• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до Порядку організації Міністерством юстиції України підвищення кваліфікації працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади

Міністерство юстиції України  | Наказ від 24.12.2010 № 3291/5
Реквізити
  • Видавник: Міністерство юстиції України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 24.12.2010
  • Номер: 3291/5
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство юстиції України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 24.12.2010
  • Номер: 3291/5
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
24.12.2010 N 3291/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 грудня 2010 р.
за N 1383/18678
Про внесення змін до Порядку організації Міністерством юстиції України підвищення кваліфікації працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади
( Наказ фактично втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Наказу Міністерства юстиції N 332/5 від 04.03.2008, до якого вносились зміни )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.2010 N 564 "Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування"
НАКАЗУЮ:
1. Унести до Порядку організації Міністерством юстиції України підвищення кваліфікації працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 04.03.2008 N 332/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.03.2008 за N 170/14861, такі зміни:
1.1. У пункті 2:
доповнити абзац четвертий після слів "тематичні короткотермінові семінари" словами ", зокрема тренінги;";
доповнити абзац п'ятий словами "у Міністерстві юстиції України";
абзац шостий виключити.
У зв'язку з цим абзаци сьомий - дев'ятий уважати відповідно абзацами шостим - восьмим;
доповнити абзац шостий після слів "тематичні короткотермінові семінари" словом ", тренінги";
в абзаці шостому слова "річних планів-графіків" замінити словами "річного плану-графіка підвищення кваліфікації, до якого у разі потреби вносяться зміни наказом Міністерства юстиції України".
1.2. У пункті 4:
в абзаці другому слово "Мінекономіки" замінити словами "Міністерству економічного розвитку і торгівлі України";
в абзаці третьому слово "Мінекономіки" замінити словами "Міністерством економічного розвитку і торгівлі України".
1.3. У пункті 5:
доповнити абзац другий словами ", до яких у разі потреби вносяться зміни наказом Міністерства юстиції України";
доповнити пункт абзацом шостим такого змісту:
"вносить пропозиції щодо проведення позапланових заходів".
1.4. У пункті 7:
в абзаці другому слова "визначається планом (програмою), але не повинен перевищувати п'яти днів" замінити словами "визначається програмою семінару".
1.5. Пункт 8 викласти в такій редакції:
"8. Навчальний процес у Центрі здійснюється за такими основними формами: навчальні заняття (лекція, семінарське заняття, практичне заняття, тренінг), самостійна робота, контрольні заходи (підсумковий контроль).
Підсумковий контроль застосовується з метою оцінки результатів навчання та здійснюється шляхом складання диференційованого заліку або написання реферату.
Диференційований залік - це форма підсумкового контролю, що полягає в оцінці засвоєння слухачем навчального матеріалу на підставі результатів виконаних індивідуальних завдань.
Організаційні питання щодо проведення диференційованих заліків визначаються Центром за погодженням з підрозділом з правової роботи та заступником Міністра.
Для прийняття диференційованого заліку Міністерством юстиції створюється відповідна комісія у складі голови комісії, заступника голови комісії - уповноваженої особи Центру, членів комісії та секретаря (уповноваженої особи Центру).
Складання диференційованого заліку проводиться на відкритому засіданні комісії.
Орієнтовний перелік питань для винесення на диференційований залік затверджується головою комісії, інші питання щодо порядку проведення диференційованих заліків вирішуються Центром.
Результати складання диференційованих заліків або захисту рефератів оцінюються за чотирибальною шкалою оцінок ("відмінно", "добре", "задовільно", "незадовільно") і вносяться до залікової відомості, яка підписується всіма присутніми членами комісії.
Особи, які пройшли навчання та успішно здали диференційований залік або захистили реферат, отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації за зразком, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.97 N 1260, або відповідний документ про підвищення кваліфікації установленого Міністерством юстиції України зразка".
2. Управлінню координації правової роботи та правової освіти (Юхта О.Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами) та організувати його виконання.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Л.М.Горбунову.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр Олександр Лавринович