• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку спрямування коштів, отриманих за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 21.08.2001 № 1109
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 21.08.2001
  • Номер: 1109
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 21.08.2001
  • Номер: 1109
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 21 серпня 2001 р. N 1109
Київ
Про затвердження Порядку спрямування коштів, отриманих за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок спрямування коштів, отриманих за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні (додається).
2. Міністерству палива та енергетики, Міністерству фінансів, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям - головним розпорядникам коштів державного бюджету забезпечити погашення згідно з Порядком, затвердженим цією постановою, заборгованості за електроенергію, спожиту установами та організаціями, що фінансуються з державного бюджету, і з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати спожитої електроенергії та послуг з водопостачання та водовідведення, яка склалася на 1 січня 2001 року.
Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2001 р. N 1109
ПОРЯДОК
спрямування коштів, отриманих за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні
1. Цей Порядок визначає механізм спрямування коштів, отриманих за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні для погашення заборгованості за електроенергію, спожиту установами та організаціями, що належать до сфери управління МОЗ, МОН, Мінпраці, Державного департаменту України з питань виконання покарань і фінансуються з державного бюджету (далі - бюджетні установи та організації), і заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати спожитої електроенергії та послуг з водопостачання та водовідведення, що склалася на 1 січня 2001 року.
2. Кошти, отримані за Програмою компенсації паливного дефіциту в Україні та акумульовані на спеціальному рахунку Мінпаливенерго в Національному банку, перераховуються на спеціальний рахунок Мінпаливенерго, відкритий в операційному управлінні Державного казначейства.
Погашення заборгованості за електроенергію, спожиту бюджетними установами та організаціями, яка склалася на 1 січня 2001 року
3. Бюджетні установи та організації складають з енергопостачальною компанією акти звіряння заборгованості за спожиту електроенергію і надсилають їх до відповідних центральних органів виконавчої влади та районних відділень Державного казначейства.
Загальна сума кредиторської заборгованості бюджетних установ та організацій, що підлягає погашенню, не повинна перевищувати суми заборгованості, зафіксованої у звіті бюджетної установи та організації за 2000 рік.
4. Міністерства та департамент, зазначені у пункті 1 цього Порядку, - головні розпорядники коштів державного бюджету на підставі актів звіряння складають "Зведений реєстр актів звіряння" за областями, споживачами та кодами бюджетної класифікації.
Управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі узагальнюють отриману від районних відділень Державного казначейства інформацію, враховуючи заборгованість бюджетних установ та організацій за кодами відомчої класифікації видатків державного бюджету.
5. Міністерства та департамент, зазначені у пункті 1 цього Порядку, підписують з Мінпаливенерго зведений реєстр актів звіряння щодо заборгованості бюджетних установ та організацій за спожиту електроенергію за кодами бюджетної класифікації та областями і один примірник зазначеного реєстру надсилають до Державного казначейства.
6. Державне казначейство:
на підставі платіжних доручень Мінпаливенерго перераховує кошти на реєстраційні рахунки міністерств та департаменту, зазначених у пункті 1 цього Порядку, відкриті в Державному казначействі;
на підставі платіжних доручень зазначених міністерств та департаменту перераховує кошти на рахунки управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.
7. Управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі без розподілу між бюджетами районів і міст обласного (республіканського) значення спрямовують отримані кошти на розподільчі рахунки енергопостачальних компаній, відкриті в установах уповноваженого банку, для подальшого перерахування їх на розподільчий рахунок державного підприємства "Енергоринок".
Перерахування коштів з розподільчого рахунку державного підприємства "Енергоринок" на рахунки енергогенеруючих компаній здійснюється за алгоритмом, затвердженим НКРЕ на підставі поданого Мінпаливенерго розподілу.
8. Управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі повідомляють підвідомчим їм організаціям про надходження коштів та погашення заборгованості бюджетних установ та організацій перед постачальниками електроенергії.
9. Міністерства та департамент, зазначені у пункті 1 цього Порядку, - головні розпорядники коштів повідомляють бюджетні установи та організації про проведення розрахунків та суми погашеної заборгованості за електроенергію.
Погашення заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати спожитої електроенергії, яка склалася на 1 січня 2001 року
10. Енергопостачальні компанії складають з місцевими фінансовими органами акти звіряння сум заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати спожитої електроенергії.
Зведені реєстри актів звіряння підписуються завідувачами районних фінансових відділів і керівником підприємства - постачальника електроенергії та подаються енергопостачальними компаніями до Мінпаливенерго.
11. Державне казначейство на підставі платіжних доручень Мінпаливенерго перераховує кошти на реєстраційні рахунки Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, фінансових управлінь обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, відкриті в управліннях Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.
12. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації без розподілу їх між бюджетами районів і міст обласного (республіканського) значення перераховують отримані кошти на розподільчі рахунки енергопостачальних компаній, відкриті в установах уповноваженого банку, для подальшого перерахування їх на розподільчий рахунок державного підприємства "Енергоринок".
Перерахування коштів з розподільчого рахунку державного підприємства "Енергоринок" на рахунки енергогенеруючих компаній здійснюється за алгоритмом, затвердженим НКРЕ на підставі поданого Мінпаливенерго розподілу.
Погашення заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати послуг з водопостачання та водовідведення, яка склалася на 1 січня 2001 року
13. Підприємства, які надають послуги з водопостачання та водовідведення, складають з місцевими фінансовими органами акти звіряння сум заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати послуг з водопостачання та водовідведення, та одночасно складають з енергопостачальною компанією акти звіряння про підтвердження сум заборгованості за електроенергію.
Суми заборгованості з компенсації пільг та субсидій, визначені актами звіряння, не повинні перевищувати суми заборгованості підприємств, які надають послуги з водопостачання та водовідведення, перед енергопостачальною компанією на зазначену дату.
Якщо сума заборгованості з компенсації пільг та субсидій більша, ніж сума заборгованості підприємств, які надають послуги з водопостачання та водовідведення, перед енергопостачальною компанією, акти звіряння складаються на суму заборгованості зазначених підприємств за електроенергію.
14. Енергопостачальні компанії подають акти звіряння заборгованості, підписані районними фінансовими відділами, підприємствами - надавачами послуг з водопостачання та водовідведення і підприємством - постачальником електроенергії, до Мінпаливенерго.
15. Мінпаливенерго на підставі актів звіряння складає "Зведений реєстр актів звіряння" заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати послуг з водопостачання та водовідведення, за областями та погоджує його з Мінфіном.
16. На підставі зведеного реєстру актів звіряння Мінпаливенерго виписує платіжні доручення та надсилає їх до Державного казначейства.
17. Державне казначейство на підставі платіжних доручень Мінпаливенерго перераховує кошти на реєстраційні рахунки Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, фінансових управлінь обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, відкриті в управліннях Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.
18. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації без розподілу їх між бюджетами районів і міст обласного (республіканського) значення перераховують отримані кошти на розподільчі рахунки енергопостачальних компаній, відкриті в установах уповноваженого банку, в рахунок погашення заборгованості підприємств водопостачання та водовідведення за електроенергію для подальшого перерахування їх на розподільчий рахунок державного підприємства "Енергоринок".
Перерахування коштів з розподільчого рахунку державного підприємства "Енергоринок" на рахунки енергогенеруючих компаній здійснюється за алгоритмом, затвердженим НКРЕ на підставі поданого Мінпаливенерго розподілу.
19. Управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі повідомляють підприємства водопостачання та водовідведення про погашення заборгованості з компенсації пільг та субсидій, наданих окремим категоріям населення для оплати послуг з водопостачання та водовідведення.
Енергопостачальні компанії повідомляють підприємства водопостачання та водовідведення про погашення заборгованості зазначених підприємств за електроенергію.
20. Усі учасники розрахунків, що проводяться згідно з цим Порядком, у графі "призначення платежу" платіжних доручень зазначають додатково "кошти гранту ТАСІС".
21. Порядок відображення здійснених операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності про виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів установлюється Державним казначейством.
22. Відповідальність за своєчасність та достовірність даних, необхідних для проведення розрахунків, що проводяться згідно з цим Порядком, покладається на керівників бюджетних установ та організацій, енергопостачальних компаній, установ уповноваженого банку, органів Державного казначейства та місцевих органів виконавчої влади в межах їх повноважень.