У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента N 701/2014 від 02.09.2014 )
Про Раду з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції
( Із змінами, внесеними згідно з Указами Президента N 179/2007 від 05.03.2007 N 594/2008 від 26.06.2008 N 707/2010 від 18.06.2010 )
З метою забезпечення ефективного впровадження в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції та належної реалізації Угоди, укладеної між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про стратегічне завдання з виконання програми зниження рівня корупції у державному секторі, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України
постановляю:
1. Утворити при Президентові України Раду з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції як дорадчий орган.
2. Затвердити Положення про Раду з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції та її персональний склад (додаються).
3. Призначити ГОНЧАРУКА Андрія Івановича - заступника Глави Адміністрації Президента України та ГРИЩЕНКА Костянтина Івановича - Міністра закордонних справ України - співголовами Ради.
( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Указами Президента N 594/2008 від 26.06.2008, N 707/2010від 18.06.2010 )
Президент України | В.ЮЩЕНКО |
м. Київ, 23 грудня 2006 року N 1121/2006 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 23 грудня 2006 року N 1121/2006
ПОЛОЖЕННЯ
про Раду з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції
1. Рада з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції (далі - Рада) є дорадчим органом при Президентові України.
2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
3. Основним завданням Ради є забезпечення координації заходів, здійснюваних органами державної влади з реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції (далі - Програма) та Угоди, укладеної між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про стратегічне завдання з виконання програми зниження рівня корупції у державному секторі.
4. Рада відповідно до покладеного на неї основного завдання:
сприяє реалізації зобов'язань України в рамках Угоди, укладеної між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про стратегічне завдання з виконання програми зниження рівня корупції у державному секторі;
здійснює попередній розгляд робочих планів виконання Програми, надає висновки щодо них;
здійснює аналіз щомісячних робочих звітів з виконання Програми і надає відповідні пропозиції та зауваження;
вносить пропозиції стосовно кандидатур на керівні посади виконавців проектів із здійснення заходів щодо боротьби з корупцією у державному секторі в рамках виконання Програми;
систематично інформує Президента України про стан реалізації Програми;
вивчає кращий вітчизняний та міжнародний досвід у сфері запобігання корупції та боротьби з цим явищем, вносить главі держави відповідні пропозиції.
5. Рада має право:
утворювати експертні комісії та робочі групи з питань реалізації Програми;
залучати в установленому порядку до розгляду та опрацювання питань, що належать до її компетенції, представників органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій;
одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, фахівців необхідні інформацію, документи і матеріали.
6. Рада утворюється у складі двох співголів, секретаря та інших членів Ради.
Персональний склад Ради затверджує Президент України.
Співголови, секретар та інші члени Ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.
7. Співголови Ради:
визначають дати чергових та позачергових засідань Ради та їх порядок денний;
представляють Раду у відповідних органах та організаціях, у тому числі зарубіжних;
головують на засіданнях Ради;
здійснюють за дорученням Ради інші повноваження.
8. Організаційною формою роботи Ради є засідання, які проводяться не рідше одного разу на місяць.
Засідання Ради є правомочним за умови присутності на ньому не менш як половини її складу.
9. Рішення Ради приймаються шляхом голосування. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні членів Ради.
10. Рішення Ради оформляються протоколами, які підписуються співголовами Ради та її секретарем.
Глава Секретаріату Президента України | В.БАЛОГА |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 23 грудня 2006 року N 1121/2006
СКЛАД
Ради з питань забезпечення реалізації в Україні Порогової програми Корпорації "Виклики тисячоліття" щодо зниження рівня корупції
( Склад із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 179/2007 від 05.03.2007; в редакції Указів Президента N 594/2008 від 26.06.2008, N 707/2010 від 18.06.2010 )
Глава Секретаріату Президента України | В.БАЛОГА |