• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Договір (про співробітництво між Службою безпеки України та Генеральним Секретаріатом Німецького Червоного Хреста, Службою розшуку (м. Мюнхен))

Німеччина, Служба безпеки України  | Договір, Міжнародний документ від 04.04.2006
Реквізити
  • Видавник: Німеччина, Служба безпеки України
  • Тип: Договір, Міжнародний документ
  • Дата: 04.04.2006
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Німеччина, Служба безпеки України
  • Тип: Договір, Міжнародний документ
  • Дата: 04.04.2006
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Договір
(про співробітництво між Службою безпеки України та Генеральним Секретаріатом Німецького Червоного Хреста, Службою розшуку (м. Мюнхен))
Дата підписання:
Дата набрання чинності для України: 04.04.2006
м.Київ
04.04.2006

04 квітня 2006 р.
Служба безпеки України, у подальшому Служба безпеки, в особі начальника Галузевого державного архіву Служби безпеки України пана Сергія Богунова, який діє на підставі довіреності N 22/Д-322 від 30 січня 2006 року, з одного боку, та Генеральний секретаріат Німецького Червоного Хреста (далі - НЧХ), Служба розшуку (м. Мюнхен), у подальшому Служба розшуку, в особах керівника Служби координації Генерального секретаріату НЧХ пана Ульріха Аустермюле та заступника керівника Служби розшуку НЧХ у м. Мюнхен пана доктора Хансйорга Калціка, які діють на підставі угоди між Міністерством внутрішніх справ Німеччини та Німецьким Червоним Хрестом від 8 червня 2001 року і Внутрішнього статуту НЧХ, з іншого боку, у подальшому Сторони,
погоджуючись з необхідністю міжнародної співпраці у сфері гуманітарних і наукових проектів щодо збереженості та вивчення архівних матеріалів,
в інтересах спільної обробки в гуманітарних цілях архівних фондів і архівних документів про жертви Другої світової війни та повоєнного періоду,
скеровуючи спільні зусилля на зміцнення взаєморозуміння і довіри між Україною та Федеративною Республікою Німеччина, а також збереження пам'яті про жертви Другої світової війни та повоєнного періоду, діючи згідно із чинним законодавством своїх держав домовились про таке.
1. Предмет договору
Цей Договір передбачає виявлення документів Національного архівного фонду України, які зберігаються в Службі безпеки, про осіб, які були приналежні до Вермахту, співробітників німецьких установ та інтернованих під час Другої світової війни німецьких цивільних осіб, котрі знаходилися на території окупованих областей України, а також тих із них, які після закінчення війни продовжували перебувати в Радянському Союзі, та передачу Службі розшуку електронних баз даних для використання виключно з гуманітарною метою.
2. Права та обов'язки сторін
2.1. Служба безпеки зобов'язується здійснювати виявлення документів і формування електронних баз даних, які становлять предмет Договору.
2.2. Передавання Службою безпеки Службі розшуку електронних баз даних здійснюється за взаємною згодою Сторін згідно із законодавством України та Федеративної Республіки Німеччина. Формування та передавання електронних баз даних здійснюється Сторонами в робочому порядку.
3. Особливі умови договору
3.1. Електронні бази даних, що передаються Службі розшуку, є власністю Служби безпеки.
3.2. Передача електронних баз даних, їх окремих частин або фрагментів третім особам, за винятком Бундесархіву, Німецької служби (WASt), Об'єднання "Саксонські меморіали", Народного Союзу Німеччини по догляду за могилами військових і Церковної служби розшуку Німеччини, можлива лише за узгодженням зі Службою безпеки.
3.3. Поширення у будь-який спосіб електронних баз даних, їх частин або фрагментів, третіми особами не дозволяється.
Служба розшуку зобов'язується повідомляти третіх осіб, яким у встановленому пунктом 3.2. цього Договору порядку передаються електронні бази даних, про заборону їх поширення.
3.4. Служба розшуку компенсуватиме Службі безпеки витрати, пов'язані з виконанням зобов'язань за цим Договором. Обсяг і форми компенсації підлягають визначенню шляхом подальших переговорів і узгоджуються окремими протоколами, які підписуються уповноваженими представниками Сторін та становлять невід'ємну частину Договору.
3.5. З метою виконання зобов'язань за цим Договором, за умови неможливості їх виконання власними силами та засобами, кожна із Сторін може залучати третіх осіб для виконання окремих робіт, про що обов'язково повідомляється інша Сторона.
4. Внесення змін і доповнень до договору, строк його дії
4.1. Сторони у разі необхідності можуть вносити за взаємною згодою зміни та доповнення до цього Договору, які підписуються уповноваженими представниками Сторін та становлять невід'ємну частину Договору.
4.2. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками Сторін і діє протягом п'яти років.
4.3. У разі невиконання або неналежного виконання однією із Сторін умов цього Договору допускається його розірвання іншою Стороною в односторонньому порядку, про що Сторона, яка приймає про це рішення, повідомляє іншу письмово за 30 днів до моменту розірвання Договору.
Договір укладено 04 квітня 2006 року у двох примірниках українською та німецькою мовами, причому обидва тексти є автентичними.
5. Юридичні адреси сторін
Служба безпеки України Генеральний секретаріат
Німецького Червоного Хреста,
Служба розшуку (м. Мюнхен)
Україна, 01034 Київ, Німеччина, 81549 Мюнхен,
вул. Володимирська, 33 Щімгауштрассе, 109
(підпис) (підпис)
Сергій Богунов Ульріх Аустермюле
Доктор Хансйорг Калцік
4 квітня 2006 року 4 квітня 2006 року