• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Бакалавр

від 28.09.2020
Редакції
Реквізити
  • Дата: 28.09.2020
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Дата: 28.09.2020
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
Бакалавр
Бакалавр
- це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС. Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітнього ступеня молодшого бакалавра або на основі фахової передвищої освіти заклад вищої освіти має право визнати та перезарахувати кредити ЄКТС, максимальний обсяг яких визначається стандартом вищої освіти.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вищу освіту (ст.5) м. Київ, 1 липня 2014 року № 1556-VІІ
Бакалавр
- освітньо-кваліфікаційний рівень фахівця, який на основі повної загальної середньої освіти здобув поглиблену загальнокультурну підготовку, фундаментальні та професійно-орієнтовані уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці і здатний вирішувати типові професійні завдання, передбачені для відповідних посад, у певній галузі народного господарства.
Постанова Кабінету Міністрів України Про затвердження Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту) (положення, Розд.ІІ, п.26) від 20 січня 1998 р. N 65
Бакалавр
- освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні та спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкту праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛИСТ Про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту) N 1/9-168 від 25.04.2001
Бакалавр
- освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні й спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці (діяльності), достатнього для виконання завдань та обов'язків певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності; перша ступінь вищої освіти в єдиному Європейському освітньому просторі. Для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" необхідно навчатися у ВНЗ 3-4 роки; у процесі навчання випускник повинен, як правило, набрати 240 академічних кредитів ECTS.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах МВС України (Положення, п.1.1) 14.02.2008 N 69