у Збройних Силах України: |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
ГУЛЯКА Володимира Миколайовича | - | підполковника |
ДЕМ'ЯНЧИКА Григорія Петровича | - | полковника |
ЖАКУНА Олександра Миколайовича | - | полковника |
ЗАВОДИЛІНА Дмитра Михайловича | - | лейтенанта |
ІВАНОВА Ігоря В'ячеславовича | - | підполковника |
ЛИСЮКА Дмитра Сергійовича | - | підполковника |
МАЛАХОВА Андрія Олександровича | - | молодшого лейтенанта |
МАМЕЛІНА Олега Володимировича | - | полковника |
МОЛОКОВА Юрія Володимировича | - | молодшого лейтенанта |
НАЗАРЕНКА Володимира Івановича | - | підполковника |
ПЯНКОВСЬКОГО Миколу Петровича | - | підполковника |
ФАБРИКУ Едуарда Євгенійовича | - | лейтенанта |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
БАРАНОВСЬКОГО Богдана Ігоровича | - | молодшого сержанта |
БІРЮКОВА Дениса Сергійовича | - | молодшого сержанта |
ВОВЧЕНКА Володимира Вікторовича | - | сержанта |
ДАРНИЦЬКОГО Євгенія Андрійовича | - | старшого солдата |
ДОРОГАВЦЕВА Сергія Олександровича | - | солдата |
ДУБНИЦЬКОГО Назара Михайловича | - | сержанта |
ДУДЧЕНКА Максима Володимировича | - | сержанта |
ЖЕРЕЛИКА Миколу Тарасовича | - | сержанта |
ЗЕМ'ЯНКЕВИЧА Ігоря Валерійовича | - | старшого сержанта |
КУПЕЛЬСЬКОГО Юрія Івановича | - | солдата |
КУПЧУ Олександра Вікторовича | - | головного старшину |
ЛІТВІНОВА Сергія Петровича | - | полковника |
МАЛОГО Миколу Анатолійовича | - | сержанта |
НОФЕНКА Максима Олеговича | - | старшого сержанта |
ПОДГОРНОГО Ігоря Руслановича | - | старшого солдата |
ПОДОЛІЧА Олександра Івановича | - | старшого сержанта |
ПОКАЗКУ Дмитра Сергійовича | - | старшого солдата |
РОМАНЮКА Ігоря Дмитровича | - | сержанта |
СКУЙБІДУ Ігоря Анатолійовича | - | сержанта |
СУХІНА Дмитрія Миколайовича | - | старшого лейтенанта |
ФЕДОРУКА Богдана Миколайовича | - | сержанта |
ЧЕРНЕЦЬКОГО Максима Ярославовича | - | старшого лейтенанта |
ЮРЧУКА Павла Павловича | - | капітана |
ЯЗВІНСЬКОГО Віталія Вікторовича | - | молодшого сержанта |
ЯНИЦЬКОГО Юрія Олександровича | - | старшого сержанта |
ЯРОВОГО Миколу Володимировича | - | сержанта |
ЯРОВОГО Сергія Юрійовича | - | старшого сержанта |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
БЕРЕЗОВСЬКУ-ГРИНЬ Аллу Володимирівну | - | заступника начальника відділу Управління Міністерства оборони України, полковника |
Нагородити орденом Данила Галицького |
ВАСЬКІВСЬКОГО Михайла Івановича | - | полковника |
ГНИРЮ Володимира Володимировича | - | полковника |
ГОНЧАРЕНКА Петра Дмитровича | - | капітана 1 рангу |
ЛОКОТУ Олександра Дмитровича | - | генерал-лейтенанта |
МАКСИМЕНКА Максима Анатолійовича | - | капітана |
НЕТРЕБКА Руслана Аркадійовича | - | підполковника |
ТАРАСОВА Сергія Михайловича | - | полковника |
ТРУША Володимира Миколайовича | - | начальника відділу Департаменту Міністерства оборони України |
ШЕРЕМЕТОВА Сергія Івановича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
АБРАНІНА Владислава Валерійовича | - | молодшого сержанта |
БЕРЕЗУ Павла Івановича | - | сержанта |
ДОНЦЯ Ігоря Олексійовича | - | полковника |
ЄВТУШЕНКА Сергія Миколайовича | - | старшого сержанта |
КОНОНЕНКА Сергія Миколайовича | - | солдата |
МАЛОГО Івана Анатолійовича | - | сержанта |
МАРТИНЮКА Вадима Павловича | - | старшого прапорщика |
МОСКВУ Василя Ігоровича | - | солдата |
ОСІЧЕВА Сергія Миколайовича | - | сержанта |
СТЕШЕНКА Юрія Анатолійовича | - | старшого сержанта |
ТАЛЬКА Ігната Михайловича | - | підполковника |
ШКУЛЯ Олега Степановича | - | підполковника |
ШМАЄВСЬКОГО Олександра Всеволодовича | - | солдата |
ЮРЕНКА Олександра Олеговича | - | молодшого сержанта |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
СТЕПАНОВА Сергія Михайловича | - | майора |
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни" |
ФІЛІОНОВИЧ Світлану Петрівну | - | молодшого сержанта |
в органах і підрозділах Служби безпеки України: |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
КОЦЮБУ Олега Анатолійовича | - | полковника |
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня |
ЗУБЦЯ Максима Віталійовича | - | полковника |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
ПОКЛАДА Олександра Валентиновича | - | підполковника |
РУСНАКА Олександра Васильовича | - | полковника |
ЧЕРВІНСЬКОГО Романа Григоровича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
РАДЧУКА Олександра Вікторовича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
ГОЛОЛОБОВА Дмитра Анатолійовича | - | полковника |
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни" |
АНДРУЩЕНКА Сергія Анатолійовича | - | полковника |
Присвоїти почесні звання: |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ" |
КІПТЕНКУ Володимиру Володимировичу | - | генерал-майору |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" |
ПРОКОФ'ЄВІЙ-ЯНЧИЛЕНКО Дарії Михайлівні | - | полковнику |
в органах і підрозділах Національної гвардії України: |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
БОГАЧУКА Едуарда Володимировича | - | сержанта |
ВІТЯЗЯ Дмитра Михайловича | - | капітана |
КОПЄЙКА Олексія Леонідовича | - | старшого сержанта |
КРАСНОПОЛЬСЬКОГО В'ячеслава Володимировича | - | полковника |
МИРОПОЛЬСЬКОГО Івана Леонідовича | - | полковника |
САХНЮКА Кирила Івановича | - | полковника |
СЬОМАКА Дмитра Анатолійовича | - | підполковника |
ФІНОГІНА Максима Анатолійовича | - | солдата |
Нагородити орденом Данила Галицького |
ДРЕМКА Анатолія Івановича | - | полковника |
ТУПІЧАКА Олега Григоровича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
ГНАТЮКА Дениса Анатолійовича | - | сержанта |
МАРЧЕНКА Миколу Сергійовича | - | прапорщика |
НІМЧЕНКА Сергія Миколайовича | - | підполковника |
ОНИЩЕНКА Олександра Юхимовича | - | полковника |
СТЕПАНЦЯ Миколу Миколайовича | - | старшого солдата |
ЦИКАЛА Василя Олександровича | - | сержанта |
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни" |
КУКЧІШВІЛІ Давіта | - | старшого інструктора окремого загону спеціального призначення |
ПІТЮРЕНКА Володимира Сергійовича | - | капітана |
в органах і підрозділах Управління державної охорони України: |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
ЛОГВІНА Сергія Михайловича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
АЛЕКСЄЄВА Олександра Ігоровича | - | полковника |
КОЧМАРА Сергія Григоровича | - | полковника |
ЛАНТУХА Руслана Миколайовича | - | майора |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
ДУДКУ Олександра Вікторовича | - | підполковника |
ЙОВУ Вячеслава Славовича | - | підполковника |
ПОЛОСА Сергія Васильовича | - | майора |
СІТАРА Ігоря Петровича | - | старшого прапорщика |
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни" |
МАНЖОСА Олега Олексійовича | - | майора |
ХОДАЧИНСЬКОГО Віктора Васильовича | - | старшого лейтенанта |
в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України: |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
МАТУСЯКА Едуарда Вікторовича | - | полковника |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
МАЛАНЧІЯ Миколу Олександровича | - | генерал-майора |
Нагородити орденом Данила Галицького |
КОВБАСУ Юрія Михайловича | - | полковника |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
ВАСЬКЕВИЧА Сергія Олександровича | - | підполковника |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
БОБКОВА Костянтина Юрійовича | - | полковника |
ДАРІЧ Марину Віталіївну | - | старшого прапорщика |
МИХАЛКА Володимира Ярославовича | - | підполковника |
ПІНЧУКА Андрія Васильовича | - | підполковника |
ФУРИКА Михайла Михайловича | - | старшого прапорщика |
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни" |
АННЄНКОВА Олександра Олександровича | - | старшого прапорщика |
АПЬОНКІНА Дмитра Володимировича | - | прапорщика |
БОБОКАЛА Сергія Дмитровича | - | старшого прапорщика |
РУДЕНКА Богдана Вікторовича | - | сержанта |
ЯКИМА Василя Васильовича | - | старшого солдата |
в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України: |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
ВЛАСОВУ Інну Анатоліївну | - | підполковника поліції |
Нагородити орденом Данила Галицького |
ЛИЗОГУБА Богдана Вікторовича | - | полковника поліції |
РАТУШЕНКА Сергія Миколайовича | - | полковника поліції |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
БАЦІЯ Анатолія Володимировича | - | майора поліції |
ДАНЬКО Оксану Олександрівну | - | підполковника поліції |
САЛЬНИКА Андрія Олександровича | - | підполковника поліції |
СЛІДЕНКА Віталія Ігоровича | - | капітана поліції |
в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій: |
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня |
БАЩАКА Миколу Йосиповича | - | майора служби цивільного захисту |
ВІННІКА Володимира Анатолійовича | - | підполковника служби цивільного захисту |
ГЛАЗУНА Петра Петровича | - | старшину служби цивільного захисту |
ДАНЧУКА Руслана Івановича | - | старшого прапорщика служби цивільного захисту |
МИХАСЮКА Андрія Мирославовича | - | капітана служби цивільного захисту |
НІЦЕНКА Дмитра Сергійовича | - | прапорщика служби цивільного захисту |
СОЛОНАРЯ Юрія Федоровича | - | старшого лейтенанта служби цивільного захисту |
СТАРОДУБА Дмитра Анатолійовича | - | старшого прапорщика служби цивільного захисту |
ЧЕРЕПАХУ Сергія Івановича | - | полковника служби цивільного захисту |
ШУЛЮКА Вадима Володимировича | - | першого заступника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
АШОН Тетяну Павлівну | - | начальника управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області |
Нагородити медаллю "За врятоване життя" |
ЗАГОРЕЦЬКОГО Андрія Богдановича | - | прапорщика служби цивільного захисту |
ЛОБАНОВА Івана Анатолійовича | - | прапорщика служби цивільного захисту |
ТКАЧА Геннадія Анатолійовича | - | сержанта служби цивільного захисту |
ЯВОРСЬКОГО Дмитра Костянтиновича | - | механіка аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області |
в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України: |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
РЕПЛЯНЧУКА Олександра Васильовича | - | полковника |
РУМЯНЦЕВА Володимира Валерійовича | - | полковника |
СТЕЛЬНИКА Ігоря Валерійовича | - | полковника |
ЮДІНА Олексія Юрійовича | - | полковника |
в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України: |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
КРИВЕНКА Володимира Володимировича | - | старшого радника юстиції |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня |
САВИНЦЯ Владислава Васильовича | - | майора юстиції |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
АПАНАСКОВИЧ Людмилу Вікторівну | - | старшого радника юстиції |
СТРИЖЕВСЬКУ Анжелу Анатоліївну | - | заступника Генерального прокурора |
Нагородити орденом Данила Галицького |
БАЛИТУ Романа Івановича | - | старшого радника юстиції |
Нагородити медаллю "За військову службу Україні" |
СЕРАФИМОВА Олександра Миколайовича | - | капітана юстиції |
Нагородити медаллю "За працю і звитягу" |
КОРОЛЬ Олену Миколаївну | - | головного спеціаліста відділу Департаменту Генеральної прокуратури України |
ПАРАСКЕВИЧА Олега Григоровича | - | радника юстиції |
Присвоїти почесне звання |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" |
ГЕРАЩЕНКУ Едуарду Валентиновичу | - | старшому раднику юстиції |
КОЗИНЕЦЬ Аллі Іванівні | - | старшому раднику юстиції |
ЛЄДОВСЬКИХ Михайлу Володимировичу | - | заступникові начальника Департаменту Генеральної прокуратури України |
РЯБЕНКУ Григорію Миколайовичу | - | державному раднику юстиції 3 класу |
СУХОВЕТРУКУ Ігорю Леонідовичу | - | старшому раднику юстиції |
ЧИЖЕВСЬКОМУ Віктору Броніславовичу | - | старшому раднику юстиції. |