• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про заходи з відзначення в Миколаївській області 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Миколаївська обласна державна адміністрація | Розпорядження від 04.03.2011 № 51-р
Реквізити
  • Видавник: Миколаївська обласна державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 04.03.2011
  • Номер: 51-р
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Миколаївська обласна державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 04.03.2011
  • Номер: 51-р
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 4 березня 2011 року N 51-р
м.Миколаїв
Про заходи з відзначення в Миколаївській області 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою відзначення 197-ї річниці від дня народження видатного українського поета, художника, мислителя Т.Г.Шевченка:
1. Затвердити заходи з відзначення в Миколаївській області 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (далі – заходи), що додаються.
2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів з відзначення в Миколаївській області 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (додається).
3. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити проведення заходів та їх фінансування відповідно до кошторису.
4. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що поінформувати управління культури облдержадміністрації до 15 березня 2011 року.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н.Б.
Голова облдержадміністрації М.П.Круглов
Затверджено
розпорядженням голови
облдержадміністрації
від 04.03.11 N 51-р
Заходи
з відзначення в Миколаївській області 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
1. Провести в м. Миколаєві за участю представників трудових колективів, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячів науки і культури покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди дня його народження.
Управління облдержадміністрації:
з питань внутрішньої політики та
зв’язків з громадськістю, культури,
райдержадміністрації, виконавчі
комітети міських (міст обласного
значення) рад (за узгодженням).
9 березня 2011 року.
2. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення дня народження Т.Г.Шевченка.
Управління у справах преси та
інформації облдержадміністрації,
райдержадміністрації, виконавчі
комітети міських (міст обласного
значення) рад (за узгодженням),
обласна державна телерадіокомпанія
(за узгодженням).
Березень 2011 року.
3. Забезпечити проведення у навчальних закладах області тематичних уроків та лекцій, присвячених діяльності видатного українського поета, художника, мислителя Т.Г.Шевченка.
Управління освіти і науки облдержадміністрації.
Березень 2011 року.
4. У бібліотеках та музеях області оформити тематичні виставки та перегляди літератури, приурочені діяльності видатного українського поета, драматурга, політичного та громадського діяча Т.Г.Шевченка.
Управління культури облдержадміністрації,
райдержадміністрації, виконавчі комітети
міських (міст обласного значення) рад
(за узгодженням).
Березень 2011 року.
5. Забезпечити проведення обласного конкурсу читців "Сторінками Кобзаря".
Управління культури облдержадміністрації.
12-13 березня 2011 року.
6. Підготувати та провести творчу програму "Сію слово…", присвячену життю та творчості Великого Кобзаря, в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.
Управління культури облдержадміністрації.
9-11 березня 2011 року.
7. Забезпечити належний громадський порядок, безпеку дорожнього руху у місцях проведення заходів.
Райдержадміністрації, виконавчі комітети
міських (міст обласного значення) рад
(за узгодженням), УМВС України
в Миколаївській області (за узгодженням).
9 березня 2011 року.
Джерело інформації: www.mykolayiv-oda.gov.ua