• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол про технічне, наукове та економічне співробітництво між Міністерством сільського господарства України і Міністерством сільського господарства та сільських справ Турецької Республіки

Туреччина, Міністерство сільського господарства і продовольства України  | Протокол, Міжнародний договір від 04.05.1992
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Міністерство сільського господарства і продовольства України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 04.05.1992
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Міністерство сільського господарства і продовольства України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 04.05.1992
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ПРОТОКОЛ
про технічне, наукове та економічне співробітництво між Міністерством сільського господарства України і Міністерством сільського господарства та сільських справ Турецької Республіки
Міністерство сільського господарства України і Міністерство сільського господарства та сільських справ Турецької Республіки (які надалі, якщо згадуються разом, іменуються Сторони),
вітаючи сприятливий розвиток міжурядових відносин, націлених на зміцнення і розширення співробітництва між двома країнами і розвиток співробітництва в галузях сільського господарства, харчової промисловості, тваринництва, рибальства та сільських справ,
домовились про нижченаведене:
В галузі сільського господарства (рослинництво, захист рослин, тваринництво та розведення тварин, ветеринарія, рибальство, харчова промисловість) і сільських справ, обидві Сторони погодились про:
а) обмін науковою і технічною інформацією та документацією;
б) обмін результатами досліджень оголошених в межах їх відповідних інститутів;
в) обмін генетичними та біологічними матеріалами рослинництва та тваринництва;
г) взаємний обмін експертами в галузях, що становлять інтерес для обох країн;
д) організацію професійного навчання, семінарів, конференцій та зустрічей в обох країнах;
а) встановлення прямої спільної діяльності між відповідними інститутами;
ж) підтримку спільних підприємств або співробітництва між приватними компаніями в обох країнах по торгівлі сільськогосподарською продукцією як в межах двох країн, так і на інших ринках.
Сторони нададуть Сільськогосподарському Керуючому Комітету офіційний статус для того, щоб реалізувати співробітництво, передбачене в Статті 1 цього Протоколу та гарантії продовження контактів.
Цей Сільськогосподарський Керуючий Комітет складатиметься з чотирьох членів, включаючи керівників делегацій, на рівні ________________ з кожної країни.
Сільськогосподарський Керуючий Комітет готує план своєї роботи на поточний період, визначаючи задачі, які повинні виконуватись кожною Стороною. Прогрес, досягнутий за попередній час буде оцінений в протоколі наступної сесії. Сільськогосподарський Керуючий Комітет проводитиме щорічні зустрічі почергово в Україні та Туреччині.
Для того, щоб реалізувати співробітництво передбачене в Статті 1 цього Протоколу, Сторони обмінюються експертами по узгодженим темам.
Дорожні витрати експертів нестиме направляюча Сторона, а внутрішні витрати буде брати на себе країна-господар. Приймаюча Сторона повинна інформувати про візити експертів за два місяці, до прибуття.
Цей Протокол набирає чинності з моменту підписання повноважними представниками Сторін, і діятиме протягом п'яти років дня підписання, якщо жодна із Сторін не сповістить в письмовій формі про його денонсування за 6 місяців до строку його закінчення. Цей Протокол може бути змінений в будь-який час шляхом підписання Сторонами відповідної угоди і може бути продовжений на наступний п'ятирічний період шляхом обміну нотами.
Здійснено у м.Анкарі 4 травня 1992 р. у двох примірниках англійською мовою, які мають однакову силу.
За дорученням За дорученням Уряду України Міністерства сільського господарства і сільських справ Турецької Республіки (підпис) (підпис)