• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження плану заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, на 2001 рік

Кабінет Міністрів України  | Розпорядження, План від 06.05.2001 № 179-р
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження, План
  • Дата: 06.05.2001
  • Номер: 179-р
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Розпорядження, План
  • Дата: 06.05.2001
  • Номер: 179-р
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 6 травня 2001 р. N 179-р
Київ
Про затвердження плану заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, на 2001 рік
На виконання статті 2 Указу Президента України від 24 квітня 1998 р. N 367 "Про Концепцію боротьби з корупцією на 1998 - 2005 роки" затвердити план заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, на 2001 рік (додається).
Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО
Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 6 травня 2001 р. N 179-р
ПЛАН
заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, на 2001 рік
1. Продовжити роботу, пов'язану з подальшим удосконаленням нормативно-правового забезпечення боротьби з корупцією, зокрема:
а) організувати взаємодію з відповідними комітетами Верховної Ради України щодо розгляду проекту Закону України "Про запобігання та протидію легалізації ("відмиванню") доходів, отриманих злочинним шляхом".
Мін'юст, МВС, Мінфін, Державна податкова
адміністрація, СБУ.
Протягом року;
б) розробити і подати до Кабінету Міністрів України проекти постанов:
про порядок здійснення контролю за відповідністю задекларованих доходів державних службовців їх фінансовим та іншим матеріальним витратам.
Державна податкова адміністрація, МВС,
Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст,
Головдержслужба.
До 1 липня;
про концепцію ротації керівних працівників на окремих посадах державних службовців.
Головдержслужба, Мінпраці, Мін'юст.
До 1 грудня.
2. Підготувати звіт за результатами аналізу виконання заходів Комплексної цільової програми боротьби зі злочинністю на 1996 - 2000 роки, затвердженої Указом Президента України від 17 вересня 1996 р. N 837, у частині, що стосується протидії корупції.
МВС, Мін'юст, Головдержслужба, СБУ.
До 15 травня.
3. Визначити порядок проведення моніторингу здійснення заходів, передбачених Законом України "Про боротьбу з корупцією" та відповідними указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України.
МВС, Головдержслужба, СБУ.
До 1 червня.
4. Запровадити відповідно до міжнародних стандартів єдину державну статистичну звітність про масштаби і стан боротьби з корупцією.
МВС, Держкомстат, Головдержслужба, СБУ.
Починаючи з другого півріччя.
5. Провести перевірку законності створення і організації діяльності суб'єктів підприємницької діяльності - юридичних осіб, які відповідно до своїх статутних положень виконують функції, пов'язані з наданням послуг з оформлення закордонних паспортів, віз на в'їзд до іноземних держав, оформлення посвідчень водія тощо.
МВС, Державна податкова адміністрація, СБУ.
II квартал.
6. Провести спільні комплексні перевірки:
додержання вимог антикорупційного законодавства місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (за окремими планами).
Головдержслужба, МВС, Державна податкова
адміністрація, СБУ.
Протягом року;
додержання законності у процесі роздержавлення власності, передусім у регіонах, де сконцентровано значний промисловий потенціал.
Фонд державного майна, МВС, Державна
податкова адміністрація, СБУ.
Перше півріччя;
законності проведення взаєморозрахунків з погашення заборгованості бюджетних установ та організацій за отримані товари і надані послуги в рахунок погашення заборгованості суб'єктів підприємницької діяльності із сплати податків і зборів до державного бюджету на 2000 і попередні роки.
МВС, Мінекономіки, Мінфін, Державна
податкова адміністрація, Державне
казначейство, ГоловКРУ.
Перше півріччя.
7. Підготувати пропозиції щодо переліку посад державних службовців, кандидати на зайняття яких підлягають обов'язковій спеціальній перевірці, та проект відповідного нормативно-правового акта щодо порядку проведення такої перевірки.
Головдержслужба, МВС, Мін'юст, СБУ.
До 20 вересня.
8. Забезпечити (з боку правоохоронних органів - оперативне, а з боку Фонду державного майна - організаційно-правове ) супроводження ходу приватизації обласних енергопостачальних компаній, інших стратегічно важливих для держави об'єктів та вжити заходів до обов'язкового додержання умов проведення конкурсів під час продажу пакетів акцій.
Фонд державного майна, МВС, ГоловКРУ,
Державна податкова адміністрація, СБУ.
Протягом року.
9. Взяти участь у комплексних перевірках фінансово-господарської діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, постійних представництв нерезидентів та договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність без створення юридичної особи, банківських і страхових установ, а також великих платників податків - суб'єктів підприємницької діяльності.
МВС, ГоловКРУ, Державна податкова
адміністрація, СБУ.
Протягом року.
10. Утворити регіональні постійно діючі робочі групи з числа працівників МВС, Державної податкової адміністрації, СБУ та інших центральних органів виконавчої влади з метою вивчення законності створення та організації діяльності суб'єктів підприємницької діяльності - юридичних осіб, зайнятих у сфері реалізації енергоносіїв, передусім тих, що займаються експортно-імпортними операціями, проведення аналізу обсягів поставок, та рівня цін, за якими енергоносії надходять і реалізуються в Україні.
МВС, Державна податкова адміністрація, СБУ.
II квартал.
11. Завершити підготовку проектів законів України про ратифікацію Верховною Радою України Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією та Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією (1999 року).
Мін'юст, МВС, МЗС, Мінфін, СБУ.
До 1 липня.
12. Здійснити необхідні заходи з метою приєднання України до додаткових протоколів до Конвенції ООН з боротьби з транснаціональною організованою злочинністю (2000 року).
МВС, МЗС, Мін'юст, Держкомкордон, СБУ, інші
центральні органи виконавчої влади.
До 1 серпня.
13. Забезпечити діяльність робочої групи з аналізу нормативно-правових актів щодо запобігання та протидії корупції, утвореної при Мін'юсті. Результати роботи групи розглянути на спільній нараді керівників заінтересованих центральних органів виконавчої влади.
Мін'юст, МВС, Мінекономіки, Мінфін, Державна
податкова адміністрація, СБУ.
До 1 жовтня.
14. Провести на базі Національної академії внутрішніх справ семінари з перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, на яких покладено обов'язки з організації здійснення заходів щодо боротьби та запобігання корупції.
МВС, Головдержслужба.
Протягом року.
15. Систематично інформувати громадськість про результати законотворчої та правозастосовної діяльності, спрямованої на боротьбу з корупцією, а також про резонансні факти виявлення корупції.
МВС, Головдержслужба, Державна податкова
адміністрація, СБУ, Держкомінформполітики.
Протягом року.