Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня |
МОТОРНОГО Дмитра Костянтиновича | - | голову приватно-орендного кооперативу "Зоря", Херсонська область |
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня |
КЕЛЬВИЧА Леоніда Миколайовича | - | голову фермерського господарства "Хорс-КЛМ", Житомирська область |
ШИЛОВА Івана Петровича | - | директора колективного підприємства "Білоцерківхлібопродукт", Київська область |
ШУМСЬКОГО Віктора Анатолійовича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня |
АКНЄВСЬКОГО Юрія Петровича | - | генерального директора акціонерного товариства "Бахмутський аграрний союз", Донецька область |
БІЛОГО Леоніда Олександровича | - | головного агронома акціонерного товариства "Артвин", м. Севастополь |
БОГАЙЧУКА Михайла Іларіоновича | - | тракториста сільськогосподарського товариства "Перше травня", Херсонська область |
ДЕРЕВ'ЯНКА Василя Андрійовича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Дружба", Черкаська область |
ЄЖОВА Валерія Микитовича | - | директора Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру, Автономна Республіка Крим |
ІВЧЕНКА Володимира Миколайовича | - | начальника головного управління агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації |
ІУКУРІДЗЕ Елдара Жораєвича | - | голову агропромислового комплексу "Шабо", Одеська область |
КОВАЛЯ Миколу Олексійовича | - | агронома селянського (фермерського) господарства "Україна-2000", Дніпропетровська область |
ПОНОМАРЬОВА Віктора Володимировича | - | тракториста-машиніста товариства "Бета-Агро-інвест", Донецька область |
СТАРІКОВА Володимира Олександровича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства товариства "Агрома", Харківська область |
ТАРАРАЯ Василя Васильовича | - | керівника приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Івана Франка, Волинська область |
ТІЗЕША Павла Павловича | - | голову фермерського господарства "Тізеш", Закарпатська область |
ФЕДОРЯК Мафту Василівну | - | доярку сільськогосподарського виробничого кооперативу "Зоря", Чернівецька область |
ЧЕРВІНСЬКОГО Мирослава Васильовича | - | директора приватного підприємства "Степан Мельничук", Івано-Франківська область |
ЧУЖМИРА Михайла Андрійовича | - | заступника Міністра аграрної політики та продовольства України - керівника апарату |
ШИНГЛЕРА Геннадія Павловича | - | водія сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Промінь", Одеська область |
ШКРУМА Василя Павловича | - | директора товариства "Агрофірма ім. Ватутіна", Запорізька область |
ЯРЕМЧУКА Олександра Степановича | - | першого проректора, професора кафедри Вінницького національного аграрного університету |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня |
БАРИЛО Надію Корніївну | - | директора сільськогосподарського товариства "Ковалі", Полтавська область |
КАВЕРЗІНУ Зінаїду Ігамбердівну | - | голову фермерського господарства "Веселе", Харківська область |
КАЧИНСЬКУ Людмилу Петрівну | - | доярку акціонерного товариства "Агрокомбінат "Слобожанський", Харківська область |
КОСТЮК Любов Степанівну | - | техніка штучного осіменіння маточного поголів'я в господарствах населення Годомичівської сільської ради Маневицького району, Волинська область |
МАКСИМЕНКО Валентину Миколаївну | - | директора фермерського господарства "Аннушка", Миколаївська область |
ПОЛЯКОВУ Любов Пантеліївну | - | генерального директора товариства "Агрофірма "Слобожанська", Луганська область |
ПОПОВУ Валентину Михайлівну | - | директора товариства "Агропромислова компанія", Запорізька область |
СІМ'ЯЧКО Ганну Михайлівну | - | директора приватного підприємства "Україна", Житомирська область |
СТАДНІК Неонілу Михайлівну | - | голову фермерського господарства "Пролісок", Хмельницька область |
Нагородити медаллю "За працю і звитягу" |
АНЦУПОВА Ігоря Анатолійовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Мирна долина", Луганська область |
АРТЮХ Ніну Миколаївну | - | оператора машинного доїння товариства "Смотриківське", Полтавська область |
БЕСАГУ Наталію Василівну | - | тваринника цеху дочірнього підприємства "Ілліч-Агро Умань", Черкаська область |
БУТИМОВА Анатолія Федоровича | - | водія товариства "Бочечківське", Сумська область |
МІНІЧА Олександра Андрійовича | - | голову селянсько-фермерського господарства "Мініч", Полтавська область |
МОШАКА Ігоря Петровича | - | тракториста товариства "Зелена нива", Чернівецька область |
СВІРІДОВУ Тетяну Олександрівну | - | оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Нива", Донецька область |
ТРОФИМЕНКО Марію Олександрівну | - | оператора машинного доїння Буринської філії акціонерного товариства "Райз-Максимко", Сумська область |
ЧЕПАКА Петра Федоровича | - | тракториста-машиніста товариства "Агрофірма "Світанок", Донецька область |
ЯКУБЕНКА Анатолія Степановича | - | механізатора фермерського господарства "Новоселиця", Черкаська область |
ЯРОШЕНКА Олександра Миколайовича | - | машиніста насосних установок Роздольненського міжрайонного управління водного господарства, Автономна Республіка Крим |
Присвоїти почесні звання: |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ" |
ДАЩЕНКУ Анатолію Миколайовичу | - | директорові державного підприємства "Пирятинське лісове господарство", Полтавська область |
ШАПЦІ Олексію Віталійовичу | - | майстрові лісу Великокопанівського лісництва державного підприємства "Великокопанівське лісомисливське господарство", Херсонська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ" |
ДРАГАНУ Олегу Григоровичу | - | начальникові управління, головному державному інспектору ветеринарної медицини в Новоазовському районі, Донецька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ" |
КАЛИТЦІ Валентині Василівні | - | завідувачеві кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" |
ГАРКУШІ Олексію Юрійовичу | - | генеральному директорові акціонерного товариства "Артемівськ Вайнері", Донецька область |
ПІДЛУБНОМУ Сергію Володимировичу | - | директорові товариства "Панда", Черкаська область |
ФЕДОТОВУ Володимиру Дмитровичу | - | директорові департаменту акціонерного товариства "Луганський м'ясокомбінат" |
ХОЛОДУ Івану Степановичу | - | директорові товариства "Техагро-ЛТД", м. Луганськ |
ЧАЛЕНКУ Володимиру Івановичу | - | начальникові виробництва багатопрофільного підприємства "ВИМАЛ", Чернігівська область |
ШАТАЛОВУ Миколі Олександровичу | - | голові правління акціонерного товариства "Керченський рибокомбінат", Автономна Республіка Крим |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ" |
СОРОКІНУ Анатолію Львовичу | - | ветеранові природоохоронної галузі, Закарпатська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ" |
АНДРУХОВУ Сергію Володимировичу | - | директорові товариства "Агрофірма "Земля", Дніпропетровська область |
БЕРЕЗЯНСЬКОМУ В'ячеславу Олексійовичу | - | керівникові сільськогосподарського підприємства "Дружба", Миколаївська область |
ВАВРИНОВИЧУ Валентину Володимировичу | - | директорові товариства "Україна", Волинська область |
ВАЩУКУ Олегу Володимировичу | - | директорові товариства "Агрофірма Трипілля", Рівненська область |
ГРИНИКУ Ігорю Володимировичу | - | директорові Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, Київська область |
ЄРМАКУ Михайлу Григоровичу | - | доярові філії "Чемер" державного підприємства "Чайка" Державного управління справами |
ЖИДЕЛЮ Івану Івановичу | - | головному агрономові сільськогосподарського товариства "Відродження", Миколаївська область |
ЖУЛАЮ Юрію Олексійовичу | - | генеральному директорові товариства "СВК Україна", Кіровоградська область |
ЗІНЧЕНКУ Віктору Васильовичу | - | директорові приватної агрофірми "Україна", Київська область |
КІСТЕЧКУ Олександру Дмитровичу | - | директорові товариства "Дніпро", Херсонська область |
КОЛІСНИКУ Олександру Івановичу | - | директорові підприємства "Агрофірма Світанок", Харківська область |
КОЛПАКУ Георгію Васильовичу | - | голові правління виробничого сільськогосподарського кооперативу "Україна", Дніпропетровська область |
КОРНІЄНКУ Михайлу Семеновичу | - | директорові Кіровської філії акціонерного товариства "Науково-виробнича фірма "Урожай", Черкаська область |
ЛАНТРАТОВУ Миколі Івановичу | - | головному агрономові сільськогосподарського товариства "Тімірязевське", Донецька область |
ЛИМАРЮ Василю Олександровичу | - | головному технологові товариства "Агропрайм Холдинг", Одеська область |
ЛЮБОВЕЦЬКОМУ Василю Леонтійовичу | - | директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Зеленогірськ", Автономна Республіка Крим |
МАЛЯРУ Анатолію Миколайовичу | - | начальникові цеху державного підприємства "Садовод", м. Севастополь |
МАСЛІЙОВУ Сергію Володимировичу | - | заступникові голови Луганської обласної державної адміністрації |
НАДТОЧИЮ Миколі Олександровичу | - | голові фермерського господарства "Світанок", Сумська область |
НИКЕРУЮ Степану Степановичу | - | директорові товариства аграрного підприємства "Колос-2", Тернопільська область |
ОЦАБРИКУ Віктору Петровичу | - | головному зоотехнікові державного підприємства "Дослідне господарство "Олександрівське", Вінницька область |
ПАНЬКОВЕЦЬКІЙ Марії Михайлівні | - | головному зоотехнікові сільськогосподарського товариства "Прогрес-плюс", Львівська область |
РОМАНОВСЬКОМУ Юрію Миколайовичу | - | директорові товариства "Райз-Захід", Рівненська область |
РУДНИЦЬКОМУ Віктору Анатолійовичу | - | начальникові інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Рівненської обласної державної адміністрації |
САРБАШУ Валерію Антоновичу | - | директорові товариства "Маріупольська птахофабрика", Донецька область |
СВІРСЬКОМУ Геннадію Анатолійовичу | - | генеральному директорові товариства "Агробізнес ТСК", Сумська область |
СЕМЕНЯЦІ Володимиру Павловичу | - | голові Яготинської районної державної адміністрації, Київська область |
ТКАЧЕНКО Людмилі Федорівні | - | голові селянського (фермерського) господарства "Полісся", Дніпропетровська область |
ЦВІГУНУ Миколі Севаст'яновичу | - | керуючому відділком "Степове" державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України |
ЦИБЕНКУ Володимиру Григоровичу | - | директорові державного підприємства "Дослідне господарство імені Декабристів Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України" |
ЦУШКУ Єфрему Петровичу | - | директорові акціонерного товариства "Агрофірма ім. С. Лазо", Одеська область |
ЧЕРЕНКОВУ Юрію Васильовичу | - | начальникові Снігурівського управління водного господарства Миколаївського обласного управління водних ресурсів |
ШВАБУ Михайлу Дмитровичу | - | начальникові Овруцького міжрайонного управління водного господарства Житомирського обласного управління водних ресурсів |
ШВЕЦЮ Володимиру Івановичу | - | директорові сільськогосподарського товариства "Кряж і К", Вінницька область |
ШЕВЧЕНКУ Олександру Миколайовичу | - | директорові товариства "Промінь", Запорізька область |
ШОКАЛУ Андрію Миколайовичу | - | голові селянського (фермерського) господарства "Україна", Житомирська область |
ШУМЕЙКУ Михайлу Яковичу | - | генеральному директорові приватного підприємства "Агропрогрес", Чернігівська область |
ЮРЕСКУЛУ Борису Петровичу | - | голові селянського (фермерського) господарства "Колос", Одеська область. |