КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 10 червня 2005 р. N 441 Київ |
Про утворення Координаційного комітету з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!"
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 473-р від 22.11.2005 )
На виконання Указу Президента України від 29 квітня 2005 р. N 732 "Про невідкладні заходи щодо розвитку Національного заповідника "Хортиця" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Утворити Координаційний комітет з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!" у складі згідно з додатком.
Надати голові Комітету право вносити в разі потреби зміни до його складу.
2. Затвердити Положення про Координаційний комітет з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!", що додається.
3. Координаційному комітету з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!" розробити та затвердити у двомісячний строк план заходів з проведення акції та забезпечити його виконання.
Прем'єр-міністр України | Ю.ТИМОШЕНКО |
Інд. 28 |
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 10 червня 2005 р. N 441
СКЛАД
Координаційного комітету з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!"
( Склад із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 473-р від 22.11.2005 )
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 червня 2005 р. N 441
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційний комітет з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!"
1. Координаційний комітет з проведення загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!" (далі - Комітет) є консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України.
2. Комітет у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Комітету є:
координація і проведення аналізу діяльності органів виконавчої влади в ході загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!";
розгляд пропозицій органів виконавчої влади щодо заходів, спрямованих на збереження острова Хортиця як одного з унікальних духовних та історико-культурних центрів України, вирішення питань збереження об'єктів історії та культури запорозького козацтва, розвиток Національного заповідника "Хортиця" та широку популяризацію його як в державі, так і за її межами;
сприяння співробітництву органів виконавчої влади з підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян та організаціями закордонних українців у питаннях, пов'язаних з проведенням загальнонаціональної акції "Відродимо Хортицю!".
4. Комітет має право:
одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань;
утворювати експертні та робочі групи, залучати до участі в них працівників державних органів, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників);
скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.
5. Персональний склад Комітету затверджується Кабінетом Міністрів України.
Комітет очолює Віце-прем'єр-міністр України.
6. Основною формою роботи Комітету є засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на квартал.
Засідання Комітету є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як половина його членів.
Позачергове засідання Комітету скликається на вимогу його голови або третини членів Комітету.
7. Засідання Комітету проводить його голова, а у разі відсутності голови - один з його заступників.
Голова Комітету забезпечує здійснення контролю за виконанням прийнятих рішень, затверджує склад експертних та робочих груп, плани їх роботи.
8. На засідання Комітету можуть запрошуватися представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та об'єднань громадян.
9. Рішення Комітету приймається більшістю голосів його членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого.
Рішення Комітету оформляється протоколом, який підписує головуючий на засіданні.
10. Рішення Комітету, прийняті в межах його компетенції, мають рекомендаційний характер і є обов'язковими для розгляду центральними і місцевими органами виконавчої влади, державними підприємствами, установами та організаціями.
11. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Комітету здійснює Міністерство культури і туризму.