• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення

Міністерство внутрішніх справ України , Міністерство транспорту та звязку України  | Наказ, Акт, Форма типового документа, Інструкція від 30.08.2010 № 404/624 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України , Міністерство транспорту та звязку України
  • Тип: Наказ, Акт, Форма типового документа, Інструкція
  • Дата: 30.08.2010
  • Номер: 404/624
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України , Міністерство транспорту та звязку України
  • Тип: Наказ, Акт, Форма типового документа, Інструкція
  • Дата: 30.08.2010
  • Номер: 404/624
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
Н А К А З
30.08.2010 N 404/624
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 листопада 2010 р.
за N 1074/18369
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства внутрішніх справ N 204/175 від 02.03.2020 )
Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
Відповідно до Положення про Міністерство транспорту та зв'язку України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2006 N 789, Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.2006 N 1383, та з метою підвищення ефективності боротьби з розкраданнями вантажів на залізничному транспорті
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Інструкцію про порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення, що додається.
2. Начальникові Управління транспортної міліції МВС України Воробйову М.О. забезпечити в установленому порядку подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України і заступника Міністра транспорту та зв'язку України відповідно до функціональних обов'язків кожного.
Міністр внутрішніх
справ України
Міністр транспорту
та зв'язку України

А.Могильов

К.Єфименко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
внутрішніх справ України,
Міністерства транспорту
та зв'язку України
30.08.2010 N 404/624
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 листопада 2010 р.
за N 1074/18369
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення
( У тексті Інструкції слова "Кримінально-процесуального кодексу України" в усіх відмінках замінено словами "Кримінального процесуального кодексу України" у відповідних відмінках згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція визначає порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення.
1.2. Інструкція розроблена відповідно до Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, Законів України від 13 квітня 2012 року N 4652-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Кримінального процесуального кодексу України", "Про міліцію", "Про залізничний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 року N 457 "Про затвердження Статуту залізниць України" (зі змінами) (далі - Статут залізниць), наказу Міністерства внутрішніх справ України від 22 жовтня 2012 року N 940 "Про організацію реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 року за N 54/22586 (далі - наказ МВС від 22 жовтня 2012 року N 940), наказу Міністерства внутрішніх справ України від 19 листопада 2012 року N 1050 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події та положень про комісії", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 грудня 2012 року за N 2095/22407 (далі - наказ МВС від 19 листопада 2012 року N 1050), та наказу Міністерства транспорту України від 25 лютого 1999 року N 113 "Про затвердження Правил користування вагонами і контейнерами", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 березня 1999 року за N 165/3458 (зі змінами).
( Пункт 1.2 глави 1 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
1.3. Терміни, що використовуються в цій Інструкції, мають таке значення:
запірно-пломбувальний пристрій (далі - ЗПП) - пристрій, що складається з пломби в єдиній конструкції з пристроєм для блокування та призначений для запирання й пломбування дверей, люків вагонів та контейнерів;
комерційна несправність - несправність, що загрожує безпеці руху поїздів або за наявності якої не забезпечується збереженість вантажу: наприклад, пошкодження вагона або контейнера, пошкодження пломб (ЗПП) відправника або пломб (ЗПП) попутних станцій, а також наявність ознак псування або пошкодження вантажу на відкритому рухомому складі;
незбереженість вантажу - розкрадання вантажу, втрата, недостача місць та маси вантажу, псування та пошкодження вантажу, що сталися у процесі перевезення чи при зберіганні на станційних складах та в інших місцях загального користування;
ознаки крадіжки вантажу - зрив, пошкодження або підробка пломб (ЗПП), злам стін, підлоги, даху вагона або контейнера, люкових ґрат у критих вагонах, сліди насильницького пошкодження і відкриття тари вантажних місць, пошкодження упаковки, порушення захисного маркування при перевезенні вантажу на відкритому вантажному складі, інші обставини, за яких розслідуванням буде встановлено факт крадіжки вантажу.
Інші терміни, що використовуються в цій Інструкції, вживаються у значеннях, наведених у Законах України "Про залізничний транспорт", "Про міліцію", Кримінальному процесуальному кодексі України, Статуті залізниць та інших нормативно-правових актах.
2. Дії працівників залізничного транспорту під час виявлення ознак крадіжки вантажу
2.1. У разі виявлення працівниками залізничного транспорту комерційної несправності вантажу, що вказує на ознаки його незбереженості, працівники залізничного транспорту відповідно до своїх повноважень терміново усувають вільний доступ до вантажу, забезпечують охорону вагона і про цей факт негайно інформують органи внутрішніх справ на залізничному транспорті з метою їх виїзду на місце події для огляду. Упродовж доби посадова особа залізниці відповідно до своїх повноважень направляє повідомлення відповідному прокуророві.
Працівники залізничного транспорту відповідно до пункту 52 Статуту залізниць проводять перевірку маси, кількості місць і стану вантажу.
У разі необхідності перевірка проводиться з відчепленням вагона від поїзда на станції виявлення комерційної несправності.
Перевірка вантажу здійснюється комісією за участю працівника відомчої воєнізованої охорони на залізничному транспорті та працівника органу внутрішніх справ.
Огляд вантажу здійснюється працівником органу внутрішніх справ відповідно до статті 237 Кримінального процесуального кодексу України. За результатами огляду вантажу працівником міліції складається відповідний протокол. Працівниками залізниці відповідно до пункту 129 Статуту залізниць складається акт загальної форми чи комерційний акт, який підписується працівниками залізниці, що проводили перевірку. Копія такого акта долучається до зазначеного протоколу.
( Абзац п'ятий пункту 2.1 глави 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
Якщо з технічних чи інших причин на станції виявлення комерційної несправності проведення такої перевірки неможливо, вона повинна бути проведена на найближчій станції тієї самої залізниці, яка має необхідні умови і технічні засоби для її здійснення. Перевірка кількості та стану вантажу повинна бути проведена протягом доби з моменту подачі вагона на пункт перевірки. При цьому на станції виявлення комерційної несправності здійснюється попередня перевірка вантажу без вивантаження з вагона за участю працівника внутрішніх справ, про що складається акт загальної форми.
При перевезенні вантажу у внутрішньодержавному залізничному сполученні вагони з виявленими комерційними несправностями після здійснення попередньої перевірки, усунення доступу і оформлення акта загальної форми охороняються та супроводжуються до станції призначення для комісійної видачі вантажу представниками відомчої воєнізованої охорони на залізничному транспорті.
Про всі випадки виявлення комерційних несправностей з ознаками крадіжки вантажів відповідна посадова особа залізниці в межах своїх повноважень негайно інформує (телефоном, нарочним або в інший спосіб) відомчу воєнізовану охорону на залізничному транспорті та органи внутрішніх справ за місцем виявлення ознак крадіжки вантажу. Прізвища та посади працівників, яким передано інформацію, а також час передачі зазначаються в акті загальної форми. При цьому оформляється додатковий примірник акта загальної форми, який надається до органу внутрішніх справ, а його копія - до підрозділу відомчої воєнізованої охорони назалізничному транспорті за місцем виявлення ознак крадіжки вантажу.
У разі виявлення працівниками залізниці ознак крадіжок вантажів з вагонів у парках станцій або на перегонах під час руху поїзда вони вживають заходів щодо збереження слідів, залишених на місці події, та негайно інформують чергового по станції, поїзного диспетчера, відомчу воєнізовану охорону на залізничному транспорті та орган внутрішніх справ за місцем виявлення таких ознак.
Поїзний диспетчер про всі випадки незбереженості вантажу доповідає черговому дирекції залізничних перевезень, який зобов'язаний ужити заходів для організації оперативного виїзду на місце події працівників відомчої воєнізованої охорони на залізничному транспорті.
Відповідна посадова особа залізниці в межах своїх повноважень після надання інформації до органу внутрішніх справ обов'язково інформує (телефоном, нарочним або в інший спосіб) відповідного прокурора за місцем виявлення незбереженості вантажу або ознак крадіжки вантажу.
2.2. У випадках виявлення комерційної несправності вантажу в місцях загального користування, що знаходяться на об'єктах залізничного транспорту і перебувають у віданні залізниць України, відповідна посадова особа залізниці в межах своєї компетенції направляє матеріали в органи внутрішніх справ за місцем її виявлення, про що додатково інформується відповідний прокурор.
2.3. Після надання інформації про виявлення ознак крадіжки вантажу до органу внутрішніх справ відповідними посадовими особами залізниці уживаються заходи щодо збереження ЗПП, пломб, закруток та слідів, залишених на місці події.
Після виявлення та документування працівниками органу внутрішніх справ ознак незбереженості вантажу у випадках, передбачених пунктом 2.1 цієї глави, працівниками залізниці здійснюється перевірка кількості та стану вантажу, визначаються розмір недостачі та його орієнтовна вартість.
У разі прибуття вантажу з ознаками незбереженості на станцію призначення, крім повідомлення в установленому порядку про цей факт органу внутрішніх справ, на території якого виявлено комерційну несправність, працівники станції повідомляють також про час проведення комісійної перевірки та видачі вантажу із зазначенням у книзі повідомлень прізвищ та посад працівників міліції, яким передано інформацію, і час її передачі.
2.4. У всіх випадках незбереженості вантажів працівниками залізниці проводиться розслідування, і у разі встановлення ознак крадіжки вантажу незалежно від вартості викраденого не пізніше ніж протягом трьох діб після закінчення його проведення матеріали розслідування (копії актів загальної форми, у тому числі попутних станцій, комерційного акта) із супровідним листом, де стисло викладаються обставини виявлення незбереженості, надсилаються до відповідного органу внутрішніх справ. Лист підписує начальник станції. Копія листа направляється до спеціалізованої прокуратури, на території обслуговування якої знаходиться станція.
( Пункт 2.4 глави 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
2.5. Не надсилаються до органів внутрішніх справ матеріали розслідування за комерційними актами про недостачу вантажів, якщо під час розслідування встановлено, що:
за результатами видачі вантажу на станції його призначення недостача у вагоні, контейнері не збільшилася порівняно з указаною в комерційному акті, складеному на попутній станції;
недостача виявлена при перевезенні в міжнародному сполученні у вагонах, контейнерах, які прибули зі справними ЗПП залізниць іноземних держав або без порушення тари, упаковки вантажу у вагонах відкритого типу.
2.6. У разі виявлення недостачі вантажу у вагонах, контейнерах, що прибули зі справними ЗПП або без порушення тари, упаковки вантажу у вагонах відкритого типу при перевезенні у внутрішньодержавному сполученні й видавалися залізницею з перевіркою маси, кількості місць і стану вантажу відповідно до статті 52 Статуту залізниць України, матеріали передаються до органів внутрішніх справ, на території обслуговування яких знаходиться відправник (безпосередньо або через начальника станції відправлення).
3. Дії працівників органів внутрішніх справ при розгляді заяв та повідомлень про крадіжки вантажу
3.1. Повідомлення та заяви про крадіжки вантажу, комерційні акти та акти загальної форми, передані залізницями України до органів внутрішніх справ згідно з главою 2 цієї Інструкції, розглядають органи внутрішніх справ, які обслуговують місце (зону) виявлення ознак крадіжки вантажу.
У разі відсутності інформації про точне місце події місцем виявлення крадіжки вантажу слід вважати місце складання акта загальної форми, який став підставою для складання комерційного акта.
У випадку виявлення, у тому числі за допомогою технічних засобів (динамічних ваг, систем відеонагляду), на міжзалізничних пунктах комерційного огляду (далі - ПКО) або стикових станціях комерційної несправності з ознаками крадіжки вантажу у вагонах, які передаються від однієї залізниці України до іншої, орган внутрішніх справ, на території якого знаходиться станція виявлення несправності, уживає заходів щодо перевірки обставин виникнення нестачі вантажу.
( Пункт 3.1 глави 3 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
У разі встановлення обставин, що виключають можливість крадіжки вантажу на території оперативного обслуговування відповідного органу внутрішніх справ, і це підтверджується матеріалами кримінального провадження та даними, отриманими за допомогою технічних засобів, зібрані матеріали направляються слідчим відповідно до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України до прокуратури для прийняття рішення про передачу матеріалів кримінального провадження до органу внутрішніх справ, з території обслуговування якого прибув поїзд. У разі прийняття прокурором рішення про направлення матеріалів кримінального провадження до органу внутрішніх справ, з території обслуговування якого прибув поїзд, письмове повідомлення про пересилання таких матеріалів кримінального провадження надсилається в управління МВС України на відповідній залізниці.
( Пункт 3.1 глави 3 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
3.2. Оперативний черговий органу внутрішніх справ, отримавши повідомлення (заяву) про крадіжку вантажу або виявлення комерційної несправності з ознаками крадіжки вантажу, зобов'язаний діяти відповідно до чинного законодавства: внести інформацію до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (далі - ЄО) та інтегрованої інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ; направити на місце події слідчо-оперативну групу чи оперативну групу; організувати невідкладні дії щодо встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення; з'ясувати в адміністрації станції, де і коли буде проведена комісійна перевірка (вивантаження) вантажу,та рапортом доповісти керівництву.
( Абзац перший пункту 3.2 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
Якщо з технічних чи інших причин на станції виявлення комерційної несправності така перевірка неможлива, вона має бути проведена на найближчій станції цієї самої залізниці відповідно до пункту 2.1 глави 2 цієї Інструкції. Черговий по станції в телефонному режимі інформує чергову частину органу внутрішніх справ, що обслуговує станцію, де буде проведено комісійну перевірку.
У разі наявності ознак крадіжки вантажу оперативний черговий органу внутрішніх справ невідкладно доповідає про це своєму керівництву і проводить такі додаткові заходи: встановлює місця зупинок і стоянок поїзда під час маршруту прямування на ділянці оперативного обслуговування, організовує їх огляд з метою виявлення слідів, залишених на місці події, інформує про подію й індивідуальні ознаки викраденого вантажу органи внутрішніх справ за маршрутом руху вагона.
3.3. За повідомленнями про крадіжки вантажів, що виявлені не на території розташування об'єктів залізничного транспорту, а також при прийомі яких від залізниці одержувачем не виявлено незбереженості вантажу і не заявлено до залізниці претензій щодо комерційного стану вантажу та які видані залізницею одержувачу без комісійної перевірки маси, кількості місць і стану вантажу за участю представника залізниці, досудове розслідування розпочинається відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчим органу досудового розслідування за місцем виявлення ознак крадіжки вантажу.
( Пункт 3.3 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
3.4. У разі виявлення ознак повторної крадіжки вантажу з одного й того самого транспортного засобу кожен такий факт за місцем його виявлення відповідно до наказу МВС від 19 листопада 2012 року N 1050 реєструється в органах внутрішніх справ, на дільниці оперативного обслуговування яких складено комерційний акт або акт загальної форми чи відповідний протокол, зазначений у пункті 2.1 глави 2 цієї Інструкції, із зазначенням виявленої недостачі вантажу.
( Абзац перший пункту 3.4 глави 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
Досудове розслідування розпочинається відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України. Досудове розслідування здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце виявлення нестачі вантажу та складання комерційних актів або актів загальної форми, і проводиться доти, доки прокурор не визначить іншу підслідність.
( Абзац другий пункту 3.4 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
При виявленні ознак повторної крадіжки вантажу з одного й того самого вагона про кожен такий факт терміново повідомляються органи внутрішніх справ, які оперативно обслуговують станції, де складено комерційні акти або акти загальної форми, а також станція призначення вантажу. На початку розслідування слідчий відповідно до частини четвертої статті 218 Кримінального процесуального кодексу України перевіряє наявність уже розпочатих досудових розслідувань щодо того самого кримінального правопорушення.
( Абзац третій пункту 3.4 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
Якщо на станції призначення нестача вантажу не збільшилася відносно виявленої на шляху слідування, а на станції, де було першочергово виявлено ознаки крадіжки вантажу, складено і направлено матеріали до органу внутрішніх справ, а слідчим цього органу за вказаним кримінальним правопорушенням уже розпочато кримінальне провадження, цей слідчий передає слідчому, який здійснює досудове розслідування, наявні в нього матеріали, повідомляє про це прокурора, заявника та вносить відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Спори про підслідність вирішує керівник органу прокуратури вищого рівня.
( Абзац пункту 3.4 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
3.5. Направлення матеріалів досудового розслідування щодо крадіжок вантажів за їх підслідністю здійснюється відповідно до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України.
У разі виявлення ознак крадіжки вантажу, що прибув у справному вагоні, контейнері зі справними пломбами (ЗПП), а також установлення обставин, що виключають крадіжку в місці завантаження (перевантаження), матеріали, зібрані слідчим під час здійснення досудового розслідування, відповідно до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України направляються відповідному прокуророві для прийняття рішення щодо направлення матеріалів кримінального провадження за підслідністю (за останнім місцем накладання пломб).
При виявленні ознак крадіжки вантажу з вагона, контейнера, який прибув на станцію призначення (сортування) без порушення схеми завантаження, а також при встановленні обставин, що вказують на неможливість крадіжки за місцем вивантаження, матеріали, зібрані слідчим під час здійснення досудового розслідування, відповідно до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України направляються відповідному прокуророві для прийняття рішення щодо направлення матеріалів кримінального провадження за підслідністю (за місцем завантаження або пунктом останнього сортування).
( Пункт 3.5 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
3.6. У разі виявлення комерційних несправностей у вагонах після прибуття вантажних поїздів із залізниць іноземних держав органи внутрішніх справ згідно з главою 2 цієї Інструкції повинні негайно вживати заходів щодо їх документування та перевірки на наявність ознак крадіжки вантажу.
Якщо під час досудового розслідування встановлено, що крадіжку вантажу вчинено на території іншої держави, рішення про передачу кримінального провадження приймається відповідно до вимог міжнародних договорів України.
( Абзац другий пункту 3.6 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
3.7. Інформування заявника про розгляд повідомлень та заяв про крадіжки вантажів здійснюється відповідно до Кримінального процесуального кодексу України.
( Пункт 3.7 глави 3 в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
4. Взаємодія працівників органів внутрішніх справ із працівниками залізничного транспорту
4.1. Між органами внутрішніх справ та підприємствами залізничного транспорту проводяться спільні взаємозвірки за комерційними актами, які надіслані підприємствами залізничного транспорту до органів внутрішніх справ. За результатами взаємозвірки складається акт взаємозвірки за комерційними актами, складеними за випадками виявлення ознак крадіжок вантажів, форма якого визначена додатком до цієї Інструкції.
Взаємозвірка проводиться:
щомісяця - між дирекціями залізничних перевезень та органами внутрішніх справ;
щокварталу - між залізницями України та головними управліннями, управліннями МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях .
Копії актів звірок органами внутрішніх справ упродовж 10 діб надаються до відповідної спеціалізованої прокуратури.
( Абзац п'ятий пункту 4.1 глави 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )
4.2. Органами внутрішніх справ на залізничному транспорті за наданими працівниками залізниці матеріалами про крадіжки вантажів щомісяця проводиться аналіз стану оперативної обстановки на кожній дільниці обслуговування. За результатами аналізу визначаються напрямки подальшої взаємодії, здійснюються спільні заходи з підрозділами відомчої воєнізованої охорони залізниць щодо підвищення ефективності боротьби з крадіжками вантажів та відпрацьовуються найбільш криміногенні дільниці на залізницях України.
4.3. Щокварталу відповідні керівники органів внутрішніх справ та підприємств залізничного транспорту проводять спільні наради, на яких розглядається стан збереження вантажів при перевезеннях та визначаються заходи, спрямовані на виявлення, попередження, усунення причин і умов, що сприяють злочинним посяганням на вантажі. За матеріалами спільних нарад складаються відповідні протоколи.
4.4. Щокварталу проводяться спільні наради за участю представників залізниць України, працівників воєнізованої охорони залізниць і органів внутрішніх справ на залізничному транспорті з метою пошуку шляхів вирішення наявних проблем щодо протидії крадіжкам вантажів та іншого майна залізниць.
Начальник Управління
транспортної міліції МВС України
Директор Департаменту
залізничного транспорту
Мінтрансзв'язку

М.Воробйов


М.Снітко
Додаток
до Інструкції про порядок
взаємодії між органами
внутрішніх справ,
залізницями України
і підприємствами
залізничного транспорту
під час виявлення крадіжок
вантажу та реагування
на заяви і повідомлення
про такі правопорушення
(пункт 4.1)
АКТ
взаємозвірки за комерційними актами, складеними за випадками крадіжок вантажів, які надіслані до органів внутрішніх справ на залізничному транспорті між управлінням ___________________ залізниці та УМВС України на ___________________ залізниці за _______ місяців ________ року (з наростаючим підсумком з початку року)
м. ____________ ___ ________ 20__ року
------------------------------------------------------------------
|N з/п| Зміст звірки | За даними |За даними|Примітка |
| | | залізниці | ОВС | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 1 |Направлено комерційних | | | |
| |актів до ОВС на | | | |
| |транспорті | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 2 |Отримано повідомлень | | | |
| |про внесення в Єдиний | | | |
| |облік | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 2.1 |Списано до справи | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 2.2 |Внесено до Єдиного | | | |
| |реєстру досудових | | | |
| |розслідувань | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
|2.2.1|Закрито кримінальних | | | |
| |проваджень | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
|2.2.2|Передано кримінальних | | | |
| |проваджень за | | | |
| |підслідністю | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
|2.2.3|Направлено до суду | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
|2.2.4|Кількість комерційних | | | |
| |актів, які знаходяться | | | |
| |на розгляді в органах | | | |
| |внутрішніх справ на | | | |
| |транспорті, за якими не| | | |
| |прийнято рішення | | | |
|-----+-----------------------+--------------+---------+---------|
| 3 |Кількість комерційних | | | |
| |актів, за якими не | | | |
| |отримано повідомлень | | | |
------------------------------------------------------------------
Від управління _______________ залізниці
Від УМВС України на ________________ залізниці
( Додаток в редакції Наказу Міністерства внутрішніх справ N 589/406 від 17.06.2013 )