по Автономній Республіці Крим |
ВОЛОШКА Леоніда Миколайовича | - | водія управління З'єднувального каналу, смт Первоймайське |
ГАСІМОВА Гошгара Шахбазовича | - | начальника дільниці ботанічного заказника загальнодержавного значення "Новий Світ" Судацького лісництва державного підприємства "Судацьке лісомисливське господарство" |
ЗЕМЛЯНИЧЕНКО Марину Олександрівну | - | письменницю, м. Ялта |
КИСЕЛЬ Валентину Олексіївну | - | директора Чорноморської централізованої бібліотечної системи |
ЛЕБЕДЄВУ Валентину Яківну | - | головного лікаря Мар'янівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Красногвардійське територіальне медичне об'єднання" |
ПАВЛЮКА Олексія Васильовича | - | тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства "Джанкойська-Нива" |
ПАНОВУ Валентину Олександрівну | - | соціального працівника комунальної установи "Євпаторійський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" |
СМИРНОВА Анатолія Григоровича | - | рисівника сільськогосподарського товариства "Злагода", Совєтський район |
СТЕБЛІВСЬКОГО Валерія Кузьмича | - | генерального директора товариства "Примор'є Агро", Сакський район |
ХОМЯКОВУ Галину Миколаївну | - | заступника директора Білогірської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 3 Білогірської районної ради Автономної Республіки Крим |
по Вінницькій області |
БІЛОУСА Олександра Івановича | - | головного лікаря Оратівської центральної районної лікарні |
БРИЧУКА Миколу Юхимовича | - | водія сільськогосподарського товариства "Савинецьке", Тростянецький район |
ВАКОЛЮКА Василя Степановича | - | голову селянсько-фермерського господарства "Ранок-В", Козятинський район |
ГЕРАСИМЕНКА Володимира Іларіоновича | - | директора "Селянського (фермерського) господарства Герасименка В. І.", Теплицький район |
ДУБОВОГО Павла Васильовича | - | керівника клубу відокремленого підрозділу Південно-Західної залізниці санаторію "Медичний центр реабілітації залізничників", м. Хмільник |
ІВАСЬКА Михайла Кіндратовича | - | директора підприємства "Золотий колос", Шаргородський район |
КАЗЬМІРИШЕНА Станіслава Йосиповича | - | директора загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Писарівка, Ямпільський район |
МАКУШИНСЬКОГО Олега Володимировича | - | голову фермерського господарства "Придністровське", Могилів-Подільський район |
МЕЛЬНИК Валентину Володимирівну | - | доярку дослідного господарства "Олександрівське", Тростянецький район |
ТВЕРДОГО Віктора Михайловича | - | директора підприємства "Біофарм", Літинський район |
ХВОРОСТОВСЬКОГО Валерія Миколайовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Дружба", Тульчинський район |
ЦИБАЛЯ Олександра Михайловича | - | директора товариства "Колос Поділля", Хмільницький район |
по Волинській області |
АНТОНЮКА Миколу Володимировича | - | завідувача відділу Любешівської районної санітарно-епідеміологічної станції |
БІЛЕВИЧ Любов Андріївну | - | лікаря Рожищенської центральної районної лікарні |
ВЕЛЬМУ Миколу Григоровича | - | редактора Ковельської громадсько-політичної газети "Вісті Ковельщини" |
ГОЛОВЕНЦЯ Михайла Григоровича | - | завідувача відділення Маневицької центральної районної лікарні |
ГУРСЬКОГО Віктора Олексійовича | - | голову сільськогосподарського кооперативу "Перемога", Іваничівський район |
ДУДАРЧУКА Адама Харитоновича | - | голову Шацької районної ради ветеранів України |
ЗАЙ Світлану Олексіївну | - | голову сільськогосподарського кооперативу "Молочний", Володимир-Волинський район |
КОРЦЯ Данила Трохимовича | - | лікаря Нововолинської центральної міської лікарні |
МАЦЬОХУ Віталія Володимировича | - | голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Слава", Турійський район |
НЕВОДНІЧИК Тетяну Леонідівну | - | головного лісничого державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство" |
НОВОСАД Тетяну Анатоліївну | - | керівника сільськогосподарського підприємства "Озірці", Горохівський район |
ПАНАСЮКА Ярослава Васильовича | - | ветерана праці, м. Любомль |
ПОНЕДІЛЬНИКА Ярослава Володимировича | - | Мельнико-Мостищенського сільського голову, Камінь-Каширський район |
ПРИТУЛУ Василя Олексійовича | - | ветерана праці, смт Локачі |
СЕРЕДУ Володимира Віталійовича | - | головного агронома сільськогосподарського товариства "Романів", Луцький район |
СМОЛЯРА Володимира Анатолійовича | - | директора Володимир-Волинського вищого професійного училища |
ЧУЛЬ Віту Федорівну | - | директора загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Любитів, Ковельський район |
по Дніпропетровській області |
АПАЛЬКОВУ Зою Василівну | - | вихователя дошкільного навчального закладу № 14 "Струмочок", м. Новомосковськ |
БУРЯКА Олександра Миколайовича | - | генерального директора сільськогосподарського підприємства "Агросфера", Юр'ївський район |
ДЕНЬГІНУ Ольгу Михайлівну | - | голову Дніпропетровської міської громадської організації "Спортивний клуб "Метеор" |
КОВАЛЕНКА Івана Івановича | - | голову комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Криворізької міської ради |
КОЛІСНИК Олену Петрівну | - | пенсіонерку, голову ради ветеранів сільськогосподарського товариства "Родіна" Покровського району |
ЛЄСНЯК Любов Федорівну | - | підприємця, П'ятихатський район |
ЛИСЕНКА Володимира Геннадійовича | - | директора гірничо-транспортного виробництва філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" приватного акціонерного товариства "Кримський ТИТАН" |
ЛОБА Анатолія Афанасійовича | - | лікаря рентгенологічного відділення Першотравенської центральної міської лікарні |
МАЛЬЧЕНКА Олександра Степановича | - | пенсіонера, м. Нікополь |
РАКІТУ Ірину Віталіївну | - | матір п'яти дітей, м. Дніпропетровськ |
СІТАЛА Андрія Миколайовича | - | начальника відокремленого структурного підрозділу "Локомотивне депо Синельникове" державного підприємства "Придніпровська Залізниця" |
СЛІПЧЕНКО Світлану Іванівну | - | тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Павлоградського району |
по Донецькій області |
АРХІМАНДРІТОВУ Людмилу Василівну | - | головного хормейстера комунального закладу "Палац культури імені О. С. Пушкіна" м. Донецька |
БАХТІОЗІНА Олега Наумовича | - | художнього керівника Донецької обласної філармонії |
БІБІКОВА Юрія Васильовича | - | голову Калінінської районної у м. Донецьку організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" |
БОГОСЛАВСЬКОГО Юрія Антоновича | - | начальника цеху філії "Металургійний комплекс" акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод" |
БОЙЦОВА Василя Григоровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Красноармійськ |
БОБРОВСЬКОГО Миколу Петровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Шахтарський район |
БУВАЛУ Майю Григорівну | - | заступника голови Донецької обласної організації жінок Спілки жінок України |
ГОЛУБА Івана Юхимовича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Костянтинівський район |
ГУБЕНКА Євгена Петровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Маріуполь |
ДАВІШНЬОГО Тимофія Максимовича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Сіверськ |
ЗАРЕЧЕНСЬКОГО Георгія Петровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Новоазовськ |
ІВАНОВА Івана Радіоновича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Ясинуватський район |
КІРІЄНКА Олександра Даниловича | - | пенсіонера, м. Донецьк |
ЛІВЕНЦОВА Леонтія Гавриловича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Тельманівський район |
МАРИЧЕВУ Аллу Дмитрівну | - | слюсаря Костянтинівського державного хімічного заводу |
МОРОЗОВА Бориса Івановича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Шахтарськ |
МІРОНОВА Володимира Васильовича | - | технічного директора товариства "Шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка" |
ОСІПОВУ Валентину Сергіївну | - | пенсіонерку, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Дзержинськ |
ПАВЛІЯ Володимира Григоровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Сніжне |
ПАНАСОВСЬКОГО Олега Григоровича | - | пенсіонера, м. Світлодарськ |
ПАЩЕНКА Івана Тимофійовича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Красноармійський район |
ПИСАРЕНКА Віктора Никифоровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Дружківка |
ПРИСТРОЙКА Бориса Савича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Макіївка |
САЄНКА Григорія Івановича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Горлівка |
СОРОКІНА Івана Федоровича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Єнакієве |
СТРЕЛЬЧЕНКА Петра Остаповича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Авдіївка |
ХАРАБАДОТ Надію Яківну | - | пенсіонерку, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Добропілля |
ХІМОЧКА Миколу Івановича | - | пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Мар'їнка |
ШАБАН Любов Павлівну | - | сестру медичну Мангушської амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги |
ЯКУТЧИКА Олександра Марковича | - | пенсіонера, м. Донецьк |
по Житомирській області |
БАРАНЮКА Олександра Олександровича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Лад", Житомирський район |
БОБАРЧУК Галину Петрівну | - | соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чуднівського району |
БОВСУНОВСЬКОГО Олексія Івановича | - | столяра відокремленого підрозділу Локомотивне депо Коростень державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" |
ГЕТЬМАНА Петра Григоровича | - | оператора крану державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Овруцький район |
ДАНИЛИШИНУ Галину Павлівну | - | соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району |
ДМИТРЕНКА Василя Миколайовича | - | крановщика державного підприємства "Житомирський облавтодор" філії "Народицький автодор" |
КАШИЦЮ Вячеслава Михайловича | - | директора приватного підприємства "Полісся", Малинський район |
КЛИМЧУК Наталію Іванівну | - | директора підприємства "Климчук", Бердичівський район |
КУЧЕРЯВЕНКА Миколу Євгеновича | - | механізатора підприємства "Верлоцьке", Радомишльський район |
ЛАВРЕНЧУК Катерину Дмитрівну | - | голову правління Новоград-Волинської міської асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія" |
ЛАЙЧУКА Григорія Володимировича | - | Клітищенського сільського голову, Черняхівський район |
ПИЛИПЧУКА Володимира Івановича | - | голову селянського (фермерського) господарства імені Мічурина, Ружинський район |
ПРОКОП'ЮКА Олега Івановича | - | заступника директора товариства "Фларішін Трейд", Володарсько-Волинський район |
СЕМЧУК Лідію Володимирівну | - | швачку акціонерного товариства "Бердичівська фабрика одягу" |
ШЕВЧУКА Леоніда Анатолійовича | - | директора Малинської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 |
ШКАРЛІНСЬКОГО Віталія Миколайовича | - | пожежного 45-ї професійної пожежної частини смт Червоноармійськ Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Житомирській області |
ЯНЧЕВСЬКУ Любов Володимирівну | - | вчителя Міньковецької загальноосвітньої школи I -II ступенів, Андрушівський район |
по Закарпатській області |
БАРАНА Василя Васильовича | - | завідувача відділення для постійного та тимчасового перебування пенсіонерів та інвалідів у селі Люта, Великоберезнянський район |
ДИКУН Єлизавету Іванівну | - | помічника вихователя Виноградівського дошкільного навчального закладу № 9 |
КЕНСІЦЬКОГО Володимира Леопольдовича | - | водія-кіномеханіка клубу військової частини А1778, м. Ужгород |
КРІЧФАЛУШІЯ Юрія Федоровича | - | викладача Тячівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату |
ПАВЛЮЧКА Івана Дмитровича | - | Чорнотисянського сільського голову, Рахівський район |
по Запорізькій області |
БАРЗАКОВСЬКОГО Олексія Івановича | - | слюсаря комунального підприємства "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради |
БЕДЮХА Віктора Миколайовича | - | тракториста-машиніста товариства "Імені Гагаріна", Великобілозерський район |
БЕЗПАЛЬКА Валерія Анатолійовича | - | заступника начальника цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя |
ГЕРЦА Миколу Олександровича | - | тракториста-комбайнера товариства "Олександрівка", Приазовський район |
ГОГУНСЬКОГО Андрія Владленовича | - | директора сільськогосподарського товариства "Токмачани", Чернігівський район |
ГОЛУБА Анатолія Миколайовича | - | налагоджувальника виробничого підрозділу "Мелітопольський моторний завод" акціонерного товариства "Запорізький автомобілебудівний завод" |
ГРИШИНА Володимира Володимировича | - | механізатора товариства "Валена", Запорізький район |
ДРАМАРЕЦЬКОГО Василя Пилиповича | - | начальника котельної комунального підприємства "Дніпрорудненські теплові мережі", Василівський район |
ЗАГУМЕННУ Ірину Вікторівну | - | адвоката юридичної консультації, Токмацький район |
МАКАРОВУ Людмилу Іванівну | - | заступника директора державного навчального закладу "Михайлівське вище професійне училище" |
МУСІХІНУ Галину Петрівну | - | вчителя комунального закладу "Веселівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Веселівської районної ради Запорізької області" |
СИМОНЕНКА Івана Миколайовича | - | тракториста товариства "Агрофірма "40 років Жовтня", Куйбишевський район |
ТЕРЕЩУКА Миколу Вікторовича | - | механізатора товариства "Зоря", Вільнянський район |
ХРАПАЛЯ Ігоря Юрійовича | - | слюсаря-ремонтника дочірнього підприємства "Гуляйпільський механічний завод" акціонерного товариства "Мотор Січ" |
ЧИСТИКОВА Миколу Івановича | - | налагоджувальника обладнання акціонерного товариства "Запорізький автомобілебудівний завод" |
ШАМРАЯ Сергія Петровича | - | вчителя Новоселівської загальноосвітньої школи І - III ступенів Пологівської районної ради |
ЯРОВЕНКО Тетяну Дмитрівну | - | приймальника замовлень Якимівського цеху експлуатації акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Запоріжгаз" |
по Івано-Франківській області |
ВИСОЧАНСЬКУ Наталію Мар'янівну | - | головного лікаря Долинської міської дитячої лікарні |
ГРИГОРУК Аделю Григорівну | - | старшого наукового співробітника лабораторії "Гуцульська етнопедагогіка та гуцульщинознавство" Національної академії педагогічних наук України, м. Косів |
КЛЕБАНА Богдана Зіновійовича | - | Богородчанського селищного голову |
КУРАВСЬКОГО Зіновія Васильовича | - | пенсіонера, м. Снятин |
ЛЕОЧКА Степана Степановича | - | лікаря Галицької центральної районної лікарні |
МАТКОВСЬКОГО Йосипа Миколайовича | - | директора Коломийської гімназії імені М.Грушевського |
МИКИТЧУК Марію Степанівну | - | директора Будинку культури села Росохач, Городенківський район |
МОЛДАВЧУК Марію Василівну | - | директора Яблуницької загальноосвітньої школи I - III ступенів Яремчанської міської ради |
ОРЛА Сергія Степановича | - | керівника народного аматорського муніципального оркестру народної музики "Аркан" Надвірнянського районного будинку культури |
ПОПАДЮК Аллу Анатоліївну | - | директора Раківчицької загальноосвітньої школи I - III ступенів Коломийської районної ради |
РОМАНИШИНА Миколу Михайловича | - | головного агронома сільськогосподарського товариства "Уїзд", Рогатинський район |
СЕКРЕТУ Євгена Петровича | - | пенсіонера, Тисменицький район |
ЦИМБАЛІЯ Володимира Васильовича | - | керівника гуртків Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості |
ЮРНЮК Марію Михайлівну | - | Пробійнівського сільського голову, Верховинський район |
по Київській області |
ЖАЛДАК Маргариту Павлівну | - | директора Згурівської дитячої музичної школи |
ЖУРБУ Олександра Валерійовича | - | заступника директора товариства "Будінвестконтакт", Києво-Святошинський район |
КОЛЕСНІКА Ярослава Федоровича | - | головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер" |
МЕЛЬНИЧЕНКО Ольгу Олександрівну | - | пенсіонерку, Поліський район |
ОЛІЙНИКА Володимира Олександровича | - | ветерана праці, Васильківський район |
ПАРХОМЕНКА Володимира Григоровича | - | тракториста фермерського господарства "Журавушка", Броварський район |
ПИПКА Юрія Вікторовича | - | вчителя Великоснітинської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Фастівський район |
ПІКУЛЯ Олександра Петровича | - | майстра лісових культур Ставищенського лісництва "Білоцерківське лісове господарство" |
ПОЛІЩУКА Петра Івановича | - | вчителя Черепинського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I - III ступенів - дитячий садок", Тетіївський район |
РУБІШ Любов Петрівну | - | оператора машинного доїння товариства "Агрофірма Крюківщина", Києво-Святошинський район |
СРІБНОГО Олександра Миколайовича | - | вчителя Фастівського навчально-виховного комплексу "Ліцей інформаційних технологій - середня загальноосвітня школа I - III ступенів № 9" |
ШЕЛУДЬКО Наталію Петрівну | - | директора Богуславської школи мистецтв |
ШУЛЬЖЕНКО Марію Михайлівну | - | вчителя Мархалівської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Васильківський район |
ЩЕРБАКА Валентина Григоровича | - | директора сільськогосподарського підприємства імені Гагаріна, Сквирський район |
по Кіровоградській області |
БІДНОГО Миколу Миколайовича | - | водія приватного підприємства "Дружба", Петрівський район |
БОЮКА Василя Миколайовича | - | заступника головного лікаря по поліклініці Маловискіської центральної районної лікарні |
БУРЛАКУ Валентину Василівну | - | керівника зразкового фольклорного колективу "Чорнобривці" Ульяновського районного будинку культури |
ВОЙТЕНКА Анатолія Івановича | - | голову Світловодської регіональної (міської) організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів, м. Світловодськ |
ГРУШЕВСЬКОГО Віталія Анатолійовича | - | генерального директора товариства "Метсервіс груп", Голованівський район |
КОВАЛЕНКА Миколу Володимировича | - | Куцеволівського сільського голову, Онуфріївський район |
КОВАЛЬ Вікторію Григорівну | - | доярку сільськогосподарського підприємства "Україна", Устинівський район |
КОСЕНКА Леоніда Федоровича | - | голову фермерського господарства "Землероб", Новоукраїнський район |
МАНЗЮКА Сергія Миколайовича | - | Казавчинського сільського голову, Гайворонський район |
МАРДАШ Ганну Василівну | - | Жовтневого сільського голову, Устинівський район |
МІРЗОЄВУ Антоніну Анатоліївну | - | завідувача Добровеличківського дошкільниого навчального закладу "Ромашка" |
НАГНИБІДУ Анатолія Афанасійовича | - | головного лікаря Компаніївської центральної районної лікарні |
ПАВЛОЦЬКОГО Євгенія Костянтиновича | - | хірурга Вільшанської центральної районної лікарні |
ПІДОПРИГОРУ Миколу Анатолійовича | - | комбайнера товариства "СВК Україна", Добровеличківський район |
ПОДЛЄСНУ Людмилу Василівну | - | заступника директора Кіровоградського обласного центру народної творчості |
СТЬОЖКУ Володимира Івановича | - | начальника філії "Олександрівський райавтодор" дочірнього підприємства "Кіровоградський облавтодор" державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" |
по Луганській області |
БЕРЕНЗОНА Ігоря Михайловича | - | голову правління товариства "Сільгоспсервіс", м. Луганськ |
ВАСИЛЬЧЕНКО Марію Гаврилівну | - | голову Краснодонської районної ради ветеранів |
ВЕЛИКОХАТСЬКУ Галину Василівну | - | директора комунального позашкільного навчального закладу "Музична школа естетичного виховання № 1", м. Луганськ |
ДЗЮБУ Марину Валеріївну | - | лікаря комунального закладу "Біловодське районне територіальне медичне об'єднання" |
ДУБРОВА Олександра Миколайовича | - | керівника народного чоловічого ансамблю "Акорд" центрального міського Палацу культури імені Леніна, м. Антрацит |
ЄФРЕМЕНКО Ольгу Артемівну | - | старшу медичну сестру Центральної міської лікарні імені Тітова, м. Лисичанськ |
ЗУБЦОВУ Галину Юріївну | - | вчителя Ясенівської гімназії Ровеньківської міської ради |
КОВТУНА Сергія Михайловича | - | заступника директора комунальної установи "Рубіжанський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" |
СЄВЄРІН Ларису Євгенівну | - | заступника директора середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів № 10 міста Сєвєродонецька |
ШАТОХІНА Володимира Павловича | - | директора відокремленого підрозділу "Шахта імені В. В. Вахрушева" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит" |
по Львівській області |
БАРАБАША Андрія Ярославовича | - | електромонтера району контактної мережі станції Красне відокремленого підрозділу "Львівська дистанція електропостачання" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська Залізниця" |
БІЛІНСЬКОГО Зеновія Мироновича | - | директора комунального підприємства "Стрийтеплоенерго" |
ГАВРИЛЕНКА Віталія Олексійовича | - | викладача Техніко-економічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" |
ГОРБОВОГО Романа Романовича | - | електромеханіка дільниці відокремленого підрозділу "Дистанція сигналізації і зв'язку станції Львів" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська Залізниця" |
ІЩИКА Костянтина Наумовича | - | керівника Львівської міської організації "Духовий оркестр "Сурми Галичини" |
КАТРИЧА Михайла Миколайовича | - | Головецького сільського голову, Старосамбірський район |
КОЛТУН Віру Іванівну | - | солістку опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької |
ЛАФІНЧУКА Миколу Григоровича | - | головного лікаря Стрийської центральної міської лікарні |
СМОКОРОВСЬКУ Емілію Петрівну | - | Рясне-Руського сільського голову, Яворівський район |
по Миколаївській області |
АБУШЕКА Леоніда Григоровича | - | пенсіонера, м. Миколаїв |
АНДРШ Ольгу Григорівну | - | вчителя Богемської загальноосвітньої школи - дитячого садка I ступеня, Врадіївський район |
БІДНАРИКА Анатолія Миколайовича | - | голову фермерського господарства "Сатурн", Первомайський район |
БУРЛАЧЕНКА Василя Андрійовича | - | наладчика дільниці комунального підприємства "Миколаївська обласна друкарня" |
ГЕОРГІЄВА Павла Васильовича | - | головного лікаря Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру |
СКРИПНІЧЕНКА Михайла Сергійовича | - | голову товариства "Кривоозерська харчосмакова фабрика" |
СМЕТЮК Олену Анатоліївну | - | головного лікаря Миколаївської обласної лікарні відновного лікування |
СТОРЧАКА Анатолія Володимировича | - | директора Надбузького професійного аграрного ліцею |
по Одеській області |
ГЕЙЧЕНКО Ларису Федорівну | - | вчителя загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Красносілка, Комінтернівський район |
ЗАВГОРОДНЮ Наталію Іванівну | - | солістку-вокалістку Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного |
ЗУБКА Ігоря Ілліча | - | директора товариства "Южметиз", м. Одеса |
ЛАСТОВЕЦЬКОГО Павла Івановича | - | голову Білгород-Дністровської районної ради ветеранів України |
ЛЕВІТІНА Олександра Володимировича | - | першого заступника голови громадської організації "Одеський обласний комітет ветеранів війни в Афганістані" |
МАЙОРСЬКОГО Вячеслава Віталійовича | - | заступника директора Іллічівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 Іллічівської міської ради |
ОНОЩУКА Олександра Петровича | - | директора товариства "Чорноморець", Овідіопольський район |
СЕЇНА Михайла Олександровича | - | голову Овідіопольської районної ради ветеранів, учасника бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років |
СОКОЛОВА Вячеслава Михайловича | - | директора Селекційно-генетичного інституту - Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, м. Одеса |
ШЕНДЕРОВСЬКУ Ніну Сергіївну | - | викладача вищого навчального комунального закладу "Балтське педагогічне училище" Одеської області |
по Полтавській області |
БІЛОЦЕРКІВЦЯ Миколу Івановича | - | голову фермерського господарства "Білоцерківець", Семенівський район |
ГАЛАГАНА Ростислава Мстиславовича | - | хормейстера, художнього керівника самодіяльного народного гурту "Сусіди" Глобинського районного будинку культури |
ДЗЮБУ Надію Олексіївну | - | вчителя Хорольської гімназії Хорольської районної ради |
КОВАЛЕНКА Юрія Олександровича | - | пенсіонера, м. Кременчук |
КРАВЧЕНКО Ніну Семенівну | - | голову ради Котелевської районної організації ветеранів |
ЛИТВИН Ірину Вікторівну | - | вчителя Козельщинського навчально-виховного комплексу |
МАНДРУ Андрія Анатолійовича | - | начальника Кременчуцького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів |
ПОНОМАРЕНКО Людмилу Михайлівну | - | головного лікаря дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави |
ПЛОХАНЯ Василя Андрійовича | - | головного агронома товариства "Савинці", Миргородський район |
ПОПОВИЧА Анатолія Івановича | - | лікаря Зіньківської центральної районної лікарні |
САВЧЕНКА Федора Іоновича | - | водія акціонерного товариства "Вепр", м. Кременчук |
СИРОТУ В'ячеслава Сергійовича | - | керуючого дільницею товариства "Агропромислова компанія Докучаєвські чорноземи", Карлівський район |
СТОЯН Ольгу Петрівну | - | секретаря Селещинської сільської ради, Машівський район |
ЧМИХАЛА Володимира Івановича | - | заступника директора товариства "НовоФарм", Новосанжарський район |
ШУПОРТЯК Віру Миколаївну | - | голову Чевельчанської сільської ради, Оржицький район |
по Рівненській області |
БАЗЕЛЮКА Миколу Тихоновича | - | майстра водопроводу Острозького комунального підприємства "Водоканал" |
БАКУН Віру Петрівну | - | викладача Демидівської дитячої школи естетичного виховання |
ГУЗЯ Миколу Васильовича | - | машиніста екскаватора акціонерного товариства "Івано-Долинський спецкар'єр", Костопільський район |
ДЕМЧУКА Олександра Миколайовича | - | директора Тучинського геріатричного пансіонату, Гощанський район |
ЗЕЛІНСЬКУ Євгенію Павлівну | - | маркувальника нижнього складу державного підприємства "Сарненське лісове господарство" |
ІВАНІВ Ганну Миколаївну | - | вчителя Дубровицької загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 |
КОЗЕЛ Раїсу Петрівну | - | оператора машинного доїння товариства сільськогосподарського підприємства "Імені Воловікова", Гощанський район |
КОРЗАНА Степана Степановича | - | пенсіонера, Млинівський район |
КОНОПЛІЦЬКУ Валентину Федорівну | - | вчителя Зарічненської загальноосвітньої школи I - III ступенів |
КРЕНЬКА Федора Івановича | - | пенсіонера, колишнього керівника гуртків центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації |
МІШКОВЦЯ Миколу Тихоновича | - | водія сільськогосподарського підприємства "Україна", Дубровицький район |
МОРОЧЕНЦЯ Геннадія Петровича | - | електрозварника ручного зварювання товариства "Завод металевих виробів", м. Сарни |
ОГОРОДНІКА Олександра Миколайовича | - | водія Карпилівського лісництва державного підприємства "Рокитнівське лісове господарство" |
ОМЕЛЬЧУКА Олега Петровича | - | спортсмена штатної збірної команди України зі стрільби кульової, учня комунального закладу "Обласна школа вищої спортивної майстерності" Рівненської обласної ради |
ОПТАСЮКА Миколу Володимировича | - | механізатора товариства "Райз-Захід", Дубенський район |
ПРЕДЧУКА Павла Андрійовича | - | ізолювальника товариства "Рівнеагроспецмонтаж" |
ПРИЙМАЧУК Катерину Аркадіївну | - | завідувача відділу Рівненського обласного центру народної творчості |
СУХОДОЛЬСЬКОГО Івана Олександровича | - | вчителя Жовтневої загальноосвітньої школи I - III ступенів Радивилівської районної ради |
по Сумській області |
ГРУШУ Івана Миколайовича | - | директора Кролевецького дочірнього агролісогосподарського підприємства "Кролевецький агролісгосп" |
ДОЛЮ Івана Федоровича | - | водія Сумської районної державної адміністрації |
ЗІНЧЕНКА Миколу Олексійовича | - | голову правління акціонерного товариства "Радгосп Шевченківський", Конотопський район |
ІЗЮМОВУ Зою Василівну | - | лікаря Уланівської амбулаторії Глухівського району |
КОЗЛОВУ Лілію Миколаївну | - | голову Білопільської районної організації ветеранів |
КУЛЬЧІЯ Миколу Петровича | - | лікаря Перекопівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Роменського району |
КУЧЕРЕНКО Тамару Романівну | - | голову Охтирської районної ради організації ветеранів України |
НАБОК Лідію Іванівну | - | свинарку товариства "Агропартнери - 2009", Липоводолинський район |
ПЛАХТИРЮ Анатолія Анатолійовича | - | головного лікаря комунального закладу Тростянецької районної ради "Тростянецька центральна районна лікарня" |
ПЛУЖНИКОВА Олександра Миколайовича | - | директора державного підприємства "Середино-Будське лісове господарство" |
РУСАКОВУ Наталію Ігорівну | - | соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома № 1 Путивльського районного територіального центру соціального обслуговування |
СМІРНОВА Бориса Костянтиновича | - | лікаря поліклінічного відділення Краснопільської центральної районної лікарні |
САЛЬНИК Світлану Миколаївну | - | директора Чапліївського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради |
ТАРАЩЕНКА Миколу Григоровича | - | директора дочірнього агролісогосподарського підприємства "Ямпільський агролісгосп" |
по Тернопільській області |
БУРИНЮКА Петра Павловича | - | головного лікаря Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію |
ВИВАЛЯ Богдана Миколайовича | - | заступника головного лікаря Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні |
ГАДЗА Петра Івановича | - | голову спостережної ради товариства "Бучачагрохлібпром" |
ГОРАЩУКА Богдана Любомировича | - | голову селянського фермерського господарства "Колосок", Збаразький район |
ГРОШКА Івана Степановича | - | директора товариства "Ласковецький Бровар", Теребовлянський район |
ДРЕЛЬ Марію Степанівну | - | директора Катеринівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Кременецького району |
КУНЦЯ Володимира Васильовича | - | керівника Залозецького місця провадження діяльності державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт", Зборівський район |
ЛЕЩУКА Василя Михайловича | - | директора підприємства "Урманське", Бережанський район |
МАРКЕВИЧА Богдана Григоровича | - | завідувача відділення Козівської центральної районної комунальної лікарні |
МЕЛЬНИЧУКА Юрія Пилиповича | - | генерального директора товариства "Шумськ Агро" |
ПЕТРІВА Ярослава Петровича | - | пенсіонера, жителя смт Коропець Монастириського району |
РОМАНЮКА Івана Івановича | - | директора підприємства "Прогрес-К", Лановецький район |
САВКУ Богдана Михайловича | - | пенсіонера, Гусятинський район |
ТОФАНА Петра Івановича | - | завідувача відділення Підволочиської комунальної центральної районної лікарні |
УДІНА Євгена Тимофійовича | - | доцента Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка |
по Харківській області |
БЄЛІКОВУ Лідію Максимівну | - | лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Куп'янська центральна міська лікарня" |
ВВЕДЕНСЬКУ Тетяну Олександрівну | - | директора комунального закладу культури "Дитяча музична школа № 15 імені В. А. Моцарта" Московського району м. Харкова |
ВІННИК Ганну Валентинівну | - | вчителя Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради |
ГОРЄЛОВУ Ніну Василівну | - | соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради |
ДІКАНЬ Наталію Володимирівну | - | педагога-організатора Ізюмської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 Ізюмської міської ради |
ДОБРИВЧЕНКА Бориса Даниловича | - | голову Ленінського районного відділення Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) |
ЗАВГОРОДНЮ Олену Олексіївну | - | вчителя Шелестівського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I - III ступенів) Коломацької районної ради |
ЗІНЕНКА Сергія Михайловича | - | водія комунального підприємства "Люботинська центральна міська лікарня" |