні документів, що посвідчують особу.
Керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства, які ініціюють проходження осіб на територію Казначейства, є відповідальними за перебування таких осіб у Казначействі.
Відвідувачам Голови Казначейства та заступників Голови Казначейства за погодженням Голови Казначейства видається перепустка відвідувача окремої категорії.
6. У разі виникнення аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій пропуск працівників аварійно-рятувальних загонів, аварійних, медичних служб, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України (відповідно до Закону України "Про національну поліцію" ), Служби безпеки України (відповідно до Закону України "Про Службу безпеки України" ) здійснюється безперешкодно за наявності документа, що посвідчує особу, у супроводі працівника Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства або чергового охорони.
7. Працівник бюро перепусток на підставі листів, копій наказів Казначейства, службових записок підрозділів Казначейства веде Реєстр клієнтів. Управління організаційних та технічних заходів безпеки постійно контролює його оновлення, два рази на рік здійснює інвентаризацію Реєстру клієнтів на підставі отриманих листів клієнтів.
8. Управління фінансової роботи та господарського забезпечення веде облік перепусток, Управління організаційних та технічних заходів безпеки контролює їх використання, постійно перевіряє перепустки з метою виявлення недійсних перепусток. Про результати перевірок доповідає заступнику Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків.
9. Вхід на територію Казначейства без перепусток забороняється, за винятком осіб, які зазначені у пунктах 6, 7 розділу ІІІ цієї Інструкції.
III. Пропускний режим
1. Доступ до адміністративних будівель та на територію Казначейства працівників, відвідувачів і клієнтів встановлюється (крім вихідних та святкових днів):
для працівників, які входять за постійними перепустками, - з 07.00 до 23.55 (доступ до адміністративних будівель та на територію Казначейства після 23.55 здійснюється виключно за погодженням Голови Казначейства або заступників Голови Казначейства);
для осіб, які входять за тимчасовими перепустками, - з 05.30 до 20.00 (доступ до адміністративних будівель та на територію Казначейства після 20.00 здійснюється виключно за погодженням Голови Казначейства або заступників Голови Казначейства);
для осіб, які входять за перепустками відвідувача окремої категорії, - з 09.00 до 17.30 (час перебування може бути змінено виключно за погодженням Голови Казначейства або заступників Голови Казначейства);
для осіб, які входять за перепустками першого типу, другого типу, у складі делегації та за службовими записками, - з 09.30 до 17.00; напередодні святкових та вихідних днів - з 9.30 до 15.45 (час перебування може бути змінено виключно за погодженням Голови Казначейства або заступників Голови Казначейства).
2. Доступ до адміністративних будівель та вхід/в'їзд на територію Казначейства цілодобово, у святкові та вихідні дні мають право: Голова Казначейства, заступники Голови Казначейства, начальник та заступник начальника Управління фінансової роботи та господарського забезпечення, начальник та заступник начальника Управління організаційних та технічних заходів безпеки, завідувач та працівники Сектору режимно-секретної роботи, начальник Управління діловодства, начальник Управління кадрової та мобілізаційної роботи та працівники Департаменту інформаційних технологій Казначейства відповідно до списку, погодженого Головою Казначейства або одним із його заступників (у разі відсутності Голови Казначейства), поданого до бюро перепусток.
3. Доступ до адміністративних будівель та вхід/в'їзд на територію Казначейства у вихідні та святкові дні з 08.00 до 20.00 для керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства, їх заступників та інших працівників оформлюється службовою запискою, погодженою Головою Казначейства або одним із його заступників згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства). Службова записка передається до Управління організаційних та технічних заходів безпеки напередодні до 15.30 для внесення до програмного комплексу "Stop-Net".
Графік та порядок чергування у вихідні та святкові дні керівного складу самостійних структурних підрозділів Казначейства оформлюються наказами Казначейства.
4. Вхід до адміністративних будівель та на територію Казначейства у вихідні та святкові дні з 08.00 до 20.00 для відвідувачів здійснюється виключно за погодженням Голови Казначейства або особи, яка виконує його обов'язки у разі відсутності Голови Казначейства.
5. Вхід до адміністративних будівель та на територію Казначейства з відео-, кіно-, фототехнікою, записуючими пристроями відвідувачам, які не є представниками ЗМІ, забороняється.
6. До адміністративних будівель Казначейства пропускаються безперешкодно:
Президент України;
Голова Верховної Ради України;
Прем'єр-міністр України;
Голова Конституційного Суду України;
Голова Верховного Суду України;
Перший заступник Голови Верховної Ради України;
Перший віце-прем'єр-міністр України;
Генеральний прокурор України;
віце-прем'єр-міністри України, міністри, Міністр фінансів України та його заступники.
7. Вхід до адміністративних будівель Казначейства у робочий час за посвідченням народного депутата України дозволяється народним депутатам України діючого скликання.
8. Вхід до адміністративних будівель Казначейства посадових осіб органів державної влади здійснюється у присутності представника Казначейства з дозволу Голови Казначейства або одного із його заступників згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства).
9. Черговий охорони інформує секретаря-референта Організаційно-розпорядчого управління про вхід на територію Казначейства осіб, визначених у пунктах 6- 8 цього розділу.
10. Вхід і перебування у приміщеннях Казначейства та на його території особам зі зброєю забороняється, за винятком:
фельд'єгерів спеціального зв'язку;
працівників Управління державної охорони України, що здійснюють охорону посадових осіб згідно з чинним законодавством;
чергових охорони, що здійснюють охорону цінностей, майна та режимних приміщень;
інкасаторів та їх охоронців.
11. Особи, які входять на територію Казначейства та мають перепустку постійну, тимчасову або відвідувача, на вимогу чергового охорони повинні пред'явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, службове посвідчення державного органу). У разі використання перепустки третіми особами така перепустка вилучається працівником охорони та передається начальнику Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства для вжиття відповідних заходів.
12. Черговим охорони забороняється використовувати власну перепустку для забезпечення входу/виходу до/з приміщень та на/з територію(ї) Казначейства третіх осіб.
IV. Порядок ввезення/внесення, вивезення/винесення цінностей, майна та обладнання на/з територію(ї) Казначейства
1. Ввезення/внесення, вивезення/винесення майна, обладнання та матеріалів здійснюється Управлінням фінансової роботи та господарського забезпечення і Департаментом інформаційних технологій через контрольно-пропускні пункти (КПП) на підставі службової записки, погодженої Управлінням організаційних та технічних заходів безпеки та Головою Казначейства або одним із заступників Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства) та матеріально відповідальною особою.
2. При ввезенні/внесенні, вивезенні/винесенні майна, матеріалів та обладнання постові охорони обов'язково перевіряють:
наявність службової записки про ввезення/внесення, вивезення/винесення матеріальних цінностей;
відповідність особистих даних, що вказані у службовій записці, документу, що посвідчує особу працівника (паспорт громадянина, службове посвідчення державного органу);
відповідність фактичної кількості місць та найменувань, що ввозяться/вносяться, вивозяться/виносяться, кількості місць та найменувань, зазначених у службовій записці.
У разі виявлення розбіжностей щодо найменування, кількості або помилок у службовій записці охоронець не пропускає матеріальні цінності за межі Казначейства і негайно доповідає начальнику Управління фінансової роботи та господарського забезпечення і начальнику Управління організаційних та технічних заходів безпеки.
3. В'їзд автомобілів на територію Казначейства здійснюється на підставі службових записок Управління фінансової роботи та господарського забезпечення, Департаменту інформаційних технологій Казначейства, листів публічного акціонерного товариства "Укрексімбанк" та Головного управління Державної фельд'єгерської служби України, погоджених начальником Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства та Головою Казначейства або одним із заступників Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства). Дозвіл на в'їзд автомобіля діє до кінця поточного року.
4. Вивезення сміття, будівельних відходів тощо з території адміністративних будівель Казначейства здійснюється під наглядом чергового охорони.
V. Внутрішньооб'єктовий режим
1. Внутрішньооб'єктовий режим складається із системи правил та заходів, що спрямовані на забезпечення дотримання правил поведінки усіх осіб, які знаходяться в приміщеннях та на території Казначейства.
2. Переліки режимних приміщень складає Сектор режимно-секретної роботи, підписує завідувач Сектору та затверджує Голова Казначейства. Такі приміщення здають під охорону та знімають з охорони відповідальні особи згідно зі списком, що надається черговому охоронцю. Список відповідальних осіб із зразками їх підписів складається Сектором режимно-секретної роботи за підписом завідувача.
Доступ до режимних приміщень здійснюється відповідно до списків посад на доступ до таких приміщень, які підписуються завідувачем Сектору режимно-секретної роботи та керівниками відповідних самостійних структурних підрозділів Казначейства, затверджуються Головою Казначейства.
У режимних приміщеннях дозволяється використовувати тільки захищені в установленому порядку засоби зв'язку.
3. Перелік приміщень, де обробляється інформація з обмеженим доступом в електронному вигляді, та список осіб, які уповноважені на здавання/зняття під/з сигналізацію(ї) та мають право відкривати/закривати приміщення, де обробляється інформація з обмеженим доступом в електронному вигляді, складається Управлінням організаційних та технічних заходів безпеки та затверджується наказом Казначейства.
Переліки інших приміщень з обмеженим доступом та списки осіб, які мають право допуску до них, складають відповідальні за ці приміщення самостійні структурні підрозділи Казначейства та подають на затвердження Голові Казначейства.
Усі зазначені переліки та списки доводяться до відома керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства.
4. Допуск працівників Казначейства до приміщень, де обробляється платіжна інформація в електронному вигляді, регламентується відповідними нормативно-правовими актами Національного банку України та наказами Казначейства організаційно-розпорядчого характеру.
5. Усі види господарських робіт у приміщеннях та на території проводяться обслуговуючим персоналом Казначейства у робочі дні з 05.30 до 20.00. У вихідні дні господарські роботи проводяться з 08.00 до 17.00 згідно зі списком, підготовленим Управлінням фінансової роботи та господарського забезпечення Казначейства, погодженим Головою Казначейства або одним із заступників Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства), з повідомленням Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства.
Виконання невідкладних господарських робіт у позаробочий час, а також у вихідні дні організовує Управління фінансової роботи та господарського забезпечення Казначейства за погодженням з Головою Казначейства або одним із його заступників згідно з розподілом обов'язків (у разі відсутності Голови Казначейства) з повідомленням Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства.
6. Проведення ремонтно-будівельних робіт, робіт з налагодження та відновлення працездатності обладнання підрядними організаціями у приміщеннях та на території Казначейства здійснюється у робочі дні з 08.00 до 20.00, в інший час та у вихідні дні - за дозволом Голови Казначейства або одного із заступників Голови Казначейства (у разі відсутності Голови Казначейства) та у присутності одного з працівників Управління організаційних та технічних заходів безпеки або Управління фінансової роботи та господарського забезпечення.
Згідно з вимогами протипожежної безпеки категорично забороняється проводити вогневі та зварювальні роботи без належного оформлення документів та проведення інструктажу.
7. Складування обладнання, меблів, матеріалів у приміщеннях Казначейства здійснюється Управлінням фінансової роботи та господарського забезпечення Казначейства.
Розміщення на території будь-якого обладнання, меблів тощо погоджується з начальником Управління фінансової роботи та господарського забезпечення та заступником Голови Казначейства згідно з розподілом обов'язків з дотриманням усіх вимог правил техніки безпеки та протипожежної безпеки.
8. Відповідальними за виконання правил пожежної безпеки працівниками у службових приміщеннях Казначейства є керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства.
Забезпечення дотримання вимог протипожежної безпеки на території Казначейства покладається на Управління організаційних та технічних заходів безпеки Казначейства.
VI. Обов'язки працівників щодо виконання вимог пропускного та внутрішньооб'єктового режиму
1. Працівники Казначейства, перебуваючи на території, незалежно від займаної посади та виконання посадових обов'язків зобов'язані:
дотримуватись встановленого пропускного та внутрішньооб'єктового режиму;
перед початком робочого дня отримати у чергового охорони ключі від службових приміщень, про що зробити відмітку у "Журналі прийому (здачі) ключів від службових приміщень Державної казначейської служби України" та від режимних приміщень у "Журналі здавання (приймання) під охорону, зняття (приймання) з охорони режимних приміщень (зон територій), сховищ матеріальних носіїв секретної інформації та ключів від них", перевіривши цілісність відбитків печаток на пеналі та вхідних дверях у службове приміщення;
після закінчення робочого дня перевірити наявність відвідувачів у приміщенні, зачинити вікна, кватирки, вимкнути електроосвітлення, прилади, які споживають електроенергію, персональні комп'ютери, оргтехніку, зачинити і замкнути на замок двері, опломбувати режимні приміщення. Ключі від дверей здати черговому охорони, ключі від режимних приміщень здавати в опломбованому відповідним чином пеналі з чітким відбитком особистої печатки;
приміщення, обладнані засобами охоронної сигналізації, здати під охорону в установленому порядку;
дотримуватись правил техніки безпеки та протипожежної безпеки, уміти користуватися вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння. У разі виявлення спалаху вогню у будівлях чи на території негайно повідомити відповідальну за протипожежний стан особу за телефоном 57-72, охорону - за телефоном 57-46 або 57-47 та міську пожежну охорону - за телефоном 101;
дотримуватись чистоти, не захаращувати меблями, горючими та іншими предметами коридори, сходи, основні та запасні виходи, не залишати відкритими водопровідні крани в туалетних кімнатах.
2. Працівникам Казначейства під час перебування на території незалежно від займаної посади та виконання посадових обов'язків забороняється:
зберігати у службових приміщеннях, сейфах, металевих шафах, шафах для одягу та ящиках столів особисті цінні та коштовні речі;
залишати свою перепустку на робочому місці та передавати іншій особі, розголошувати коди доступу до режимних приміщень та приміщень з обмеженим доступом;
заносити до адміністративних будівель та на територію Казначейства вибухові та вогненебезпечні предмети;
користуватися електронагрівальними приладами з відкритими нагрівальними елементами (кип'ятильниками, обігрівачами тощо); залишати після закінчення робочого часу увімкнену комп'ютерну та іншу оргтехніку (крім тієї, що призначена для цілодобової роботи);
палити у приміщеннях та на території Казначейства, за винятком спеціально відведеного для цього місця.
3. Працівники Казначейства та відвідувачі мають право письмово оскаржити дії працівників охорони, якщо вони перевищили свої повноваження.
4. Порушення пропускного та внутрішньооб'єктового режиму розглядається Головою Казначейства або за його дорученням одним із його заступників.
Начальник
Мобілізаційного відділу
В.П. Бевзюк
Додаток 1
до Інструкції про пропускний
та внутрішньооб'єктовий режим
на території Державної казначейської
служби України
(пункт 1 розділу ІІ)
ДОДАТОК
Додаток 2
до Інструкції про пропускний
та внутрішньооб'єктовий режим
на території Державної казначейської
служби України
(пункт 1 розділу ІІ)
ЗРАЗОК
постійної перепустки