• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти"

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 13.04.2011 № 400
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 13 квітня 2011 р. № 400
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти"
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 272 від 05.04.2012 № 96 від 11.02.2013 № 203 від 21.03.2018 № 100 від 13.02.2019 № 1208 від 09.12.2020 )
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти", що додається.
Прем'єр-міністр УкраїниМ.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 квітня 2011 р. № 400
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти"
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка закладів культури і мистецтва" для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю "Київські солісти" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне управління справами, а одержувачем бюджетних коштів - Національний камерний ансамбль "Київські солісти" (далі - Ансамбль).
Бюджетні кошти використовуються Державним управлінням справами у межах відповідних бюджетних призначень з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.
( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 272 від 05.04.2012 )
3. Бюджетні кошти спрямовуються на покриття поточних витрат, зокрема оплату праці штатних працівників Ансамблю, службових відряджень, послуг фахівців за цивільно-правовими договорами для сольних виступів під час проведення концертів, транспортних послуг, послуг зв'язку, ремонту і обслуговування обладнання, програмного забезпечення, типографських послуг із забезпечення проведення концертів, сплату податків і зборів (обов'язкових платежів), оплату послуг банківських установ.
4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
5. Обсяг фінансової підтримки, який виділяється Ансамблю як національному художньому колективу, що не має будівель (споруд, приміщень) для публічного виконання творів музичного мистецтва, для покриття витрат, не забезпечених власними доходами, не повинен перевищувати 98 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за підсумками року.
( Пункт 5 в редакції Постанови КМ № 272 від 05.04.2012 )
6. Після закінчення кожного кварталу одночасно з фінансовою звітністю за встановленою Державним управлінням справами формою Ансамблем складається розрахунок обсягу бюджетних коштів на наступний квартал за показниками фінансової звітності виходячи з фактичного обсягу валового доходу.
Ансамбль подає зазначений розрахунок разом з інформацією про залишки бюджетних коштів на його рахунках на звітну дату Державному управлінню справами та Мінфіну.
7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
( Пункт 7 в редакції Постанови КМ № 272 від 05.04.2012 )
8. За підсумками діяльності Ансамблю за 11 місяців поточного року Державне управління справами подає до 10 грудня зазначеного року Мінфіну відповідний розрахунок обсягу бюджетних коштів та в разі потреби пропозиції щодо перерахування в дохід державного бюджету надлишково одержаних асигнувань.
Ансамбль перераховує надлишково одержані бюджетні кошти не пізніше ніж за 10 днів до закінчення року, що підтверджується органом Казначейства.
( Пункт 8 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 272 від 05.04.2012 )
9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.