СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Центральне управління
Н А К А З
06.12.2010 N 619 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 грудня 2010 р.
за N 1341/18636
Про затвердження Норм забезпечення матеріально-технічними засобами спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України
Відповідно до статті 10 Закону України "Про Службу безпеки України", розділу II Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового та фінансового забезпечення Служби безпеки України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 25.03.92 N 2231-XII, глави 7 Інструкції про порядок тримання осіб у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України, затвердженої наказом Служби безпеки України від 26.07.2008 N 589, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.10.2008 за N 1013/15704, та з метою удосконалення забезпечення матеріально-технічними засобами спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
Норму належності речового майна та постільних речей (інвентарне майно) для осіб, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України;
Норму забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарського призначення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України;
Норму забезпечення предметами столово-кухонного посуду та інвентарем спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України;
Номенклатуру та строки експлуатації меблів, інвентарю і предметів господарського призначення для оснащення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби безпеки України згідно з розподілом функціональних обов'язків.
3. Начальнику Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації.
5. З цим наказом ознайомити особовий склад Служби безпеки України в частині, що стосується.
Голова Служби | В.Хорошковський |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального
управління
Служби безпеки України
06.12.2010 N 619
НОРМА
належності речового майна та постільних речей (інвентарне майно) для осіб, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України
_______________
(*)Рушники гігієнічні видаються особам жіночої статі.
За цією нормою безоплатно забезпечуються особи, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) СБ України (далі - СБ України).
Норма утримання речового майна та постільної білизни на одне спеціально відведене місце для тимчасового тримання установлюється: рушників - 6 штук, простирадл - 8 штук, наволочок на подушку верхніх - 4 штуки.
У разі передчасного зносу, псування або втрати речового майна та постільних речей особами, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) СБ України, нові предмети взамін втрачених відпускаються: в підрозділі Центрального управління СБ України - на підставі розпорядження заступника Голови СБ України згідно з розподілом функціональних обов'язків, а в підрозділі регіонального органу СБ України - на підставі розпорядження керівника регіонального органу СБ України виходячи з матеріалів службового розслідування та особистих заяв осіб, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) СБ України. Відшкодування вартості загубленого або не придатного для подальшого використання майна проводиться з грошових сум, що є на їх особистих рахунках.
Як виняток, може видаватися придатне для подальшого використання речове майно, що було в користуванні, з вичерпаними строками експлуатації. При визначенні вартості загубленого або не придатного для подальшого використання майна враховується фактичний його знос залежно від встановленого терміну експлуатації, але не менше 25% його вартості.
Інвентарне майно, що підлягає вибракуванню і списанню, вилучається з користування та зосереджується в окремих приміщеннях. Зберігання не придатного для подальшого використання майна разом з новим забороняється.
Вибракування списання речового майна здійснюється в установленому порядку.
Строки експлуатації предметів речового майна, постільних речей визначаються з моменту їх фактичної видачі для використання. Терміни знаходження речового майна на зберіганні в строки експлуатації не враховуються.
Усе речове майно інвентарного користування підлягає клеймуванню. Клеймування інвентарного майна здійснюється в установленому порядку.
Начальник Департаменту господарського забезпечення | Г.Березовський |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального
управління
Служби безпеки України
06.12.2010 N 619
НОРМА
забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарського призначення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України
Примітка.
Дозволяється обладнання однієї-двох камер приміщення камерного типу з покращеними умовами тримання, в яких додатково встановлюються душові кабіни, передбачаються місця для встановлення побутової техніки (холодильника).
Начальник Департаменту господарського забезпечення | Г.Березовський |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального
управління
Служби безпеки України
06.12.2010 N 619
НОРМА
забезпечення предметами столово-кухонного посуду та інвентарем спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України
Примітки:
1. Для доставки, підігрівання, подавання та роздачі їжі в приміщення камерного типу спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України належить мати:
термос малої ємності від 2 до 5 літрів (строк експлуатації - 4 роки);
термос ємністю від 12 до 36 літрів (строк експлуатації - 4 роки);
ложки розливні алюмінієві ємністю 0,2 і 0,5 літрів (строк експлуатації - 3 роки);
ємність для доставки хліба (строк експлуатації - з алюмінію - 3 роки, з пластмаси - 1 рік);
каструлі алюмінієві ємністю 1,0 і 2,0 літрів для других страв (строк експлуатації - 3 роки);
каструлі алюмінієві ємністю 3,5 л для перших страв (строк експлуатації - 3 роки);
ножі столові з нержавіючої сталі (строк експлуатації - 6 років);
сковорідку (строк експлуатації - 5 років);
візки вантажні вантажністю 130-400 кг (строк експлуатації - 3 роки);
відра емальовані (строк експлуатації - 3 роки);
каструлі під воду з ручкою ємністю 0,5 і 1,0 л (строк експлуатації - 3 роки).
2. При подаванні їжі в мисках і тарілках бачки і ложки розливальні не видаються. У цих випадках дозволяється мати підноси для подачі їжі з розрахунку один піднос на 10 осіб.
3. Клейонка столова застосовується за відсутності на тумбах гігієнічного покриття.
За цією нормою забезпечуються особи, які утримуються у спеціально відведених місцях для тимчасового тримання (ізоляторах тимчасового тримання) Служби безпеки України.
Кількість предметів столово-кухонного посуду і інвентарю визначається з розрахунку кількості осіб, які харчуються.
Столово-кухонний посуд, яким забезпечуються спеціально відведені місця для тимчасового тримання (ізолятори тимчасового тримання) Служби безпеки України, незалежно від часу отримання підлягає обліку за строками експлуатації.
Вибраковка та списання столово-кухонного посуду та інвентарю, які фактично стали непридатними після закінчення встановлених строків експлуатації, проводиться при періодичному огляді. У плановому порядку вибраковка проводиться не раніше ніж два рази на рік комісією, призначеною в підрозділі Центрального управління - на підставі розпорядження заступника Голови СБ України згідно з розподілом функціональних обов'язків, а в підрозділі регіонального органу - на підставі розпорядження керівника регіонального органу СБ України згідно з встановленим порядком.
Пластмасовий і алюмінієвий посуд при вибраковці дозволяється списувати щомісяця в межах фактичного зносу, але не більше 1/12 кількості, яку треба списати за один рік за встановленими строками експлуатації.
Вибракуваний металевий столово-кухонний посуд, який став непридатним після завершення строків експлуатації, здається до металобрухту у встановленому порядку. Клейонка, яка стала непридатною після завершення строків експлуатації і списання у встановленому порядку, використовується як ремонтний матеріал.
Начальник Департаменту господарського забезпечення | Г.Березовський |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального
управління
Служби безпеки України
06.12.2010 N 619
НОМЕНКЛАТУРА
та строки експлуатації меблів, інвентарю і предметів господарського призначення для оснащення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України
Примітка.
Терміни експлуатації меблів та інвентарю, які не ввійшли в номенклатуру, але перебувають у користуванні, вираховуються щодо тотожних найменувань, перерахованих у цій Номенклатурі.
Начальник Департаменту господарського забезпечення | Г.Березовський |