• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Радою з розслідування фінансових злочинів (MASAK) Міністерства фінансів Турецької Республіки щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, повязаною з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму

Туреччина, Державний комітет фінансового моніторингу України  | Меморандум, Міжнародний документ від 05.04.2010
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 05.04.2010
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 05.04.2010
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Меморандум
про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Радою з розслідування фінансових злочинів (MASAK) Міністерства фінансів Турецької Республіки щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов'язаною з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму
Дата підписання:
Дата набрання чинності:
05.04.2010
09.11.2010
Рада з розслідування фінансових злочинів (MASAK) Міністерства фінансів Турецької Республіки та Державний комітет фінансового моніторингу України, далі - "Сторони", бажають, виходячи із взаємної зацікавленості в ефективному співробітництві, на основі взаємності та у рамках національного законодавства держав кожної Сторони, без наміру надання згоди щодо створення юридичних зобов'язань за цим Меморандумом, співпрацювати з метою сприяння обміну інформацією щодо відмивання коштів, фінансування тероризму та кримінальної діяльності, яка пов'язана з цими злочинами.
З цією метою Сторони домовились про таке:
Стаття 1 - Мета
(1) Сторони співпрацюватимуть шляхом обміну, за власною ініціативою, або на запит, інформацією та/або документами, що може сприяти аналізу, виявленню та переслідуванню осіб, щодо яких існують підозри у причетності до відмивання коштів, фінансування тероризму та кримінальної діяльності, яка пов'язана з цими злочинами.
(2) Співробітництво та обмін інформацією між Сторонами здійснюватиметься відповідно до національного законодавства держав Сторін.
Стаття 2 - Обґрунтування запиту
(1) Кожен запит в межах, дозволених національним законодавством держав Сторін, супроводжуватиметься наступною інформацією:
(a) коротким викладенням відповідних фактів, відомих запитуючій Стороні,
(b) всіма наявними ідентифікаційними даними суб'єкта,
(c) всією наявною інформацією щодо підозрюваних злочинів, обвинувачень, у разі наявності,
(d) причиною запиту та ціллю, відповідно до якої використовуватиметься інформація.
Стаття 3 - Використання інформації
(1) Інформація та/або документи, одержані від відповідної Сторони, не будуть ні розголошені будь-якій третій стороні, ні використані у адміністративних, слідчих або судових цілях, без попередньої згоди Сторони, що надала таку інформацію та/або документи.
(2) Сторони не допускатимуть використання або розповсюдження будь-якої інформації та/або документів, отриманих від відповідної Сторони, в інших цілях, ніж ті, що визначені цим Меморандумом, без попередньої згоди Сторони, що надала таку інформацію та/або документи.
(3) У разі будь-яких змін щодо предикатних злочинів відносно відмивання коштів, злочинів відмивання коштів та фінансування тероризму, про це негайно буде поінформована відповідна Сторона.
Стаття 4 - Конфіденційність
(1) Інформація, одержана на основі цього Меморандуму, є конфіденційною. Вона є предметом службової таємниці, і щодо неї встановлюватиметься режим захисту, аналогічний передбаченому національним законодавством держави одержуючої Сторони для подібної інформації, одержаної із національних джерел.
Стаття 5 - Відмова
(1) У виконанні запиту може бути відмовлено, якщо надання допомоги суперечить національному законодавству, міжнародним договорам чи національній безпеці. Запитуюча Сторона має бути поінформована про причину відмови.
Стаття 6 - Процедури
(1) Сторони спільно узгодять, відповідно до законодавства своїх держав, прийнятні процедури спілкування, та консультуватимуть одна одну з метою виконання положень цього Меморандуму.
(2) Спілкування між Сторонами здійснюватиметься англійською мовою.
Стаття 7 - Внесення змін
(1) За взаємною письмовою згодою Сторін, до цього Меморандуму в будь-який час можуть вноситись зміни та доповнення, що складатимуть його невід'ємну частину. Сторони затверджуватимуть зміни шляхом обміну листами, і зміни набиратимуть чинності з дати отримання останнього повідомлення.
(2) Усі спори щодо тлумачення та/або застосування положень цього Меморандуму вирішуватимуться шляхом переговорів між Сторонами.
Стаття 8 - Припинення дії
(1) Дія цього Меморандуму може бути припинена через три (3) місяці з моменту отримання Стороною письмового повідомлення від іншої Сторони про її намір припинити дію цього Меморандуму.
(2) Зобов'язання припинити дію цього Меморандуму, що випливають зі Статей 3(1) і 3(2), та Статті 4 цього Меморандуму, лишаються чинними для Сторін незважаючи на припинення дії Меморандуму.
Стаття 9 - Набрання чинності
Сторони затвердять цей Меморандум шляхом обміну листами, і він набере чинності з дати отримання останнього повідомлення.
Вчинено в м. Київ, 23 березня 2010 року, та в м. Анкара, 5 квітня 2010 року, у двох примірниках, кожний англійською, українською та турецькою мовами, при цьому усі тексти є автентичними.
У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення та/або застосування положень цього Меморандуму переважну силу матиме текст англійською мовою.
За Державний комітет
фінансового моніторингу
України

(підпис)
Сергій ГУРЖІЙ,
Голова
За Раду з розслідування
фінансових злочинів (MASAK)
Міністерства фінансів
Турецької Республіки
(підпис)
Мурсель Алі КАПЛАН,
Президент