КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 вересня 2007 р. N 1106 Київ |
( Постанову скасовано на підставі Постанови КМ N 1403 від 24.12.2007 ) ( Дію Постанови зупинено згідно з Указом Президента N 871/2007 від 14.09.2007 )
Питання забезпечення складання списків виборців
Відповідно до пунктів 2 і 9 статті 116 Конституції України, частини восьмої статті 102-3 Закону України "Про вибори народних депутатів України" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок передачі даних для забезпечення складання списків виборців, що додається.
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади разом з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечити виконання Порядку, затвердженого цією постановою.
3. Міністерству внутрішніх справ, Міністерству юстиції, Міністерству оборони, Державному департаменту з питань виконання покарань:
забезпечити взаємодію з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими, районними, районними в містах Києві та Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських рад, утвореними ними робочими групами обліку виборців з метою своєчасного подання інформації, необхідної для складання, а також уточнення списків виборців, створити належні умови для роботи працівників, відповідальних за організацію взаємодії із зазначеними робочими групами, окружними виборчими комісіями, здійснювати контроль за роботою таких працівників;
організувати контроль за своєчасним поданням відповідним робочим групам обліку виборців, окружним виборчим комісіям інформації, передбаченої Законом України "Про вибори народних депутатів України";
інформувати один раз на тиждень Кабінет Міністрів України та Центральну виборчу комісію про хід виконання цієї постанови.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
Інд. 39 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 вересня 2007 р. N 1106
ПОРЯДОК
передачі даних для забезпечення складання списків виборців
1. Цей Порядок визначає механізм передачі міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади інформації, необхідної для складання списків виборців на звичайних виборчих дільницях відповідно до вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України".
2. На етапі підготовки інформації, необхідної для складання списків виборців:
1) МВС:
забезпечує проведення із залученням дільничних інспекторів міліції вибіркових перевірок дотримання правил реєстрації громадян за місцем проживання (перебування), у тому числі тих, що тимчасово виїжджають за межі України;
організує взаємодію з відповідними органами військового управління, військовими комісаріатами, військовими частинами, закладами, установами та організаціями Збройних Сил, інших військових формувань і правоохоронними органами з подання інформації, необхідної для забезпечення виконання Закону України "Про вибори народних депутатів України";
2) Мін'юст забезпечує подання один раз на тиждень відповідним територіальним органам і підрозділам служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб інформації стосовно осіб, що змінили прізвище, ім'я або по батькові чи померли;
3) Мінпраці, Пенсійний фонд України, ДПА разом з МВС забезпечують звіряння даних відповідних державних реєстрів та відомостей щодо реєстрації фізичних осіб за місцем проживання (перебування), за результатами якого здійснюють їх постійне оновлення, зокрема на підставі інформації, поданої органами у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.
3. Міноборони, інші центральні органи виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями, органи військового управління, військові комісаріати, керівники (командири) військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення та Державний департамент з питань виконання покарань:
забезпечують функціонування відомчої системи електронного обліку громадян, що тимчасово перебувають у відповідних військових частинах, закладах, на підприємствах, в установах та організаціях;
під час здійснення заходів, передбачених цим Порядком, забезпечують виконання вимог статті 32 Конституції України, Закону України "Про інформацію", інших законодавчих актів з питань збирання та поширення конфіденційної інформації про особу.
4. Держкомстат, його територіальні підрозділи забезпечують у межах своїх повноважень постійну взаємодію з відповідними органами у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб для отримання інформації про динаміку міграційних процесів в Україні та її регіонах, зміну чисельності населення, пов'язану, зокрема, з виїздом громадян за межі України.
5. Інформація, звірена відповідно до вимог цього Порядку, передається територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади до відповідних робочих груп обліку виборців, окружних виборчих комісій відповідно до вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України".
6. Інформація, необхідна для складання списків виборців, залишається у користуванні відповідних міністерств, інших центральних органів виконавчої влади для подальшого використання під час формування Державного реєстру виборців, Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, створення належних умов для проведення державних статистичних спостережень щодо демографічної ситуації в Україні та її регіонах, забезпечення реалізації виборчих прав громадян.