Указ
Президента України
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:
Нагородити орденом Свободи
ПАТОНА Бориса Євгеновича | - | президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, академіка НАН України, м. Київ |
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ВАЩУК Катерину Тимофіївну | - | народного депутата України |
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ВАНАТА Петра Михайловича | - | президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" |
ГАЛКІНА Олександра Олексійовича | - | голову правління акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ |
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГОРДЄЄВА Андрія Івановича | - | вальцювальника цеху акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь", м. Запоріжжя |
КАМЧАТНОГО Валерія Григоровича | - | народного депутата України |
ЛІСОВОГО Віталія Митрофановича | - | начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства |
ЛУКАШЕВА Володимира Анатолійовича | - | художнього керівника Національної філармонії України, м. Київ |
ЛУК'ЯНЕНКА Дмитра Григоровича | - | декана факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана |
МИХАЛЬЧЕНКА Миколу Івановича | - | завідувача відділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України, м. Київ |
ОНЧУЛА Петра Єпіфановича | - | оперного співака, голову Донецького міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України |
СЛАУТУ Віктора Андрійовича | - | Радника Президента України |
ЦЮРУ Василя Олексійовича | - | голову ради об'єднання акціонерних товариств "Вінницяоблагротехсервіс" |
ШПАКА Олександра Григоровича | - | віце-президента концерну "Укрросметал", м. Суми |
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРОСА Сергія Олександровича | - | народного депутата України |
БАЖУРУ Анатолія Миколайовича | - | голову Верховинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Івано-Франківська область |
БЕНЮКА Петра Михайловича | - | актора Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів |
БОНДАРЧУКА Василя Миколайовича | - | Старокотельнянського сільського голову Андрушівського району, Житомирська область |
БУРДІНА Івана Арсентійовича | - | голову Вознесенської районної ради, Миколаївська область |
БУРЬЯНА Михайла Степановича | - | завідувача кафедри Луганського національного університету імені Тараса Шевченка |
ВЛАСЕНКА Василя Васильовича | - | директора колективного підприємства фірми "Агропромшляхбудіндустрія", м. Вінниця |
ГАЛАЧЕНКА Олександра Олександровича | - | головного лікаря державного підприємства "Клінічний санаторій "Хмільник", Вінницька область |
ГАСЮКА Петра Петровича | - | народного депутата України |
КАЗАЧЕНКА Володимира Івановича | - | голову Центрального комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, м. Дніпропетровськ |
КОНОВАЛЕНКА Олександра Олександровича | - | заступника директора - керівника відділення Радіоастрономічного інституту НАН України, м. Харків |
КОСТЮЧЕНКА Сергія Михайловича | - | першого заступника генерального директора, голову наглядової ради акціонерного товариства "Трест Дніпродорбуд", м. Дніпропетровськ |
КУЛІНІЧА Миколу Андрійовича | - | Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії |
КУРЛЕНКОВА Вячеслава Володимировича | - | голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Світанок" Чернігівського району, Запорізька область |
ЛАЗАКОВИЧА Ігоря Васильовича | - | голову правління акціонерного товариства "Сумихімпром" |
ЛІЗАНЕЦЬ Тетяну Павлівну | - | головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у Свалявському районі Закарпатської області |
НИЖНИКА Аркадія Івановича | - | заступника керівника Головного управління - керівника управління Апарату Верховної Ради України |
ПАВЛЕНКА Валерія Івановича | - | машиніста бульдозера товариства "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ", м. Донецьк |
ПАВЛОВА Юрія Анатолійовича | - | першого заступника голови Київської обласної ради |
ПАРХОМЦЯ Костянтина Олександровича | - | голову Козелецького районного відділення Української спілки в'язнів - жертв нацизму, Чернігівська область |
ПОДКОРИТОВА Олександра Леонідовича | - | генерального директора акціонерного товариства "Єнакіївський металургійний завод", Донецька область |
РИЖКОВА Євгена Вікторовича | - | голову Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область |
САВЧЕНКА Ігоря Васильовича | - | народного депутата України |
САМОЙЛЕНКА Григорія Васильовича | - | завідувача кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівська область |
САМОЙЛИК Катерину Семенівну | - | народного депутата України, голову Вищої жіночої ради Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України" |
САМОНІНА Віктора Юрійовича | - | слюсаря акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" |
ТОЛБАТОВА Валерія Миколайовича | - | заступника голови Сумської обласної ради |
ЧЕЧОТКІНА Сергія Миколайовича | - | заступника директора Українського державного підприємства "Укрхімтрансаміак", м. Київ |
ЧУСОВА Віктора Федоровича | - | слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", Луганська область |
ШТЕЙНГАУЕРА Сергія Яковича | - | апаратника-гідрометалурга дирекції товариства "Миколаївський глиноземний завод" |
ЯЛОВЕГУ Анатолія Федоровича | - | начальника служби товариства "Чиста Криниця", Полтавська область |
ЯНАКІ Леонтія Павловича | - | директора сільськогосподарського підприємства "Україна" Білогірського району, Автономна Республіка Крим |
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
РИЖАКА Олександра Миколайовича | - | голову правління Джанкойської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим |
СОРОКІНУ Олександру Микитівну | - | ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, смт Голованівськ, Кіровоградська область |
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АРЛЕКІНОВУ Ольгу Едуардівну | - | начальника сектору державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ |
ГОРБАТКО Людмилу Ігорівну | - | начальника лабораторії акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" |
ДОБРОДІЙ Людмилу Костянтинівну | - | члена координаційної ради Організації солдатських матерів України, м. Севастополь |
ДУДАР Людмилу Сергіївну | - | Корделівського сільського голову Калинівського району, Вінницька область |
ЄВДОКИМОВУ Ніну Іванівну | - | голову комісії Херсонської міської організації ветеранів війни і праці |
КОВАЛЬЧУК Олесю Григорівну | - | заступника голови Волинської обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги |
КОЛПАКОВУ Валентину Михайлівну | - | заступника генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, м. Київ |
КРИКУН Галину Федорівну | - | завідувача історико-архітектурного заповідника відділу Очаківської міської ради, Миколаївська область |
РОН Ольгу Федорівну | - | головного казначея відділу управління Державного казначейства у Тельманівському районі Головного управління Державного казначейства України у Донецькій області |
СТЕГНІЙ Ольгу Анатоліївну | - | головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії |
ШИНГАРЬОВУ Олену Валеріївну | - | віце-президента Харківської міської громадської організації інвалідів "КРЕАВИТА" |
Нагородити орденом Данила Галицького
АНІКІНА Миколу Геннадійовича | - | завідувача відділу Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України |
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ВИШНІВСЬКУ Валентину Василівну | - | Городецького сільського голову Уманського району, Черкаська область |
ДОЛЮ Людмилу Олександрівну | - | доярку товариства "Бурат - Агро" Решетилівського району, Полтавська область |
ЗАХАРОВА Віктора Семеновича | - | слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "Науково-виробничий центр "ТРАНСМАШ", м. Луганськ |
КАЧАНОВА Володимира Дмитровича | - | слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром" |
КОДЕНКА Олександра Миколайовича | - | різальника металу акціонерного товариства "Луганськтепловоз" |
КОПКА Григорія Григоровича | - | старшого агронома відокремленого підрозділу агрофірми "Ім. Шевченка" товариства "Агрофірма "Ім. Довженка" Гадяцького району, Полтавська область |
КОШЕЛЯ Олександра Ростиславовича | - | головного механіка акціонерного товариства "Рівнеазот" |
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БОРКУ Ігорю Миколайовичу | - | солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ОЛІЙНИКУ Михайлу Мефодійовичу | - | артистові-солісту Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка |
ФІЦІ Михайлу Івановичу | - | артистові Єврейського музично-драматичного театру імені Шолом-Алейхема, м. Київ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ЖОВНИЧУ Івану Григоровичу | - | архітекторові, головному дизайнеру товариства "Ватра-Техносвітло", м. Тернопіль |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГАЛЕНЧИКУ Володимиру Феофановичу | - | директорові з капітального будівництва та реконструкції акціонерного товариства "Єнакіївський металургійний завод", Донецька область |
ГАЛЬЧУКУ Анатолію Павловичу | - | генеральному директорові товариства "КОНЦЕРН "Київпідземшляхбуд" |
ПРИСТАЇ Олексію Дмитровичу | - | заступникові генерального директора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об'єднання "Укрдержліспроект", Київська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
КРИВЕНКУ Володимиру Петровичу | - | провідному інженерові державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БУДІЙ Надії Дмитрівні | - | заступникові директора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
ГУТЧИНСЬКОМУ Володимиру Йосиповичу | - | директорові Нововолинського ліцею-інтернату, Волинська область |
ЛЮБИШ Марії Василівні | - | учительці Рокитнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3, Рівненська область |
ОСТАПЧУКУ Леоніду Володимировичу | - | учителеві Миколаївського муніципального колегіуму |
СТАЦЕНКО Надії Іванівні | - | учительці Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, Кіровоградська область |
ЯКОВЛЄВІЙ Любові Костянтинівні | - | учительці, заступнику директора Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БЕЗРУКОВУ Сергію Григоровичу | - | завідувачеві кафедри державної установи "Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського", доктору медичних наук, професорові, Автономна Республіка Крим |
ПОПОВУ Олексію Павловичу | - | завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м. Миколаїв |
СОСНІНУ Олександру Васильовичу | - | професорові кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору політичних наук |
СУКМАНОВУ Валерію Олександровичу | - | завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктору технічних наук, професорові |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ЛИСЕНКУ Миколі Віталійовичу | - | художньому керівникові Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, м. Київ |
РЕГЕШІ Наталії Леонідівні | - | начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв |
СІКОРІ Миколі Юрійовичу | - | солістові-вокалісту державного підприємства "Дирекція пересувних циркових колективів України", м. Київ |
СТЕПАНЯНУ Юріку Грантіковичу | - | скульпторові, члену Національної спілки художників України, м. Херсон |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ПИЩУЛІНІЙ Ользі Миколаївні | - | завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ |
ЯКИМОВУ Олексію Петровичу | - | директорові Департаменту Державної казначейської служби України |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ГЛУЩЕНКУ Ігорю Миколайовичу | - | народному депутатові України |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ПАВЛОВУ Григорію Леонідовичу | - | першому заступникові головного редактора газети "Житомирщина" |
ПЕЦЕНЮК Анастасії Михайлівні | - | завідувачеві редакції творчо-виробничого об'єднання обмінних і видовищних програм Волинської обласної державної телерадіокомпанії |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АЛАМАСІ Віктору Івановичу | - | завідувачеві відділення Спеціалізованої медико-санітарної частини № 9 МОЗ України, Дніпропетровська область |
БОЙКУ Віталію Ярославовичу | - | начальникові управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації |
ДАБІЖІ Юрію Івановичу | - | завідувачеві відділення Білгород-Дністровської міської лікарні, Одеська область |
ШЕЛЕСТУ Євгенію Леонідовичу | - | головному лікареві стоматологічної клініки Шелеста, м. Харків |
ШУХТІНУ Вадиму Вікторовичу | - | головному лікареві комунальної установи "Одеський обласний медичний центр" |
ЯЦЕНТЮКУ Віталію Григоровичу | - | завідувачеві відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району міста Києва |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
БОРОВЦЮ Дмитрію Васильовичу | - | лісничому Бистрицького лісництва державного підприємства "Соснівське лісове господарство" Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства |
ВОРОНЮКУ Володимиру Васильовичу | - | начальникові Управління Державного агентства лісових ресурсів України |
ПРИСЯЖНЮКУ Василю Пилиповичу | - | лісничому Баранівського лісництва державного підприємства "Баранівське лісомисливське господарство" Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства |
ШПИГУ Григорію Миколайовичу | - | лісничому державного підприємства "Київське лісове господарство" Київського обласного управління лісового та мисливського господарства |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ПАУЧЕКУ Юрію Іллічу | - | майстрові художньої обробки деревини, Чернівецька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БІЛОКОПИТОВУ Борису Олександровичу | - | генеральному директорові акціонерного товариства "Сімферопольський завод сільськогосподарського машинобудування", Автономна Республіка Крим |
КАРАПЕЙЧИКУ Ігорю Миколайовичу | - | голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Азовмаш", Донецька область |
СІЛКІНУ Олексію Юрійовичу | - | провідному конструкторові комплексу державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
КОШЕВОМУ Миколі Миколайовичу | - | нагрівальникові металу цеху акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь" |
ШРАМКУ Сергію Дмитровичу | - | операторові поста акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", Донецька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
АЛЕКСЕЄВІЙ Валентині Василівні | - | завідувачеві відділу Луганського обласного центру народної творчості |
АЛЯБ'ЄВІЙ Світлані Вікторівні | - | директорові Херсонського обласного центру народної творчості |
БОРИСОВУ Сергію Валерійовичу | - | режисерові казенного підприємства "Державний гастрольно-концертний центр України", м. Київ |
ГРИГОР'ЄВІЙ Тетяні Федорівні | - | старшому науковому співробітникові відділу головної редколегії науково-документальної серії книг "Реабілітовані історією" при Президії Національної академії наук України, м. Київ |
ЄФІМОВІЙ Ганні Іванівні | - | провідному бібліотекареві відділу Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького |
КЛИМЕЦЬ Валентині Павлівні | - | завідувачеві відділу комунального закладу культури "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей" |
МИСЮКУ Івану Юрійовичу | - | дослідникові народного мистецтва, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Івано-Франківська область |
САВЕЛІ Олегу Яковичу | - | заступникові генерального директора Національного заповідника "Херсонес Таврійський", м. Севастополь |
СИМОНЕНКУ Олександру Олександровичу | - | головному художникові Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка |
СОРОЦІ Василю Івановичу | - | керівникові інструментальної групи заслуженої самодіяльної капели бандуристів України "Кобзар" Струсівського будинку культури Теребовлянського району, Тернопільська область |
ЧЕРНИШ Ірині Володимирівні | - | начальникові управління культури і мистецтв Запорізької міської ради |
ШЕВЧЕНКО Світлані Марківні | - | начальникові відділу управління культури і туризму Севастопольської міської державної адміністрації |
ЮНІНУ Олександру Олександровичу | - | генеральному директорові Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе, м. Київ |
ЯРОВІЙ Людмилі Вікторівні | - | викладачеві Ужгородської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕЗРОДНОМУ Віктору Володимировичу | - | проректорові Харківського національного автомобільно-дорожнього університету |
БОЖКО Ларисі Миколаївні | - | викладачеві Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету |
БУТ Любові Вікторівні | - | директорові Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 3 "Червона калинонька" |
ЛАЗЕРУ Петру Нарцисовичу | - | проректорові, професору кафедри Херсонського державного аграрного університету |
МАТВІЄНКО Ользі Василівні | - | проректорові Київського національного лінгвістичного університету |
СКЛЯРУ Степану Івановичу | - | директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Прибрежненський аграрний коледж" Сакського району, Автономна Республіка Крим |
ЯСЮКУ Володимиру Федоровичу | - | викладачеві, завідувачу відділення Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ШУЛЬЖЕНКУ Олександру Івановичу | - | завідувачеві відділення комунальної медичної установи "Клінічна Руднічна лікарня", Донецька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИЧЕНКО Валентині Петрівні | - | інженерові-технологу цеху акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ |
ПОПОВИЧУ Михайлу Михайловичу | - | директорові виробничо-комерційного підприємства "Мукачівський міськкоопторг" Закарпатської обласної споживчої спілки |
СИЛАЄВУ Сергію Івановичу | - | начальникові зміни акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" |
СКРИНЧУКУ Василю Степановичу | - | керівникові сільськогосподарського приватного підприємства імені Василя Крикливця, Чернівецька область |
ШМОРГУН Світлані Іванівні | - | директорові товариства "Корсунь-Шевченківська швейна фабрика", Черкаська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ЗАГРЕБНОМУ Сергію Івановичу | - | докерові-механізатору товариства "Європейська транспортна стивідорна компанія", м. Миколаїв |
КАГРАМАНЯНУ Артуру Олександровичу | - | проректорові Української державної академії залізничного транспорту, м. Харків |
МОЛЧАНОВУ Михайлу Миколайовичу | - | директорові транспортно-виробничого управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя |
СІПУНУ Михайлу Михайловичу | - | голові правління Асоціації автомобільних перевізників Сумської області |
ХОМЕНКУ Миколі Олексійовичу | - | головному механікові, начальнику транспортної служби акціонерного товариства "Полтавагаз" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ЗАМИКУЛІ Володимиру Васильовичу | - | заступникові голови Полтавської обласної державної адміністрації |
ЛАЗАРЕНКУ Михайлу Дмитровичу | - | голові селянсько-фермерського господарства "Прогрес" Балтського району, Одеська область |
ПАВЛОВУ Олександру Лукичу | - | заступникові генерального директора державного концерну "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра", Автономна Республіка Крим |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ВАСЮТИНСЬКІЙ Тетяні Леонідівні | - | головному консультантові Управління Адміністрації Президента України |
МАРИНЧУК Раїсі Миколаївні | - | директорові Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування, Хмельницька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БУЛЬДІ Сергію Олександровичу | - | завідувачеві сектору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України |
ІЩЕНКУ Володимиру Антоновичу | - | голові правління Обухівського районного споживчого товариства, Київська область |
УКРАЇНСЬКІЙ Валентині Вікторівні | - | начальникові Управління Державного управління справами |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
КРАСАВІНІЙ Тамарі Миколаївні | - | першому заступникові начальника Головного управління юстиції у Київській області |
ЛАРІНІЙ Наталії Олексіївні | - | завідувачеві відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії |
ПАВЛЮЧЕНКУ Віктору Сільвестровичу | - | судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області у відставці |
ПОЛОЖИШНИКУ Віталію Володимировичу | - | завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України |
ЧЕПЕСЮКУ Оресту Васильовичу | - | судді Борщівського районного суду Тернопільської області у відставці |
ЧУМАКУ Олександру Олексійовичу | - | начальникові управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
БАНДУРОВУ Сергію Миколайовичу | - | директорові Рубіжанського міського центру фізичної культури та спорту, Луганська область |
СТАШКІВУ Михайлу Володимировичу | - | учителеві Львівського державного училища фізичної культури |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКУ Анатолію Григоровичу | - | художникові-графіку, м. Одеса |
ПОПОВИЧУ Василю Андрійовичу | - | художникові-живописцю, Закарпатська область |
ТЕЛИЧКО Валентині Василівні | - | художникові-живописцю, м. Донецьк |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
ПІДГОРНЯКУ Сергію Володимировичу | - | гірникові очисного вибою відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" державного підприємства "Ровенькиантрацит", Луганська область. |
Президент України | В.ЯНУКОВИЧ |
м. Київ 21 січня 2012 року № 28/2012 |