• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про відстрочення платежів за заборгованістю приватного акціонерного товариства “Акціонерна компанія “Київводоканал” за кредитом Уряду Японії в рамках проекту “Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації”

Кабінет Міністрів України  | Розпорядження від 18.06.2025 № 590-р
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 18.06.2025
  • Номер: 590-р
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 18.06.2025
  • Номер: 590-р
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 18 червня 2025 р. № 590-р
Київ
Про відстрочення платежів за заборгованістю приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" за кредитом Уряду Японії в рамках проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації"
Відповідно до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" Міністерству фінансів здійснити відстрочення платежів за заборгованістю приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал", що підлягають сплаті у період з 1 січня 2024 р. до 31 березня 2027 р. включно за Субкредитним договором для проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством фінансів України, публічним акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та публічним акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" від 16 грудня 2015 р. № 13010-05/149-ДСК, який був укладений відповідно до Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації", ратифікованого Законом України від 2 вересня 2015 р. № 664-VIII, та Кредитного договору для Проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод між Японським агентством міжнародного співробітництва та Кабінетом Міністрів України від 15 червня 2015 р. № UKR-Р2. Відстрочення платежів здійснюється на умовах, передбачених Договором про внесення змін № 1 до Договору про відтермінування від 12 травня 2023 р. № UKR-R1-D щодо призупинення обслуговування боргу, укладеного між Україною в особі Міністра фінансів і Японським агентством міжнародного співробітництва від 19 березня 2025 року.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 37