• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про співробітництво у сферах розвитку державної служби і адміністративної реформи між Головним управлінням державної служби України та Міністерством внутрішніх справ Литовської Республіки

Головне управління державної служби України  | Угода, Міжнародний документ від 14.11.2006
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 14.11.2006
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 14.11.2006
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про співробітництво у сферах розвитку державної служби і адміністративної реформи між Головним управлінням державної служби України та Міністерством внутрішніх справ Литовської Республіки
Дата підписання: 14.11.2006
Дата набуття чинності: 14.11.2006
Головне управління державної служби України та Міністерство внутрішніх справ Литовської Республіки, далі - Сторони,
виходячи з прагнення розвивати співробітництво у сферах державної служби і адміністративної реформи,
усвідомлюючи важливість успішних перетворень у сфері державної служби у контексті її наближення до стандартів Європейського Союзу,
будучи переконаними в необхідності сприяти зміцненню двостороннього співробітництва, обміну досвідом з питань реформування та модернізації державної служби з метою вирішення поставлених перед обома державами завдань,
ДОМОВИЛИСЬ про нижчезазначене:
Сторони здійснюватимуть і розвиватимуть співробітництво у сферах державної служби і адміністративної реформи з метою професіоналізації державної служби, підвищення ефективності та адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
Пріоритетними напрямами співробітництва Сторін є:
1. Розвиток законодавства, що регулює сферу державної служби.
2. Розвиток вищого корпусу державних службовців.
3. Проведення функціонального обстеження органів публічного адміністрування та підвищення ефективності діяльності.
4. Інформаційне забезпечення та вивчення методики управління державною службою.
5. Дослідження стратегії розвитку державної служби.
6. Планування та координація державної політики, удосконалення системи прийняття рішень в державному управлінні.
7. Професійне навчання державних службовців.
8. Управління людськими ресурсами в системі державної служби.
Співробітництво може здійснюватись у таких формах:
1. Здійснення спільних проектів і програм.
2. Організація та проведення навчань та стажувань державних службовців.
3. Сприяння розширенню контактів між органами державної влади, обміну відповідними спеціалістами, консультантами та експертами.
4. Створення спільних робочих груп, що складатимуться з представників органів державної влади, експертів, наукових працівників, а також інших фахівців, для вирішення конкретних питань державної служби та державного управління.
5. Організація та проведення конференцій, семінарів, консультацій та нарад експертів.
6. Спільне проведення аналізу та досліджень з актуальних проблем, що становлять взаємний інтерес.
7. Обмін досвідом, інформацією і документацією з питань державної служби та державного управління, зокрема щодо нормативно-правових основ здійснення адміністративної реформи.
8. За узгодженням Сторін в інших формах співробітництва.
Пріоритетним інструментом співробітництва Сторони визнають "твіннінг" ("споріднення" державних інституцій) і відзначають необхідність розширення можливостей для його застосування.
Співпраця Сторін здійснюватиметься на підставі цієї Угоди, щорічно узгоджених робочих програм, в яких будуть конкретизовані зміст, форма, обсяг співпраці та інші окремо заплановані заходи. У межах своєї компетенції Сторони можуть встановлювати безпосередні контакти і підписувати додаткові договірні документи про взаємодію по окремих напрямках діяльності у сфері державної служби та державного управління.
З метою ефективного виконання положень цієї Угоди до співпраці можуть залучатись представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ, навчальних закладів, інших установ та організацій шляхом їх запрошення на зустрічі, що проводитимуться обома Сторонами.
Представники Сторін у разі потреби будуть зустрічатись в узгоджені ними терміни як в Україні, так і у Литві для підведення підсумків співпраці в рамках цієї Угоди, а також для підготовки рекомендацій і програм подальшого співробітництва.
Сторони сприятимуть і розвиватимуть співробітництво на підставі цієї Угоди на основі рівності і взаємовигоди. Кожна зі Сторін покриває витрати на поїздки своїх представників. Витрати за перебування покриває приймаюча Сторона в обсязі, домовленому між Сторонами.
Ця Угода набуває чинності з моменту її підписання. Кожна зі Сторін може припинити дію Угоди, письмово поінформувавши про це іншу Сторону. В такому випадку ця Угода припинить свою дію по закінченні шести місяців з дня отримання такого повідомлення іншою Стороною. За взаємною згодою Сторін Угоду може бути змінено чи доповнено.
ВЧИНЕНО в м. Києві 14 листопада 2006 року в двох примірниках, кожний українською, литовською та російською мовами, причому усі тексти є автентичними.
За Головне управління За Міністерство
державної служби внутрішніх справ
України Литовської Республіки
(підпис) (підпис)