• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, ділянок вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування, в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Методика, Порядок від 16.09.2015 № 726
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 16 вересня 2015 р. № 726
Київ
Про проведення експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення
Відповідно до пункту 33 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити такі, що додаються:
Порядок спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів;
Методику розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів у розрізі Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.
2. Державній фіскальній службі надавати Міністерству фінансів, Державній казначейській службі та відповідним обласним державним адміністраціям розраховані на підставі Методики, затвердженої цією постановою, індикативні показники надходжень митних платежів у розрізі місяців, встановлені Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій митницям:
на 2015 рік, - до 30 вересня 2015 р.;
на 2016 рік, - у 10-денний строк після затвердження розпису (тимчасового розпису) державного бюджету;
у разі внесення змін до закону про Державний бюджет України на відповідний рік, - у 10-денний строк після внесення змін до розпису (тимчасового розпису) державного бюджету.
3. Міністерству фінансів надавати роз'яснення щодо застосування Порядку та Методики, затверджених цією постановою.
Прем'єр-міністр УкраїниА.ЯЦЕНЮК
Інд. 34
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 вересня 2015 р. № 726
ПОРЯДОК
спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів
1. Цей Порядок визначає механізм спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей (далі - перевиконання), до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів.
2. Обсяг перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (Pind), що підлягає розподілу між загальним фондом державного бюджету та спеціальним фондом відповідного обласного бюджету, визначається за такою формулою:
Р = O - O ,
ind m ind
де
O - загальний обсяг надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з
m ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції),
податок на додану вартість з ввезених на митну територію України
товарів (продукції) за звітний місяць за відповідною митницею;
O - загальний обсяг індикативного показника надходжень митних платежів
ind (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України
підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з
ввезених на митну територію України товарів (продукції), встановлений
ДФС для відповідної митниці на звітний місяць.
3. Казначейство повідомляє до 5 числа місяця, що настає за звітним, облдержадміністраціям про суми фактичних надходжень митних платежів за звітний місяць та індикативних показників надходжень митних платежів, встановлених ДФС на звітний місяць для відповідної митниці, та у разі перевиконання у звітному місяці забезпечує перерахування 50 відсотків суми перевиконання до спеціальних фондів обласних бюджетів Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей двома рівними частинами до 10 і 20 числа місяця, що настає за звітним.
У звітності про виконання державного та місцевих бюджетів зазначені операції відображаються за відповідними кодами класифікації доходів бюджетів.
Казначейство у разі перевиконання у грудні забезпечує перерахування 50 відсотків суми перевиконання до спеціальних фондів обласних бюджетів Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей не пізніше ніж протягом останнього робочого (банківського) дня грудня.
4. Отримані відповідними обласними бюджетами кошти від перевиконання спрямовуються Одеською облдержадміністрацією виключно на реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення М-15 Одеса - Рені (на Бухарест), Волинською та Львівською облдержадміністраціями - на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24), Чернівецькою облдержадміністрацією - на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів) (Н-10).
5. Кошти на реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення М-15 Одеса - Рені (на Бухарест), на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06), автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24) та автомобільної дороги загального користування державного значення Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів) (Н-10) перераховуються із спеціального фонду обласного бюджету відповідному розпоряднику бюджетних коштів, визначеному рішенням сесії обласної ради про обласний бюджет на відповідний рік.
При цьому Мінфін визначає окремий код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, за яким будуть проводитися видатки за встановленим напрямом.
6. Казначейство інформує щомісяця до 5 числа наступного періоду Мінфін про обсяг перерахування коштів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів від перевиконання місячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей.
7. Одеська, Волинська, Львівська та Чернівецька облдержадміністрації інформують щомісяця до 25 числа наступного періоду Мінфін, Мінінфраструктури та Казначейство про використання таких коштів.
8. Казначейство інформує щомісяця до 30 числа наступного періоду Кабінет Міністрів України, Верховну Раду України, Президента України та Рахункову палату про щомісячні індикативні показники, фактичні надходження та обсяги спрямування бюджетних коштів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, а також про використання таких коштів.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 вересня 2015 р. № 726
МЕТОДИКА
розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів у розрізі Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя
1. Метою розроблення Методики є визначення щомісячних сум індикативних показників надходжень митних платежів (податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), ввізного та вивізного мита) в розрізі Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя (далі - регіони) відповідно до показників помісячного розпису державного бюджету із зазначених платежів.
2. Методика враховує фактори, які впливають на надходження зазначених платежів, зокрема імпорт та експорт товарів у доларах США, обсяги неоподатковуваного імпорту та експорту, обсяги імпорту енергетичних ресурсів.
3. У розрахунку щомісячних індикативних показників використовується інформація ДФС та Мінфіну.
4. Для розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів на вересень - грудень 2015 р. використовуються дані за вісім місяців 2015 р. щодо обсягів фактичних імпорту та експорту товарів, обсягів неоподатковуваних імпорту та експорту товарів, а також обсягів оподатковуваного імпорту, який підлягав оформленню Енергетичною митницею, у доларах США. Щомісячні індикативні показники надходжень митних платежів на 2016 рік визначаються виходячи з останніх наявних даних щодо обсягів фактичних імпорту та експорту товарів за 2015 рік.
5. Розрахунок щомісячних індикативних показників в розрізі регіонів надходжень митних платежів здійснюється окремо з податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), ввізного та вивізного мита.
6. Обсяги оподатковуваного імпорту товарів визначаються за такою формулою:
Io = Iзаг - Iн,
де
Io - оподатковуваний імпорт товарів, млн. доларів США;
Iзаг - загальний імпорт товарів, млн. доларів США;
Iн - неоподатковуваний імпорт товарів, млн. доларів США.
7. Щомісячні індикативні показники надходжень податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (ПДВ), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (АП) та ввізного мита (ВвМ) (далі - податок) в розрізі регіонів визначаються за такою формулою:
j j
Io - Ie
i i j
j j j Ie ____
Інд = ----------- x (p - p x ----), i = 1,27,j = ПДВ, АП, ВвМ,
i j j j
Io - Ie Io
де
j
Інд - місячний індикативний показник надходжень податку по і-му регіону,
i тис. гривень;
j
P - помісячний розпис надходжень податку, тис. гривень;
j
Io - обкладений податком імпорт товарів в цілому по Україні, млн. доларів
j США;
Io - обкладений податком імпорт товарів по і-му регіону, млн. доларів США;
i
j
Ie - обкладений податком імпорт товарів, який підлягав оформленню
Енергетичною митницею, в цілому по Україні, млн. доларів США;
j
Ie - обкладений податком імпорт товарів, який підлягав оформленню
i Енергетичною митницею, по і-му регіону, млн. доларів США.
8. Обкладені вивізним митом обсяги експорту товарів визначаються за такою формулою:
Ео = Езаг - Ен,
де
Ео - обкладений вивізним митом експорт товарів, млн. доларів США;
Езаг - загальний експорт товарів, млн. доларів США;
Ен - експорт товарів, що не обкладається вивізним митом, млн. доларів США.
9. Щомісячні індикативні показники надходжень вивізного мита в розрізі регіонів визначаються за такою формулою:
Eo
BM i BM ____
Інд = ----- x p , i = 1,27,
i Eo
де
BM
Iнд - місячний індикативний показник надходжень вивізного мита по і-му
i регіону;
BM
Р - помісячний розпис надходжень вивізного мита, тис. гривень;
Ео - обкладений вивізним митом експорт товарів в цілому по Україні,
млн. доларів США;
Ео - обкладений вивізним митом експорт товарів по і-му регіону,
i млн. доларів США.