Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня |
РУДЯ Петра Володимировича | - | голову правління акціонерного товариства "Житомирський маслозавод" |
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня |
РОЖКА Миколу Миколайовича | - | директора товариства "Злагода", Дніпропетровська область |
ФІЛІППОВА Анатолія Матвійовича | - | директора зі стратегічного розвитку товариства "Інкерманський завод марочних вин", м. Севастополь |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
АМЕЛІНА Сергія Володимировича | - | першого заступника голови Артемівської районної державної адміністрації, Донецька область |
АНТОНЮКА Луку Васильовича | - | директора товариства "Агрофірма "Медобори", Тернопільська область |
АРСІРІЯ Володимира Вікторовича | - | директора сільськогосподарського товариств "Степ-Агро", Кіровоградська область |
БЄЛІНСЬКОГО Віктора Івановича | - | голову фермерського господарства "Альфа", Харківська область |
БУЛГАКА Олександра Вікторовича | - | тракториста-машиніста товариства "Маяк", Донецька область |
БУСЯ Андрія Федоровича | - | оператора птахоферми селянсько-фермерського господарства "Крупецьагроптиця", Рівненська область |
ВАКУЛЕНКА Михайла Володимировича | - | тракториста підприємства "Агрофірма "Фаворит", Харківська область |
ВАСЮТУ Михайла Васильовича | - | голову фермерського господарства "Козубівське", Полтавська область |
ВЕРЕША Атилла Йосиповича | - | голову фермерського господарства "Ренет", Закарпатська область |
ВІЛЬХОВОГО Петра Васильовича | - | головного агронома підприємства "Західний Буг", Львівська область |
ВІТЮКА Івана Григоровича | - | голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Мрія", Волинська область |
ВОВКА В'ячеслава Володимировича | - | директора товариства "Адоніс Агро", Автономна Республіка Крим |
ГОРБА Володимира Михайловича | - | головного технолога сільськогосподарського товариства "Кримтеплиця", Автономна Республіка Крим |
ГУКОВА Василя Петровича | - | директора акціонерного товариства "Макстрой", Донецька область |
ДИШКАНТА Володимира Михайловича | - | голову фермерського господарства "Пума", Вінницька область |
ДРОНИКА Віктора Сергійовича | - | Голову Державного агентства рибного господарства України |
ЗАДВЕРНЯКА Анатолія Васильовича | - | механізатора фермерського господарства "Добробут", Миколаївська область |
ЗУБРИЦЬКОГО Василя Богдановича | - | голову фермерського господарства "Сяйво-Стрий", Львівська область |
ІВАНЧИКА Віктора Петровича | - | генерального директора товариства "Фірма "Астарта-Київ" |
ІЗБІНСЬКОГО Івана Володимировича | - | директора товариства "Нові аграрні технології", Хмельницька область |
КОВТУНА Григорія Павловича | - | директора підприємства "Агрофірма "Довжанська", Луганська область |
КОНДРАТЮКА Юрія Федоровича | - | головного агронома сільськогосподарського товариства "Перше травня", Херсонська область |
КРОХМАЛЯ Андрія Аркадійовича | - | директора фермерського господарства "Ладіс", Черкаська область |
МОСКАЛЬЧЕНКА Григорія Петровича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Чечеліївське", Кіровоградська область |
МУЗИЧУКА Миколу Сергійовича | - | головного інженера агрофірми "Єрчики", Житомирська область |
ПИСЬМЕННОГО Миколу Григоровича | - | директора підприємства "Агрофірма "Славутич" Дніпропетровська область |
САЛЮК Тетяну Володимирівну | - | доярку акціонерного товариства "Екопрод", Донецька область |
СТЕПАНЮКА Олексія Яковича | - | голову сільськогосподарського товариства імені Богдана Хмельницького, Житомирська область |
СТЕГНІЯ Бориса Тимофійовича | - | директора Національного наукового центру "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" Національної академії аграрних наук України, м. Харків |
ТОДОРОВА Миколу Дмитровича | - | заступника директора сільськогосподарського товариства імені Мічуріна, Одеська область |
ЦИКОВА Валентина Сергійовича | - | завідувача лабораторії Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України, м.Дніпропетровськ |
ШИРИТОВИЧА Володимира Васильовича | - | тракториста товариства "Уманьхімагро", Черкаська область |
ЯРЕНЧУКА Володимира Арсентійовича | - | голову фермерського господарства "Перлина Турії", Волинська область |
ЯСЕНОВОГО Віктора Івановича | - | голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Пинчуки", Київська область |
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня |
СЕЛЕЦЬКУ Ніну Федорівну | - | голову селянського (фермерського) господарства "Центр", Кіровоградська область |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
ГОНЧАРОВУ Ольгу Іванівну | - | завідувача сектору Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру Національної академії аграрних наук України, Автономна Республіка Крим |
ІВАНОВУ Тетяну Іванівну | - | доярку сільськогосподарського товариства "Артеміда", Луганська область |
ІГНАТ Ларису Іванівну | - | генерального директора товариства "Агропрайм Холдинг", Одеська область |
ДАВИДЕНКО Тамару Вікторівну | - | доярку сільськогосподарського підприємства "Нива", Полтавська область |
ДІНЕЦЬ Наталію Олексіївну | - | телятницю державного підприємства "Дослідне господарство Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України" |
КВАЩУК Олену Володимирівну | - | професора кафедри Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область |
КОЛОМІЄЦЬ Людмилу Василівну | - | директора підприємства "Альма Віта", Тернопільська область |
КОСТЮЧКО Аллу Миколаївну | - | фінансового директора підприємства "Агро-Експрес-Сервіс", Рівненська область |
КУБЕЦЬ Ганну Митрофанівну | - | садівника акціонерного товариства "Радгосп "Весна", Автономна Республіка Крим |
КУРИЛО Людмилу Анатоліївну | - | директора державного підприємства "Донецьке обласне підприємство по племінній справі в тваринництві" |
ЛУЦИК Наталію Миколаївну | - | оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Нива", Донецька область |
МАЛЬОВАНЧИК Людмилу Євгеніївну | - | оператора машинного доїння товариства "Сільськогосподарське підприємство "Імені Воловікова", Рівненська область |
НЕДОВЄСОВУ Любов Василівну | - | доярку акціонерного товариства "Підсереднє", Харківська область |
ПЕТРИКАНИН Людмилу Федорівну | - | заступника директора департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації |
СЕВЕРИН Надію Василівну | - | головного економіста товариства "Батьківщина", Запорізька область |
ТЕТЬОРУ Людмилу Миколаївну | - | директора сільськогосподарського товариства "Світанок", Черкаська область |
ХАЛІМОНЧУК Валентину Йосипівну | - | головного агронома агрофірми "Україна", Полтавська область |
ШЛЕМКЕВИЧ Марію Михайлівну | - | доярку аграрного товариства "Свято Трипілля", Івано-Франківська область |
Нагородити медаллю "За працю і звитягу" |
АБРОСІМОВА Олександра Івановича | - | механізатора сільськогосподарського товариства "Вікторія", Дніпропетровська область |
БУЖАКА Івана Степановича | - | головного зоотехніка сільськогосподарського виробничого кооперативу "Зоря", Чернівецька область |
ВЕРБІВСЬКОГО Павла Івановича | - | механізатора товариства "Кочубій", Черкаська область |
ВИХІДЦЕВУ Оксану Миколаївну | - | доярку сільськогосподарського товариства"Вітчизна", Полтавська область |
ГАПОНОВА Григорія Івановича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Хлібороб", Сумська область |
ДЕРЕКУ Геннадія Федоровича | - | голову селянського (фермерського) господарства "Дружба", Харківська область |
ДРАГУН Тетяну Василівну | - | оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Комишанське", Сумська область |
ДРОБОТА Олександра Миколайовича | - | тракториста державного підприємства "Дослідне господарство "Зелені Кошари", Миколаївська область |
КИРНАСІВСЬКОГО Віталія Анатолійовича | - | тракториста акціонерного товариства "Племзавод "Степной", Запорізька область |
КУДРЯВЦЕВА Вадима Віталійовича | - | директора товариства "Малинівка", Донецька область |
МЯКОТКІНА Віктора Олексійовича | - | голову фермерського господарства "Батьківщина-М", Луганська область |
ПОГРЕБНОГО Анатолія Андрійовича | - | тракториста-машиніста державного підприємства "Дослідне господарство "Каховське" Національної академії аграрних наук України", Херсонська область |
ПОМПУША Георгія Дмитровича | - | головного агронома селянського (фермерського) господарства "Бояни-Глиниця", Чернівецька область |
ТІЩЕНКА Анатолія Михайловича | - | головного інженера сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Перше травня", Дніпропетровська область |
ТРЕТЯКА Валерія Ростиславовича | - | механізатора сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область |
ШИДЄРЕВА Івана Дмитровича | - | голову фермерського господарства "Промінь", Одеська область |
Присвоїти почесні звання: |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ" |
ВЛІЗЛУ Василю Васильовичу | - | директорові Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України, доктору ветеринарних наук, професорові, м. Львів |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ" |
БІЛЯНСЬКІЙ Марії Іванівні | - | майстрові лісу Рахинського лісництва державного підприємства "Болехівське лісове господарство", Івано-Франківська область |
ПРИСТУПІ Володимиру Михайловичу | - | директорові державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство", Закарпатська область |
ХАРИКУ Володимиру Михайловичу | - | вальникові лісу Сторожинецького лісництва державного підприємства "Сторожинецьке лісове господарство", Чернівецька область |
ЦЕЛЕНЮ Ярославу Павловичу | - | першому заступникові начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ" |
БОЙЧЕНКУ Сергію Федоровичу | - | головному конструкторові з посівної та ґрунтообробної техніки головного спеціалізованого конструкторського бюро товариства "Науково-виробниче підприємство "Херсонський машинобудівний завод" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ" |
ЖИЛІХІВСЬКОМУ Адаму Станіславовичу | - | завідувачеві відділу Житомирської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини |
КУЗЬМІНУ Анатолію Альбертовичу | - | генеральному директорові товариства "Науково-виробниче підприємство Біофарм", м. Харків |
НЕРОДИКУ Анатолію Спиридоновичу | - | начальникові управління ветеринарної медицини, головному державному ветеринарному інспектору у Маневицькому районі, Волинська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" |
АРТЕМЕНКО Наталії Михайлівні | - | директорові виконавчому товариства "М'ясокомбінат "Ятрань", м. Кіровоград |
СЛОЄВУ Олександру Миколайовичу | - | голові правління акціонерного товариства "Дніпропетровський олійноекстракційний завод" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ" |
АЛЕКСІЄНКУ Станіславу Олександровичу | - | директорові товариства "Птахокомбінат", Миколаївська область |
АНАТІЙЧУКУ Василю Миколайовичу | - | директорові товариства "Покуття-Фрукт", Івано-Франківська область |
БАБИЧУ Миколі Васильовичу | - | директорові сільськогосподарського товариства "Агрокомплекс "Степанецьке", Черкаська область |
БАУЛУ Євгенію Миколайовичу | - | начальникові Державної фітосанітарної інспекції Вінницької області - головному державному фітосанітарному інспектору Вінницької області |
БЕРДИЧЕВСЬКОМУ Миколі Артемовичу | - | виконавчому директорові товариства "Сільськогосподарське підприємство "Агродім", Чернігівська область |
БІЛОУСУ Віктору Івановичу | - | директорові підприємства "Агрофірма Катеринівська-1", Дніпропетровська область |
БІЛОУСУ Сергію Кириловичу | - | голові селянського господарства "Вікторія", Одеська область |
БІСЮКУ Івану Юрійовичу | - | першому заступникові Міністра аграрної політики та продовольства України |
БОГАТЧУКУ Василю Олексійовичу | - | пасічникові товариства "Побережне", Вінницька область |
БОНДАРЕНКУ Миколі Васильовичу | - | начальникові управління агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Херсонська область |
БОНДАРЮ Михайлу Миколайовичу | - | генеральному директорові сільськогосподарського товариства "Інтер", Чернігівська область |
БРАТАНІЧУ Володимиру Андрійовичу | - | директорові філії агрофірми "Заповіт Шевченка" акціонерного товариства "Науково-виробнича фірма "Урожай", Черкаська область |
БУТЕНКУ Олексію Івановичу | - | голові фермерського господарства "Бутенко", Чернігівська область |
ВАРУШІ Віталію Віталійовичу | - | трактористові-машиністу акціонерного товариства "Екопрод", Донецька область |
ВДОВЕНКО Наталії Михайлівні | - | економістові виробничо-комерційної фірми "Агропродресурси", Київська область |
ВЛАСОВІЙ Олені Юріївні | - | завідувачеві кафедри Одеського державного аграрного університету |
ВОЛОШКО Ларисі Леонідівні | - | заступникові директора товариства "Качинський+", м. Севастополь |
ВОРОНЧИХІНІЙ Людмилі Василівні | - | операторові машинного доїння товариства "Бета-Агро-інвест", Донецька область |
ГАРКАВЕНКУ Олександру Івановичу | - | директорові товариства "Агроальянс", Дніпропетровська область |
ГАСЮКУ Анатолію Петровичу | - | директорові товариства "Гарант Агро", Миколаївська область |
ГОВОРУНУ Віталію Миколайовичу | - | голові правління акціонерного товариства "Маки" імені О.П. Сем'янівського, Київська область |
ГОНЧАРУКУ Федору Филимоновичу | - | генеральному директорові сільськогосподарського товариства "Дібрівка-Агросервіс", Київська область |
ЄЛІСЄЄВУ Юрію Яковлевичу | - | голові фермерського господарства "Брати Єлісєєви", Луганська область |
ЗЕЛЕНСЬКОМУ Миколі Олексійовичу | - | голові правління акціонерного товариства "Племзавод "Михайлівка", Сумська область |
ІВАЩЕНКУ Володимиру Луковичу | - | директорові товариства "Журавське", Черкаська область |
КАБУЛІ Миколі Петровичу | - | директорові державного підприємства "Дослідне господарство імені 9 Січня Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України", Київська область |
КАЛЮЖНОМУ Леоніду Олександровичу | - | директорові приватного підприємства "Агрофірма "Промінь", Запорізька область |
КАМІНСЬКОМУ Віктору Францевичу | - | директорові Національного наукового центр "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України", Київська область |
КОВБАСЮКУ Олегу Івановичу | - | директорові товариства "Світанок-Агросвіт" Вінницька область |
КОЛЄСОВУ Віктору Олександровичу | - | операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Росія", Запорізька область |
КУЗЬМИЧУ Андрію Миколайовичу | - | операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Маяк", Рівненська область |
КУТЬКУ Сергію Прохоровичу | - | директорові товариства "Фіторадгосп "Радуга", Автономна Республіка Крим |
КУЧМІ Ярославу Нестеровичу | - | завідувачеві майстерні товариства "Романів", Волинська область |
ЛАПЧУКУ Олександру Віталійовичу | - | голові фермерського господарства "Нива", Рівненська область |
МАКАРЕВИЧУ Ігорю Миколайовичу | - | генеральному директорові товариства "Агрофірма "Подолівська", Харківська область |
МАТЛАЄВУ Василю Миколайовичу | - | директорові сільськогосподарського підприємства агрофірми "Донбас", Луганська область |
МІМЕЮ Борису Миколайовичу | - | головному агрономові колективного сільськогосподарського кооперативу "Дружба народів", Одеська область |
НЕДІЛЬСЬКОМУ Віктору Івановичу | - | керівникові фермерського господарства "Украгро", Чернівецька область |
НІКОЛЕНКУ Олегу Вікторовичу | - | директорові сільськогосподарського підприємства "Банівка", Запорізька область |
НІКОНЕНКО Світлані Володимирівні | - | першому заступникові директора державного підприємства "Завод шампанських вин "Новий Світ", Автономна Республіка Крим |
ПЕТРУКУ Петру Володимировичу | - | директорові товариства "Інтерагроінвест-2007", Київська область |
ПІЧАХЧІ Дмитру Миколайовичу | - | голові фермерського господарства "Родіна", Донецька область |
ПРИЙМІ Вячеславу Івановичу | - | директорові товариства "Агрофірма "Маяк", Полтавська область |
ПУЧЦІ Олегу Анатолійовичу | - | директорові товариства "Україна", Дніпропетровська область |
САХНУ Сергію Вікторовичу | - | рибоводові акціонерного товариства "Чернігіврибгосп" |
СЕНЧУКУ Миколі Олексійовичу | - | директорові сільськогосподарського товариства "Україна", Вінницька область |
СТЕПАНЕНКУ Івану Івановичу | - | директорові підприємства "Імені Калашника", Полтавська область |
СУРІНУ Юрію Григоровичу | - | водію сільськогосподарського підприємства "Агрофірма Новознам'янське", Луганська область |
ТУЛУПОВУ Олегу Геннадійовичу | - | інженерові-гідротехніку Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів |
ТУЧИКУ Андрію Васильовичу | - | директорові державного підприємства "Дослідне господарство "Олександрійське" Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, Вінницька область |
ФІЛОНЕНКУ Вячеславу Григоровичу | - | директорові товариства "Племінний завод "Біловодський", Луганська область |
ЧУМАКОВУ Миколі Дмитровичу | - | машиністові головної насосної станції Ялпутської зрошувальної системи Криничненської експлуатаційної дільниці Болградського міжрайонного управління водного господарства, Одеська область |
ШЕВЧЕНКУ Василю Гнатовичу | - | директорові підприємства "Русь Єдина", Харківська область |
ШЕВЧЕНКУ Михайлу Івановичу | - | голові селянського (фермерського) господарства "Урожай", Сумська область |
ШЛЯХОВЧУКУ Володимиру Андрійовичу | - | начальникові Запорізького обласного управління водних ресурсів |
ШМАГАЮ Сергію Володимировичу | - | керуючому сільськогосподарською дільницею підприємства "Аграрна компанія 2004", Хмельницька область |
ЮЗЕФОВИЧ Надії Федорівні | - | операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства "Племзавод Коростишівський", Житомирська область |
ЯЦУКУ Ігорю Петровичу | - | генеральному директорові державної установи "Інститут охорони грунтів України" Міністерства аграрної політики та продовольства України. |